МКЦ – целюлоза для схуднення

МКЦ – целюлоза для схуднення МКЦ – целюлоза для схуднення

Думаючи про те, щоб такого з’їсти, щоб більше їсти не хотілося, я відразу згадую про харчові волокна, які зараз можна купити в будь-якій аптеці за дуже демократичною ціною. Харчові волокна, одним з різновидів яких є речовина зі складною назвою мікрокристалічна целюлоза (скорочено МКЦ) володіють рядом дуже корисних властивостей, особливо цінних для тих, хто хоче схуднути.

Що таке МКЦ?

Мікрокристалічна целюлоза – це, по суті, відхід тканинного виробництва. При отриманні бавовни утворюються невеликі жорсткі частинки, які видаляють із сировини. Це і є МКЦ. За своїм складом бавовняна МКЦ близька до тих харчовим волокнам, які ми отримуємо з фруктів і овочів, тільки її можна купити у вигляді таблеток і коштує вона досить дешево.

Як діє МКЦ, коли потрапляє в організм?

Целюлоза має властивість «притягати» на себе воду, розбухаючи при цьому. Тобто, з’ївши кілька таблеток МКЦ, ваш шлунок частково заповниться. Отже, їсти захочеться менше.

Целюлоза виводиться з організму практично в незмінному вигляді, тобто не перетравлюється. Проходячи по кишечнику, вона пов’язує неперетравлені залишки їжі і виводить їх з організму природним шляхом. Крім цього волокна також допомагають утилізувати зайвий «поганий» холестерин і надлишковий цукор. З цього можна зробити висновок, що самі харчові волокна нам просто необхідні – без них не буде нормального травлення, а воно – основа здоров’я і запорука стрункої фігури.

Користь МКЦ для здоров’я та схуднення.

Основна функція МКЦ – це очищення. При нерегулярному травленні і запорах (вибачте за негарне слово) в організмі може накопичуватися до 2-3 кг неперетравлених мас. Вони ускладнюють подальше травлення, отруюють організм і гальмують обмін речовин. Позбувшись від них, ви вже станете легше на пару кіло, шкіра прийме здоровий вигляд, в тілі з’явиться легкість, а апетит стане більш поміркований.

МКЦ знижує апетит за рахунок заповнення шлунка, зниження рівнів цукру і холестерину в крові. Волокна допомагають вирішити проблеми з травленням, через які у більшості і накопичується надмірна вага.

Як використовувати МКЦ?

Таблетки, які продаються в аптеці, рекомендується вживати перед їжею – приблизно за 20 хвилин. Необхідно взяти 6-7 таблеток, бажано розім’яти їх і змішати з невеликою кількістю води (так їх буде легше проковтнути), отриману суміш з’їсти, запивши не менше ніж 1 склянкою води. Вода – це обов’язкова умова. Якщо ви не будите пити достатньо рідини, то ефект буде прямо протилежним очищающему, а проблеми з кишечником посиляться. Не забороняється приймати МКЦ з кефіром, соком, чаєм. Норма споживання на день – не більше 25 г, тобто 50 таблеток по 0,5 м. Потрібно приймати не менше 10 днів, паралельно необхідно налагодити нормальне харчування і підключити фізичні навантаження.

МКЦ – це не панацея від зайвої ваги і не засіб для схуднення, це всього лише частина вашої програми зниження ваги і оздоровлення організму. Захоплюватися цими пігулками не варто, вони хоч і вважаються нешкідливими, але організм до них звикає. Є у МКЦ мінус – разом з «поганими» речовинами губляться і корисні бактерії. Краще отримувати всі необхідні речовини з продуктів – овочів, фруктів, бобових, молочних продуктів, вони не тільки налагоджують правильну роботу кишечника, але і допомагають оздоровлювати мікрофлору.

Точно за таким же принципом діють препарати XLS-Medical і Фітомуціл. правда коштують вони в кілька разів дорожче МКЦ.