Морська капуста для схуднення

Морська капуста для схуднення Морська капуста для схуднення

Читайте також:

Морська капуста дуже корисна, в тому числі і для схуднення. Але дуже мало хто її любить, а даремно. Ламінарія (так називають морську капусту) являють собою буру водорость, яка виростає в морях належать до басейнів Північного льодовитого, а так само Тихого океанів. Вона просто унікальний натуральний продукт, який створила сама природа. У її змісті є величезний обсяг вітамінів і мікроелементів.

Морська капуста росте масово в північних морях на глибині близько сорока метрів. Мінімальна глибина проживання – п’ять метрів. Переважна частина заготовки такої рослини припадає саме на Біле море. Виловлюють цю водорість спеціалізованими довгими граблями.

Історична довідка

Ще в XIII столітті в Китаї видали указ, який зобов’язував є ламінарію в обов’язковому порядку з метою профілактики безлічі захворювань. Для цього за рахунок держави водорість доставлялася з місць свого проживання. Також морською капустою успішно лікували зоб в Туркестані, це один з районів, який визнаний неблагополучним щодо такого захворювання.

Склад морської капусти

Вважають, що в ламінарії є обширний спектр вітамінів і мікроелементів, які життєво необхідні для людського організму. У ламінарії підвищений наявність йоду. Вона має у складі своєму амінокислоти, мікроелементи і вітаміни, які навіть і не зустрічаються в інших рослинах. У змісті морської капусти є більше 40 мікро і макроелементів, що знаходяться в щільному з’єднанні з органічними речовинами.

Морська капуста . як продукт для схуднення, не тільки допомагає спалити зайве, але і насичує організм корисними речовинами. Ламінарія має в своїй наявності йод, марганець, бром, кобальт, цинк, калій, магній, залізо, фосфор, сірку, а так само азот. Вона також багата вітамінами А, В12, В1, В2, D, С, Е має у змісті альгиновую, фолієву, пантотенову кислоти. У змісті бурої водорості є приблизно 20% полісахаридів і фруктози. Вона багата так само і на рослинні білки.

Морська капуста для схуднення

Ламінарія виступає як природного джерела йоду і харчових волокон, що безсумнівно благотворно позначається на функціонуванні центральної нервової системи, а так само на підвищенні фізичної та розумової активності. Йод добре виводить з організму накопичені радіонукліди, важкі метали і всілякі токсини, а це важливий етап у процесі схуднення та оздоровлення організму.

Морська капуста . як продукт для схуднення, успішно покращує абсолютно всі обмінні процеси, що відбуваються в організмі, сприятливо впливає і на травлення людини. Нормалізує рівень кров’яного тиску, а також знижує концентрацію холестерину в крові, завдяки чому знижується в’язкість крові. Вона крім ефекту схуднення ще нормалізує функціонування серцево-судинної, дихальної, а так само нервової системи, істотно знижує тонус судин. Це найкращий засіб для профілактики атеросклерозу.

Морська капуста крім як засоби для схуднення, виступає ще в якості одного з кращих засобів для підняття імунітету. Ламінарія має до всього іншого ще й антивірусну активність. Її цінують за здатність нормалізувати функціонування щитовидної залози.

Для жінок в морській капусті цінний ефект схуднення, а для чоловіків теж є плюси. Відомі також якості водорості, які якісно підвищують чоловічу потенцію. Ламінарію вважають сильним афродизіаком.

Споживання в їжу

Морська капуста в переважній більшості випадків є продукцією саме для салатів. Вона виступає в них, і як монокомпонет і як пікантна складова. У нинішній час продається порошок виконаний з морської капусти, який п’ють як ліки.

Але морська капуста в основному виступає і як відомий засіб для схуднення. Вона викликає відчуття насичення, а ще абсорбує зайву рідину в організмі. А за рахунок багатого вітамінного і мінерального змісту забезпечує худне організму всі потрібне. На такого роду монодиете можна здійснити парочку розвантажувальних днів.