Мінус 28 кг за 4 місяці – Історії Успіху – www.

Мінус 28 кг за 4 місяці – Історії Успіху – www. Мінус 28 кг за 4 місяці

Обезьянка77: Дорогу здолає той, хто йде.

Звуть мене Ольга (Обезьянка77), мені 43 роки, мій ріст 172 см. Я працюю, мамою і бабусею. Живу в Уральському регіоні, в місті Златоусті.

Як все почалося:

Навесні вирішила, що схуднути мені більше не загрожує і всі казки про схуднення не про мене. Ваги були заховані далеко наверх, так як мій улюблений внучок, всю техніку перебирає і благополучно ламає. Тому я не зважувалася протягом двох років. У травні ваги потрапили мені в руки і о, жах на вагах вага стояв 124 кг.

Хто винен і що робити?

Що робити? Стала шукати довгострокову дієту. Наш улюблений інтернет вивів мене на яєчну дієту. З 16 травня 2011 року я підсіла на цю дієту і чесно просиділа на ній місяць. Результати в перші тижні були просто приголомшливі. Вага став знижуватися. Червень – 116 кг, липень – 109 кг. Захотілося підключити зарядку. Знову ж за допомогою інтернету підбирала вправи з бодіфлексу, але попався Оксісайз. Ось з липня місяця займаюся Оксісайз і періодично підсаджуюся на дієту. Серпень – 105 кг. У серпні додалося басейн три рази на тиждень з ранку в 7-00. На початку було дуже важко ставати вранці, але потім весь день такий заряд бадьорості. Тому девіз “Встань і йди”. Доводиться вставати дуже рано, щоб зробити зарядку і бігти в басейн. Зараз я дала відпочинок організму. Але продовжую робити зарядку і відвідую басейн. Поміняла речі в гардеробі, старі стали все бовтатися. Я схудла за 4 місяці.

Як пережити свята?

Звичайно, як і у всіх бувають свята і загули. Але є чудові розвантажувальні дні.

Calorizator допомагає?

На сайт я потрапила недавно. Дуже сподобалася особиста сторінка і розрахунки. Тому поки вони мені допомагають утримувати вагу, але надалі і допоможуть в наступному ривку.

Що з планами?

Далі хочу зробити новий ривок до 70 кг. Новий девіз: Досконалості немає межі. Зараз моя вага 96 кг, а був 124 кг. Моя мрія – 70 кг.

Зараз намагаюся тримати вагу на одному рівні. Поки йдуть обсяги, тому продовжую займатися фізкультурою.

Дорогу осилить той, хто йде. Встаньте і йдіть вперед до своєї мрії, до нового образу, до вільної і успішного життя. І ви відчуєте оновлення.

Автор: Обезьянка77 (спеціально для )

Копіювання даної статті цілком або частково заборонено.

Якщо у вас є своя історія схуднення, ви можете її розповісти тут. Найцікавіші історії будуть опубліковані на сайті.