Мінус 12 кг за 3 дні. Обговорення на LiveInternet – Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Мінус 12 кг за 3 дні. Обговорення на LiveInternet – Російський Сервіс Онлайн-Щоденників Мінус 12 кг за 3 дні

вівторок, 5 серпень 2008 12:31 + до цитатника

Я хотіла б расказать вам мою історію. Рік тому я важила 77 кг. при зрості 170 см. Слідом хлопці мені говорили “яка дупа!” Начебто не зовсім жирна, а так неприємно.

Мені заважав схуднути мій хлопець, говорив мені, що я супер і не треба мені худнути, при цьому він любив мене побалувати – шоколадки кожен день носив. Але в один прекрасний день я зустріла свою подругу по школі, вона сама завжди була повною, і, побачивши її стрункою, я запитала – у чому її секрет. Вона мені розповіла, і я пішла її досвіду. Виявилося спокійно за 3 дні можна скинути 12 кг. Я спочатку не повірила, але спробувавши, перетворилася з пончика в стройняшку. Звичайно, важко, але краса вимагає жертв.

ЗАПИСУЙТЕ.

Вранці натщесерце випити склянку розчину глауберової солі (1ст. ложка на склянку води)-купити цю сіль можна в аптеці! Мета прийому – не звільнення кишечника, а витяг з усіх частин організму наявних там токсинів і відходів. Цей розчин діє на лімфу і на відходи так само, як магніт притягує цвяхи. Кількість виходять нечистот може скласти 3-4 літра і більше (тобто 3-4кг. В день втрачаєш). Це призводить до зневоднення організму, і тому водяний баланс треба заповнити. Випити 2л соку цитрусових, розбавлених двома літрами води для швидкого поглинання організмом. Така суміш дає лужну реакцію в організмі.

Починати пити цей сік через тридцять хвилин після прийняя2я глауберової солі і продовжувати його пити через кожні 20-30 хвилин, поки не скінчиться ця суміш у чотири літри.

Весь день нічого не їсти, але якщо до вечора прийде голод, то можна поїсти апельсинів, грейпфрутів або яблучок. Перед тим, як лягти спати, зробити клізму з 2-ма або 1,5 літрами ледь теплої води, в яку слід додати сік 1-го лимона.

Мета клізми-видалити з складок товстої кишки залишилися нечистоти.

Таку процедуру слід виконати 3 дні поспіль, в результаті з організму буде видалено 12 літрів (т. е за 3 дні 12кг зникають.) рідини токсичної лімфи і заміщено такою ж кількістю ощелачівающей рідини.

На четвертий і в наступні дні потрібно їсти овочі, фрукти в сирому вигляді, пити – що хочете, тільки не кава і не міцний чай. У разі слабкості турбуватися не варто. Природа використовує енергію організму для його очищення, і незабаром ви відчуєте легкість. Але сидіти в ці дні краще вдома. МЕНІ цей спосіб допоміг: у день я втрачала по 4кг. І на додачу отримала собі здоровий чистий шлунок.

Робила я цей спосіб два рази, поки не стала важити 54кг. Я втратила 24 кг. Дорогі дівчата, перевірено – допомагає. Я їм усе і не поправляюся, шлунок добре став їжу перетравлювати. Але все одно намагаюся після 18:00 не є.

Вага тримається мій вже рік. Але мій хлопець залишився незадоволений, каже, “що повненька я була краще” Потім змирився. Шоколад я все одно ем.

ДОРОГІ ДІВЧАТА. Удачі вам, здоров’я, краси і якомога більше любові. ПОЗДРАВИЛ З настанням весни. ПОКИ. “