На скільки можна схуднути при голодуванні?

На скільки можна схуднути при голодуванні? На скільки можна схуднути при голодуванні?

Знаменита своєю стрункістю балерина Майя Плісецька говорила, що найефективніше можна схуднути при повному голодуванні. Таким суворим способом намагаються перемогти зайву вагу не лише балерини і моделі, а й прості люди в надії позбутися від складочок і горбків.

Є багато інформації про те, на скільки можна схуднути при голодуванні, результат найчастіше визначається тривалістю курсу, видом застосовуваного голодування. Звичайно, багато залежить і від самої людини – його маси тіла, рівня обміну речовин і фізичної активності

Відповідь на питання, звідки беруться зайві кілограми, дуже простий – від великої кількості їжі. Ми кладемо в рот їжу, навіть коли не голодні, схильні є за компанію або просто тому, що це смачно. Велика кількість цукру, солі, жирів і крохмалю провокує набір ваги, порушує вироблення інсуліну і гормону, що відповідає за подачу сигналу про насичення, великі порції розтягують шлунок, в результаті чого їсти хочеться все більше і частіше. Невесела картина, правда? Тому іноді корисно закрити рот на замок і день-другий «посидіти» на воді або трав’яному чаї, щоб привести організм до тями.

Один із способів знизити вагу, голодування для схуднення відрізняється від лікувального, яке застосовується протягом кількох днів, і має свої нюанси. Під час цього типу голодування організм повинен використовувати жирові ресурси, очиститися і нормалізувати роботу внутрішніх органів. Зазвичай воно має тривалість не більше 3 днів – потім в витрата йде м’язова тканина, обмін речовин сповільнюється, подальша відмова від їжі вже приносить шкоду, а не користь.

Найбільш простий і розповсюджений спосіб голодування, при якому можна схуднути – «вологе» голодування тривалістю від одного до трьох днів. Воно найбільш безпечне і переноситься легше. Рідина очищає організм, знижує кислотність внутрішнього середовища, допомагає худнути, а короткочасна відсутність калорій змушує тіло розщеплювати власний жир.

Голодування для схуднення використовується в комплексі з фізичними навантаженнями і помірної дієтою без надмірностей. У день, коли ви голодуєте, не рекомендуються важкі фізичні навантаження або тренування з обтяженнями, а ось легкий біг, прогулянка або плавання підійдуть ідеально. Дуже важливо дотримати всі правила голодування і виходу з нього, від цього залежить стабільність результату. Навіть при правильно проведеному голодуванні більшу частину пішли кілограмів складають вода, глікоген і токсини.

На скільки кілограмів можна схуднути при голодуванні?

Того, хто має великий надмірна вага, їсть багато солодкого, жирного і солоного і того, хто ніколи до цього не голодував, свідчення терезів навіть після 1-2 – добового голодування сильно порадують. Результат проявляється дуже швидко і яскраво, адже голод – досить сильний стрес для організму, який кидає всі сили, щоб заповнити дефіцит калорій. У хід йдуть вода, глікоген, ненависні жири, прийом великої кількості рідини допомагає очистити кишечник. У перші дні ви можете втрачати аж до 2 кг на добу, але потім тіло пристосовується до нових умов і починає розумно й економно витрачати калорії, і за тиждень повного голодування можна втратити близько 5-7 кг. Пам’ятайте, чим частіше використовується подібне «ліки», тим скромніше результат, є люди, які голодують регулярно і при цьому просто підтримують свою вагу в нормі, не знижуючи його. Застосування різних методик голодування дає різні результати.

Різновиди голодування для схуднення:

    Повний «сухе» голодування. Найважче, його тривалість – максимум три дні. Виключається будь-який контакт з водою, не можна приймати ванну або душ, мити руки, чистити зуби, пити також забороняється. Такий жорсткий режим підходить тільки людям з великою надмірною вагою. На скільки можна схуднути при сухому голодуванні повного людині? Через те, що організм буде розщеплювати жири для отримання рідини, за три дні можна схуднути на 6-7 кг. «Сухе» голодування. Пити можна, зате можна і навіть потрібно проводити водні процедури – приймати ванни з травами, маслами або сіллю, влаштовувати контрастний душ, відвідувати сауну або лазню. Вага йди зі швидкістю 1-2 кг в день. «Вологе» голодування. До водних процедур додається ще й питво – 2 л рідини на добу – вода, настої трав. Голодування по Шелтону, Бреггу, Малахову і т. д. Вони мають різну тривалість циклів, доповнюються деякими очисними процедурами (клізми. чищення печінки або кишечника і т. д.)

Плюси і мінуси схуднення при голодуванні

Є багато відгуків про застосування голодування з метою зниження ваги, але не всі вони однакові, хтось за його допомогою добре схуд, а хтось лише даремно витратив час і сили. Всі люди різні, і жорсткі обмеження в їжі кожен сприймає по-своєму. Голодування для схуднення допомагає змінити своє ставлення до їжі, перестати «заїдати» стреси, нормалізує внутрішні процеси в організмі. Деяким психологічно легше нічого не їсти, ніж є, але дуже мало, хтось відчуває певний емоційний підйом. Голодування можна застосовувати, щоб схуднути після свят, швидко схуднути за день. воно допомагає привести в почуття перегодований організм.

Не забувайте і про те, що важливо не просто скинути вагу, але ще і утримати його, а голодувати постійно ви не зможете, все одно доведеться їсти, причому, є правильно, а не абияк і що попало. Навіть якщо голодування допомогло знизити вагу, необхідно скласти меню для схуднення. щоб зусилля не пройшли дарма. Чим більш стримані і розбірливі ви будете в їжі, тим рідше доведеться вдаватися до подібних процедур надалі.

зголодніти один або два дні не так легко, як здається, вас можуть постійно переслідувати думки про їжу або з’являться неприємні відчуття – нудота, запаморочення, викликані низьким рівнем глюкози і посиленим розпадом токсинів. Голод не можна назвати кращою методикою корекції ваги і фігури, воно підходить далеко не всім і не всіма добре переноситься. На скільки б ви не схудли при голодуванні, не можна забувати про такі аспекти, як здоров’я і якість життя. Тому, перш ніж прийняти рішення про відмову від їжі, гарненько подумайте, чи зможете витримати якийсь час без їжі і не зірватися потім. Якщо відповідь негативна, то пошукайте інший метод для схуднення.

Також:

  • голодування отзывы на скільки можна схуднути
  • голодуваня що найважче видгуки
  • на скiльки кг можна схуднути при голодуваннi
  • на скільки можна похудати при голодання
  • на скільки можна схуднути за 3 дні сухого голодування
  • на скільки можна схуднути під час голодування
  • схуднення на голодуванні отзывы