Мої перші кроки, злети і падіння

Мої перші кроки, злети і падіння Блог Annett / Мої перші кроки, злети і падіння

Після того, як уже на четвертому чи п’ятому занятті я спробувала зробити ось цей трюк (до речі, зараз його вже й трюком-то не назву, здається таким простим!))) і він у мене не вийшов (так як летіла я в общем-то своєї поганої довбешкою??вниз!), тренер мене стала називати “відчайдушною Ганною!” Це слава всім Богам, що Надюшка (тренер) якимось дивом встигла мене підхопити за ногу. Так і тримала мене: своїми сильними руками за одну ногу, поки я повільно НЕ сповзла на підлогу Ну, скажу прямо, і я трохи похвилюватися. Але менш відчайдушною не стала. Ще пару спроб, робота з подоланням страху, купа синців – і трюк готовий!

До речі, як говорив тренер, зазвичай, якщо падаєш (особливо вниз головою) повинен спрацьовувати інстинкт самозбереження, і ти хоч чимось, хоч за щось будеш чіплятися (у даному випадку буде моторошно тягнути шкіру, буде шалено боляче, але щоб не зламати собі шию, впавши вниз головою, ти будеш чіплятися і не розслабишся ноги). Зізнаюся чесно: зі мною цей номер не пройшов! Дика біль від сильно натягнутої шкіри, перепрошую, між ніг, затьмарила мені розум! Так що, порада всім початківцям, дааа. що там початківцям. Взагалі, всім дівчатам: думайте головою про наслідки перш, ніж розслабити ніжки!

Взагалі, з часом якось припинилися мої страждальницькі крики, нібито “боляче.”, “не можу.”, “шкіру тягне!” або просто дикі крики “аааааа.”. Шкіра звикла, біль став терпимою, руки стали сильнішими. Все в радість! Все в задоволення! Навіть до розтяжці якось звикла. Хоча, справедливості заради, варто сказати, що до стретчінгу я приступаю далеко не з задоволеною пикою і сяючою посмішкою. Це боляче! Це реально боляче! АЛЕ. Це терпимо! Що стосується мене, то я далеко не в перших рядах по гнучкості, якщо не в останніх. І не тільки гнучкість грає роль в тому, як швидко ти сядеш на шпагат або розтягнеш ту чи іншу область. Ще маєте значення виворотність суглобів. У когось зв’язки еластичні, виворотність відмінна – цей щасливчик швидко, наприклад, сяде на шпагат при бажанні. Не скажу, що практично безболісно, ??але вже точно не через такий біль, як, наприклад, довелося б терпіти бідоласі з маленькою виворотності і нееластичними сухожиллями. Ось до другого-то типу я і ставлюся! Ну і чудово! А що ж, коли все легко! Ось так я себе заспокоюю.

Але є і хороша новина! У пілони спорті розтяжка – це не головне! Звичайно, коли вона є, – смотриться набагато ефектніше і гарніше. Але й без неї непогано! Головне – це сильні ручки, легкість рухів, граціозність і пластика! І виконаний елемент буде карколомним!