Мотивація для схуднення: як знайти привід схуднути? Відео – Woman’s Day

Мотивація для схуднення: як знайти привід схуднути? Відео – Woman’s Day Робота над собою: починаємо худнути. Мотивація на зниження ваги

Мотивація для схуднення

Фото: Shutterstock

Зайва вага та здоров’я

Лікарі відзначають, що ожиріння – це не тільки естетична проблема, але і підвищений ризик для здоров’я. Особливу небезпеку несе не підшкірний жир, а той, що відкладається близько до внутрішніх органів. Ожиріння може стати причиною:

– хвороб серця і судин,

– проблем з суглобами,

– посилювання вже наявних патологій.

Виходячи з цих фактів, оздоровлення може стати гарною мотивацією змушувати себе, а заодно і свого чоловіка, і дитину є корисні і низькокалорійні продукти.

Перед тим як сісти на дієту, проведіть комплексне обстеження організму. Результати цього дослідження цілком можливо стануть хорошою мотивацією для вас. Врахуйте, що навіть якщо у вас не знайдені хвороби, пов’язані з ожирінням, такі ознаки, як надлишковий рівень цукру в крові або підвищений артеріальний тиск, можуть вказувати на високий ризик розвитку захворювань. Це явний привід турбуватися про здоров’я свого організму. Зверніть увагу і на інші ознаки. Набряки обличчя і тіла, задишка при русі, неможливість швидко підніматися по сходах – вагомий привід терміново вживати заходів для схуднення.

Під час обстеження ви можете порадитися з лікарем про те, як краще схуднути

Зовнішність і ожиріння

Значна частина жінок починає худнути саме через невдоволення своєю зовнішністю, відсутність уваги з боку чоловіків. Цей фактор може послужити хорошим джерелом мотивації. Якщо відображення в дзеркалі вам недостатньо, купіть гарну річ, яку ви зможете надіти, тільки коли схуднете. Бажано, щоб ця річ була ще й дорогий – стимул швидше надіти обнову і не втратити гроші може виявитися дуже ефективним.

Ще одна можливість – пошук ідеалу. Знайдіть жінку, схожу на вас, але з ідеальною у вашому уявленні фігурою. Зразком для наслідування може стати фотомодель або актриса. Якщо ви раніше були стрункою, використовуйте своє старе фото, бажано у відкритому одязі або в купальнику. Повісьте потрібний знімок на дверцятах холодильника і дивіться на нього кожного разу, коли захочете з’їсти що-небудь калорійне, особливо на ніч.

Додатково можна поставити фотографію ідеалу на робочий стіл або зробити зображення заставкою на комп’ютері

Подарунки самій собі

Доброю мотивацією для різних етапів схуднення можуть бути подарунки самій собі. Складіть план схуднення і нагороджуйте себе за кожне досягнення. Подарунком може бути щось що подобається вам, на що раніше не вистачало часу або було шкода грошей. Таке матеріальне стимулювання допоможе вам змінитися – почати харчуватися правильно і більше рухатися. Однак врахуйте, що потрібно вибрати собі подарунок, не пов’язаний з їжею. Купуйте косметику, журнали і книги про красу, модний одяг, прикраси – ці дрібниці послужать додатковим стимулом для самовдосконалення.

Також:

  • як схуднути при сексі відео