Моя історія: як схуднути на 42 кг за рік, або життя з нуля в тридцять років | NEWS. am Style – Все про моду і стиль

Моя історія: як схуднути на 42 кг за рік, або життя з нуля в тридцять років | NEWS. am Style – Все про моду і стиль Кейт Міддлтон – ікона краси Записки колишньої емігрантки: Пошук роботи та особливості вірменських «офісів» в Москві

Знайти роботу в Москві емігрантові не так легко як здається нашим співвітчизникам на батьківщині предків…

Записки колишньої емігрантки: Правила поведінки в Москві П’ять найнебезпечніших дієт Моя історія: «Він кинув мене з двома дітьми. Не знаю, що мені робити… » Моя історія: «Брошка» (частина III) Моя історія: «Брошка» (частина II) Моя історія: «Брошка» (частина I) Щоденник худне: я вагітна Моя історія: як схуднути на 42 кг за рік, або життя з нуля в тридцять років

26 квітня, 22:13

До редакції NEWS. am STYLE вже неодноразово приходили листи від наших читачів з пропозиціями про відкриття нової рубрики, в якій кожен бажаючий міг би самовиразитися у вигляді короткого есе, листи до невизначеного кола адресатів, філософських роздумів про життя і т. д.

Редакція сайту послухала цим численними проханнями і розпочала роботу над створенням нової рубрики, яку було вирішено назвати «Моя історія». Відтепер кожен з вас може прислати нам свою історію на style@news. am, а ми обов’язково розмістимо її на нашому сайті. Автор самого барвистого, зворушливого або резонансного твори отримає приз від редакції.

Слід зазначити, що наші автори самі вирішують, чи будуть вони розкривати своє ім’я чи ні. Попередня історія викликала великий інтерес у читачів. Сьогоднішня історія не анонімна. Більше того, її автор не писав до нас у редакцію. Ані, яка веде на NEWS. am STYLE щоденник худеющей, познайомилася з ним через інтернет і попросила поділитися своїм секретом успіху.

«Я подивилася в дзеркало. Я важила 112 кг і життя моє було дерь… м в самому повному розумінні цього слова. Я була непривабливою товстої дівчиною. На особистому фронті панував хаос, який очолювала Майбутня Свекруха, у якої в житті була одна мрія – щоб я потрапила під вантажівку. Терпіла я все це з двох причин: була дурепою, ну і товстої. Що гірше було на той час, шановний читачу, не можу сказати. Кожного разу після чергової сварки зі своїм хлопцем, я гордо усідалася перед холодильником і починала знімати стрес. «Їжа, ти мій порятунок», – уплітаючи все їстівне в холодильнику, думала я.

Холодильник, він був для мене порятунком. Щоночі він відкривав свою гостинну двері. Я усідалася перед ним і починала є. Я їла стільки, що сама вже не пам’ятала, з чого я почала. Заспокоювала себе тим, що гірше вже не буде і, заливаючи чергову буханець хліба майонезом, починала гризти ковбасу. Під кінець зжерти місячний запас їжі трьох ВДВшніком, я мирно йшла спати, попутно обіцяючи собі, що завтра сяду на дієту. Перед сном починала мріяти про інше життя, в якій я струнка, щаслива і красива жінка-вамп. Але це були лише мрії. А наступного дня все повторювалося знову. І так по колу.

Чесно, настрій після цього поліпшувалося, а от з вагою була така ситуація, що мене спокійно могли б взяти в збірну Японії з сумо.

Я подивилася в дзеркало. Мені було 29 років. Ні особистому житті, ні любові, ні краси. Одне сало, целюліт і розбиті мрії. Мені стало шкода себе. Аж защипало в очах.

«Збираєшся заплакати?», – єхидно мене запитало моє ж відображення.

«Ні», – скорчила я гримасу. – «Доведу всім, що я можу зробити все, що Я захочу».

«А що ти хочеш?», – продовжував допит мною внутрішній хробак. – «Тобі ж вже скоро тридцять».

«Я хочу. схуднути на 50 кг, зустріти свою любов, жити в Нью-Йорку. Я хочу стати сексуальною, хочу бути знаменитою! » – Різко відповіла я, попутно критично оглядаючи себе, і подумуючи, що мені, здається, пора до психіатра. На всякий випадок.

Відображення в дзеркалі хмикнув і замовкло. Здається, з походом до психіатра треба поспішити. Забула сказати, мій роман довжиною в п’ять років зазнав фіаско, його мама перемогла. Чесно, ці п’ять років зробили своє – плюс тридцять кілограм і виснажена нервова система. З таким вантажем я вирішила змінити своє життя. На корені. Додайте плюс фінансові проблеми.

Якщо бути чесною, впору було кидатися з мосту. Тут, звичайно, вибір був: міст Кіевяна, Давідашена або війна. Війна всьому світу.

Так як мости обіцяли стояти ще років так 50-60, то ваша покірна слуга вирішила відкласти кидання з мосту себе нелюбимої на невизначений термін. І дати бій.

Для початку я вирішила схуднути. Звичайно, це я намагалася зробити все 29 років. Ковтала таблетки тайські, китайські, пила чаї з Алеппо, сідала на всякі дієти. Результат був – ерозійний гастрит.

Того дня лягла пізно. О шостій ранку. «Я все поміняю у своєму житті», – пробурмотіла я, вже майже засинаючи.

Було не дуже легко. Розробила свою дієту, якщо відпустити подробиці, то в основі був білок. Сказала «ні» картоплі, макаронів, хліба, рису, мучному. Почала гуляти годинами, одна, в дощ, сніг. Спускалася по Баграмяном вниз до Опери і назад до метро Барекамутюн. Спочатку було страшенно важко. Слухала музику в навушниках, згадувала своє життя і ревіла. Через десять днів стало набагато легше. Потім вирішила взяти планку вище. З площі Гарегіна Ндже пішки дійшла до. Ечміадзинського Монастиря. Чотири години. Я просто вирішила довести, що я це можу. Можу все, що Я захочу! Друзі та знайомі намагалися підтримати мене, але часто я читала в їхніх поглядах одне: шкода, бідна дівчина збожеволіла.

Я почала перетворюватися, кілограми йшли. Але це було ще не все, я почала читати журнали мод, вчилася наносити правильно макіяж, стежити за тілом та обличчям, вибирала одяг у стилі вамп і сексі, від якої мої друзі впадали в істерику. Почала дивитися в дзеркало і заново тренувала томний, глузливий, пристрасний погляд. Навчалася бути красивою і бажаною. Навчалася жити.

Пройшов рік і шість місяців. Вага була 112 кг, зараз вже 70. Вгадайте де я живу? Так, в Нью-Йорку. Особисте життя? Вибираю модель колечка з діамантом у карат. Я люблю і любима. Він чоловік моєї мрії, виконує всі мої капризи і забаганки. Одне видавництво в Нью-Йорку веде переговори зі мною, щоб опублікувати всю цю історію в найдрібніших подробицях. Зараз я в Єревані, скоро відлітаю додому в Нью-Йорк. Збираюся паралельно відкрити маленький ресторанчик, знятися в Playboy. Але для цього мені треба скинути ще 20 кг. У мене є ще багато бажань, і, знаєте, я зрозуміла, що людина може все, просто треба дуже сильно захотіти і все вийде.

Не треба опускати руки, не варто себе жаліти. Жалість до добра не доводить. Треба вибирати шлях і йти до кінця. Не бійтеся мріяти, мрії завжди збуваються, навіть найзухваліші. Цінуйте себе, дівчата, і повірте – вас почнуть любити і обожнювати. Все в ваших руках. Ви живете один раз і ніколи більше не народитесь знову. Це життя – Ваш шанс бути щасливою. Не слухайте нікого. Тільки себе. Ви прекрасні і сильні, все, що ви побажаєте, буде Вашим. Тільки бажайте і мрійте, а головне – дійте.

P. S. Хочеш жити, як у казці, стань принцесою ».

Nicole Hovnkian

Також:

  • щоденник товстої дівчини читати