На скільки схудла Ірина Олександрівна Агібалова: секрет зірки

На скільки схудла Ірина Олександрівна Агібалова: секрет зірки На скільки схудла Ірина Олександрівна Агібалова: секрет зірки

Багато жінок з нетерпінням хочуть дізнатися, як схудла Агібалова? Дана стаття розповість, на скільки схудла Ірина Олександрівна Агібалова і яку методику вона використовувала.

Ірина Олександрівна Агібалова – учасниця популярного і суперечливого телевізійного проекту каналу ТНТ “Дом 2”. Вперше на екранах Ірина Олександрівна з’явилася 1 квітня 2010 року.

За час, що минув з того дня, жінка подорослішала з 45 до 49 років. Але зовнішність її змінювалась в прямо протилежному напрямку: Ірина Олександрівна тільки худла і гарнішала. Тому й цікавляться багато, на скільки схудла Ірина Олександрівна Агібалова і як вона це зробила. Але дієта героїні шоу є секретом. Величезна кількість прихильниць телепроекту і зокрема Ірини Олександрівни захоплюються і заздрять такому перетворенню своєї героїні.

Спочатку у неї значно схудло обличчя і шия. Але тепер крайнє здивування викликає і зменшення ваги жінки, що супроводжується явним поліпшенням фігури. Таким формам можуть позаздрити навіть дівчата, які набагато молодше самої Ірини Олександрівни. Точну інформацію, на скільки схудла зірка реаліті-шоу знайти досить складно. З цього приводу в мережі Інтернет можна часто зустріти число 30. Саме таку кількість кілограм, як кажуть, скинула за рекордний період часу Ірина Агібалова.

Те, що Ірина Олександрівна схудла – річ очевидна. Але який же секрет зірки? Інтернет пюEпонує величезну кількість суперечливих чуток на цю тему. Історії пошуку в браузерах по всій Росії зберігають всілякі фрази-запити від «як схудла Ірина Олександрівна Агібалова» до «на скільки схудла Ірина Олександрівна Агібалова». Перше, про що вголос заявили заздрісники Ірини Агибалової – зірка вдалася до допомоги ліпосакції. Це процедура відкачування жиру з проблемних місць, якої не гребує навіть сама примадонна Алла Пугачова. Цей метод дієвий для миттєвої коригування фігури, позбавлення від небажаних жирових прошарків. Але навряд чи ліпосакція допомогла б скинути Ірині Олександрівні аж цілих 30 кілограм – не для цього вона застосовується.

Природно, що подібні чутки сама Ірина Агібалова і члени її реаліті-сім’ї намагаються не коментувати, тобто не підтверджують і не спростовують. Також не мається офіційних підтверджень версії про те, що Ірина Олександрівна схудла дійсно в результаті операції. Але операція ця нібито була косметична, а викликана серйозними проблемами зі здоров’ям у зірки. Ніби як у жінки під впливом всіляких стресів на телепроекті виникла злоякісна пухлина, яка і була видалена за допомогою хірургічного втручання.

Сама ж Ірина Олександрівна Агібалова в своїх коментарях з приводу схуднення найчастіше згадує інший шлях, який на перший погляд здається більш правдоподібним. Зі слів зірки її скорому схудненню сприяла пройдена їй процедура бандажування шлунка (хірургічного накладення бандажа на верхній відділ). Таким чином, значно зменшується «робочий» обсяг травного органу, що у великій мірі прискорює насичення. Ця версія схуднення підтверджується фотоматеріалами з клініки, в якій Ірина Агібалова проходила процедуру.

Причина такого вчинку також точно невідома. Адже не можна сказати, що зірка шоу страждала ожирінням, щоб зважитися лягти під ніж хірурга. Тому версія якого-небудь захворювання Ірини Олександрівни таки має вагу. Тепер, після проходження процедури бандажування, жінка зобов’язана обмежувати себе в їжі. Багатьом, що мріють схуднути без операційного втручання, своїм нинішнім прикладом допомагає це зробити Ірина Агібалова. Дієта зірки не включає в себе якихось понад дорогих і рідкісних продуктів. Це в значній мірі сприяє її поширенню. Знаючі секрет зірки щодня дотримуються правил харчування «по Агибалової».

За цими правилами з самого ранку на сніданок Ірина Олександрівна випиває чашку кави з цукром. Трохи пізніше під час другого сніданку зірка приймає в їжу трохи цільнозернового хліба, гарбузового насіння, горішок, запиває все це однією склянкою молока. Як і у всіх нормальних людей, у Ірини Олександрівни є такий проміжок як обід. Під час обіду вона зазвичай з’їдає шматок приготованого на грилі дієтичного м’яса, не відмовляється і від салату з свіжих овочів на рослинній олії. В якості напою – зелений чай. У перерві між обідом і вечерею у Ірини Олександрівни є два перекуси. Під час першого вона радує себе шматочком вафельного шоколадного торта з свіжовичавленим соком. Під час другого п’є охолоджений, природно, зелений чай. Меню вечері включає в себе теж дієтичне м’ясо з чашкою кави з цукром. Описане меню дозволяє Ірині Олександрівні отримати протягом доби всього лише від 1200 до 1300 ккал, не більше 170 грам вуглеводів, 40 грам білків, 60 грам жирів.

Звичайно ж не рекомендується здоровій людині так харчуватися постійно, але в якості оздоровчого меню протягом одного-двох тижнів воно цілком може використовуватися. Взагалі дієтологи нагадують, що для людей, які переступили рубіж в 25 років, набір ваги – природний процес. Це пов’язано з тим, що з досягнення цього віку сповільнюється обмін речовин, а обсяги їжі, що поглинається як мінімум не зменшуються. Тому до схуднення потрібно підходити всебічно.

Як схудла Агібалова Ірина, в принципі, стає ясним. Але необхідно пам’ятати, що такий радикальний метод підходить не для всіх. І, тим більше, він не всім так вже потрібен. До операційного втручання бажано спробувати якомога більше методів, якщо хочеться схуднути. Обов’язковою вважається комплексний підхід. Одночасно з дієтою потрібно давати організму помірне фізичне навантаження, займатися дихальною гімнастикою, більше ходити пішки.

медійні персони Агибалової, а також приклади інших учасників популярного реаліті-шоу, дозволяють бути впевненим у тому, що незабаром вона розповість свої зоряні секрети схуднення на сторінках власної книги.

Також:

  • зірки що схудли
  • зірки що схудли після 45 років