Молокочай для схуднення

Молокочай для схуднення Молокочай для схуднення

Знайомий всім і улюблений багатьма чай з молоком здатний помітно знизити ваш вагу. Для цього достатньо один раз на тиждень проводити розвантажувальний день. використовуючи цей чарівний продукт.

Дія молокочая

Чай істотно полегшує засвоєння молочних жирів, тому молокочай можуть пити навіть люди з захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Присутній в чаї танін захищає слизову оболонку шлунка від продуктів бродіння молока. У свою чергу молоко помітно пом’якшує дію алкалоїдів і кофеїну.

Молокочай знижує апетит і виводить з організму рідину – він має сечогінну і жовчогінну ефектом. Сфера застосування молокочая досить широка – крім дієт і очищення організму. його вживають при захворюваннях серця і нирок, а також при виснаженні нервової системи.

Рецепти молокочая

Можна використовувати як чорний, так і зелений чай (або їх суміш). Для приготування молокочая необхідно закип’ятити 1-1.5 літра нежирного молока (допустимий рівень жирності – 1.5 – 2.5%), зняти його з плити, додати 3 столові ложки чаю і настояти (близько 20 хвилин). Можна підсолодити молокочай натуральним медом (на даний обсяг досить додати 1-2 столові ложки). Готовий продукт не можна щільно закривати або переливати в термос щоб уникнути прокісанія. Зберігають молокочай в холодильнику.

Як варіант, можна використовувати англійська рецепт молокочая – у підігріту чашку необхідно налити 1/3 молока і додати до нього 2/3 заварки (на 1 чайну ложку чорного чаю – 100-150 мл води). При відсутності часу можна просто влити в гарячу або вже остигнула заварку трохи молока.

Для поліпшення смаку напою допустимо вибирати ароматизовані сорти чаю (з шматочками екзотичних фруктів, полуницею, бергамотом і т. д.). Також непогано себе зарекомендувала знайома всім меліса (або м’ята) – це ароматне рослина варто додати разом з чаєм в гаряче молоко і дати настоятися.

Як вживати молокочай?

Молокочай використовують під час розвантажувальних днів. Варто пам’ятати, що більше одного дня таке розвантаження краще не проводити – найбільшого ефекту можна досягти лише в перший день. П’ють молокочай в розбавленому вигляді (на 1 частину чаю – 1 частина окропу). Цю пропорцію можна змінити, збільшивши кількість води.

Дієтологи рекомендують вживати по 1 чашці молокочая кожні 2 години. Крім молокочая в день розвантаження варто випивати до 2 літрів води без газу. Це необхідно для заповнення втрати рідини.

Результат розвантажувального дня на молокочай

Наслідком вживання одного лише молокочая протягом усього дня стає втрата 0.5-2.5 кг зайвої ваги – все залежить від особливостей організму кожної людини.

Крім основного «блюда» для розвантажувального дня, молокочай може виступати в ролі обіду або вечері – ефект від такої заміни не змусить себе чекати. Спробуйте таку молокочайную дієту і переконайтеся самі!

Спеціально для upDiet. info – Лариса Коваленко