Може кому знадобиться. дієта 5 столових ложок / зменшення об’єму шлунку / 5 столових ложок відгуки – на бебі. ру

Може кому знадобиться. дієта 5 столових ложок / зменшення об’єму шлунку / 5 столових ложок відгуки – на бебі. ру може кому знадобиться. дієта 5 столових ложок / зменшення об’єму шлунку

Дієта 5 столових ложок – збалансована система харчування, процес схуднення на якій відбувається завдяки чіткому обмеження кількості їжі, що з’їдається за один прийом.

Дієта 5 столових ложок – методика, що провокує посилене зниження ваги, а також зменшення обсягу шлунка.

5 столових ложок – правильне схуднення.

Чому дієту 5 столових ложок називають не інакше, як дієту для правильного схуднення? 5 столових ложок – саме стільки за своїм обсягом повинна мати порція, що провокує зниження зайвої ваги. Даний обсяг був встановлений Європейської диетологического Асоціацією (European Federation of the Associations of Dietitians) на XIII міжнародному конгресі дієтологів.

Як показують останні дослідження НДІ харчування РАМН, найбільш ефективна та методика харчування, що має на увазі не обмеження виду їжі, а зменшення її кількості, що надходить в шлунок за один раз.

За статистикою, до 90% людей, хворих на ожиріння, мають шлунок, порівнянний за розміром з шлунком великих рогатих тварин. За даними гастроентерологів Росії за 2010-ий рік, збільшена місткість цього органу травлення характерна практично для всіх людей, що мають зайву вагу. Зазначена патологія викликана розтягнутими м’язовими стінками шлунка, який, у здоровому вигляді, не повинен перевищувати розмірів людського кулака. У зв’язку даної фізіологією і був прийнятий ідеальний розмір порції, стимулюючий зменшення жирової маси, а саме 5 повних столових ложок.

Цієї кількості їжі (5 ложок) цілком достатньо, щоб втамувати Ваш голод і поповнити енергетичні запаси організму. До всього іншого, отримуючи разову дозу їжі, що не перевищує за масою 5 столових ложок, Ваш шлунок поступово почне ужиматься. Фактично цей процес можна порівняти з тим, як «сідати» вовняний одяг після прання або як зменшується повітряна куля, коли з нього випускають повітря.

5 ложок або 150 грамів їжі – саме така порція допомагає організму худнути.

Дієта 5 ложок – стійкий результат

Будь-який процес схуднення буде марним, якщо за той час, який Ви проведете на дієті, розмір Вашого шлунка залишиться тим же, що й «20 кілограмів» назад. Адже, згідно своїм природним потребам, закладеним генетично, організм не може постійно вживати продукти тільки вуглеводного, або тільки білкового походження. Тому, закінчивши ту чи іншу дієту, Ви повертаєтеся до звичного раціону і улюбленим продуктам, а з часом і до свого минулого вазі. Адже все життя харчуватися несмачною їжею, рекомендованої черговий дієтою, Ви не станете, чи не так?

Саме тому так рідко виявляються дієвими фруктові або овочеві дієти – навіть якщо Ви з’їсте 10 яблук за один раз, шлунок розтягнеться також, як якщо б Ви з’їли кілька шматків жирної свинини. Звичайно, яблука менш калорійні, ніж м’ясо, тому за тиждень на такій дієті Ви схуднете. Але, згодом, завдяки підвищеному апетиту і великому обсягу шлунка, дуже швидко наберете втрачені кілограми.

Як і будь-яка методика схуднення, що пропонує правильне і, головне, довгострокове схуднення, дієта 5 столових ложок змінює фізіологію травлення, зменшуючи розтягнутий їжею шлунок до його природних розмірів. Як результат – у худне нормалізується апетит, голод не відчувається так гостро і часто, а невелика кількість їжі зберігає почуття ситості протягом 5-6-ти годин.

Стійкий результат дієти 5 ложок обгрунтований природним зменшенням обсягу шлунка.

По суті, дієта 5 ложок повертає процеси травлення до їх здоровою і правильній роботі. А значить, скільки б часу не минуло після завершення режиму дієти, знову набрані кілограми Вас не потурбують. Наскільки б Ви не є схудли на дієті 5 ложок, на 5, 10 або 20 кілограмів, Ваша вага залишиться низьким і після виходу з даної методики схуднення.

Дієта 5 столових ложок. Харчування і меню.

Дієту 5 ложок дотримуватися дуже просто. Її схема живлення побудована досить вільно, крім одного АЛЕ – кількість їжі, з’їденої Вами за раз, не повинно перевищувати обсягу 5-ти столових ложок (або 150-200 грам). Яка саме це буде їжа – вирішувати тільки вам. Можливо, Ви з’їсте шматочок торта або відбивної, можливо йогурт або гречану кашу з маслом…

Головне – це з’їдати не більше 5-ти столових ложок їжі за один раз!

І, нарешті, між першим і другим прийомом їжі повинно проходити не менше 3-ох годин.

Інтервал між прийомами їжі повинен становити не менше 3-ох годин!

Продукти і страви, які Ви будете вживати під час дієти – виключно Ваш вибір. Як Ви вже встигли зрозуміти, основний пункт методики 5-ти ложок, який і дозволяє знижувати вагу, ця кількість, а не вид їжі, що з’їдається.

Меню Дієти 5 столових ложок.

Їжа:

Кількість прийомів їжі – необмежена.

Обсяг їжі, з’їденої за 1 прийом – 5 столових ложок (або 150-200 грамів продукту).

Вид вживаних страв і продуктів – будь-який.

Перерва між прийомами їжі – не менше 3-ох годин.

Рідина:

Кількість чистої питної води – необмежена.

Напої без вмісту цукру (чай, кава, соки, мінеральна вода) – необмежена. Дозволено вживання фруктози у розрахунку 1 чайна ложка на 250 мл. рідини (склянка)

Як видно вище, в дієті немає ніяких обмежень щодо виду прийнятих страв і продуктів, а також кількості прийомів їжі в день. Важливий тільки розмір порції – не більш 5-ти столових ложок раз в 3 години. Буде це 5 ложок вареного згущеного молока або м’ясного рагу, абсолютно не важливо.

Єдине, в чому Вам слід себе обмежити – солодкі газовані напої та інші рідини, що містять цукор і «підсолоджувачі». Вживати їх категорично заборонено, оскільки такі напої є, в прямому сенсі, рідкими калоріями. Всіма будь чай, какао або кави можна пити, але, природно не додаючи в чашку ні ложки цукру.

Часті питання по дієті 5 столових ложок.

Якщо мені хочеться з’їсти шматок м’яса, як «черпати» його ложкою, щоб відміряти потрібну порцію?

Звичайно, вживаючи м’ясо, Вам не потрібно користуватися ложкою, як єдиним столовим приладом. Просто, відріжте від м’яса шматок, який, на вашу думку, без проблем міг би вміститися в 1 столовій ложці. Таких шматків, відповідно, Ви можете з’їсти 5 штук, рівносильних за обсягом п’яти столових ложок. Загальна маса м’яса в такому випадку буде дорівнює приблизно 150-200 грамам.

Або можна відразу відміряти шматок, рівний цього вазі і з’їсти його. Те ж саме стосується риби та м’яса птиці. Звичайно в даному ваговому діапазоні знаходиться невеликий шматок риби або м’яса, розміром не більше долоні.

Як з’їсти бутерброд на дієті «5 столових ложок»?

Всі продукти, що не володіють рідкої або кашоподібної консистенцією, Ви можете приблизно (в дієті не важлива принципова скрупульозність) співвідносити з об’ємом 5-ти столових ложок. Для твердої їжі загальна маса дорівнює приблизно 150-200 грамам, т. е двом звичайним бутербродам.

можу я користуватися чайною ложкою замість їдальні?

Безумовно, якщо Вам зручніше користуватися чайною ложкою, замість їдальні, Ви можете використовувати і її. Головне, пам’ятайте, що в одній столовій ложці можуть «вміститися» 3 чайні. отже, замість 5-ти столових ложок, Ви можете з’їсти 15 чайних за один раз.

Як їсти цільні фрукти або овочі на дієті, яблука на приклад?

Якщо Ви хочете з’їсти цільний фрукт, зверніть увагу на його вагу. Середня маса продукту, доречний в 5-ти столових ложках, становить 150-200 грамів. Приблизно стільки важить 1 яблуко, 1 апельсин, 3 мандарина, 1 банан, 1 гранат, 1 груша. Якщо Ви бачите, що вага обраного Вами фрукта явно перевищує зазначену масу, відокремте від нього шматок, вагою приблизно 150-200 грамів, це і буде необхідна порція, рівносильна обсягом в 5 столових ложок. Те ж саме стосується і овочів.

Можна вчинити інакше, натерши на тертці або нарізавши обраний овоч чи фрукт, наприклад, так часто роблять з морквою, капустою, яблуками… У цьому випадку Вам буде легко відміряти потрібну порцію в 5 столових ложок.

Скільки прийомів їжі у мене може бути в день?

Стільки, скільки Ви вважаєте за потрібне. Дієта не обмежує кількість прийомів їжі. Головне, щоб між ними була перерва не менше 3-ох годин, а одна порція (тобто 1 прийом їжі) за обсягом становила не більше 5-ти столових ложок (або за вагою не перевищувала 150-200 грамів).

Чи є продукти, які не можна їсти на дієті 5 столових ложок?

Протягом дієти Ви самі вибираєте, які продукти і в який час доби вживати. Заборонені солодкі газовані напої, а також рідини, що містять цукор та інші підсолоджувачі, крім фруктози. Фруктозу дозволено додавати в розрахунку 1 чайна ложка на 250 мл. (Стакан)

Чи дозволено вживання приправ, солі і цукру під час дієти?

Сіль, приправи і цукор можуть бути в складі їжі. Головне, дотримуватися правило дієти про тригодинному перерві між їжею, а також вживати не більше 5-ти столових ложок їжі за один прийом.

Але пам’ятайте, що занадто солоні та гострі страви можуть спровокувати необгрунтовано високий апетит! Цукор може бути в складі їжі, ить напій використовуйте фруктозу в розрахунку 1 чайна ложка на 250 мл. (Стакан).

Результати Дієти 5 столових ложок.

Результати дієти 5 столових ложок чітко видно вже через тиждень її використання!

Результати на дієті 5 столових ложок будуть помітні вже через кілька днів дотримання її режиму. Терміни, протягом яких можна додержуватися методики, необмежені.

Середнє зниження ваги за тиждень – 4-6 кілограм, за місяць – 15-20 кг.

Також:

  • я зменшила шлунок і схудла відгуки
  • чи потрібно їсти в столовій аргументи