Мінус 10 кг за 5 днів. Староанглийская дієта / Дієти / Схуднути швидко і ефективно

Мінус 10 кг за 5 днів. Староанглийская дієта / Дієти / Схуднути швидко і ефективно Мінус 10 кг за 5 днів. Староанглийская дієта

Історія виникнення цієї дієти сягає своїм корінням глибоко в історію старої Англії. В Англії, як, мабуть, ні в одній іншій країні світу, цінувалася і цінується по теперішній час тонка жіноча талія. Леді повинна володіти тонким розумом, тонким зап’ястям і тонкою талією. Це було негласним постулатом для 90% англійських пансіонів, що займалися вихованням дочок з аристократичних сімей. Але, на превеликий жаль вихователів, шляхетні дівчата рідко володіли 2-ма останніми якостями. І, якщо вже форму зап’ястя не змінити, то зробити талію тонкою було посильної роботою.

Історія Староанглійський дієти

Староанглийская дієта використовувалася здебільшого в пансіонах з метою зниження зайвої ваги їх багатих вихованок. Такі заклади вбивали відразу двох зайців. По-перше, економили на раціоні (їжа в Англії в усі часи була не тільки позбавленою смаку, а й моторошно дорогий). По-друге, задовольняли бажання батьків дівчат, які бажали знайти постройневшім чадам гідну партію. Тоді в моді були меланхолійні, худі до неподобства дівчата з блідим кольором обличчя. І будь денді з мало-мальськи елітної родоводу вважав своїм обов’язком знайти саме таку наречену.

Лондонські денді воліли худеньких. Так з’явилася староанглийская дієта.

У деяких пансіонах староанглийская дієта проводилася 3-4 рази на рік для всіх підопічних без винятку. Зазвичай це траплялося після свят, коли вихованки приїжджали з канікул додому, і перед початком весни, коли накопичився за зиму вага давав про себе знати у вигляді складок на тісних пансіон сукнях. В інших ця дієта стабільно проводилася раз на певний проміжок часу, наприклад, раз на кілька тижнів або навіть місяців.

Деякі джерела повідомляють, що староанглийская дієта використовувалася пансіонами не тільки для схуднення своїх учениць, але і для їх духовного виховання. Адже відмова від таких благ, як смачна їжа, завжди вітався англійською церквою, а пансіони, в силу свого положення, в чому залежали від вищого духовенства.

Популярність дієти

Староанглийская дієта була також популярна серед жіночої частини аристократичного суспільства. Дами сиділи на ній самостійно або садили своїх дочок, сестер, племінниць, подруг… У суспільстві навіть стали ходити анекдоти і жарти, пов’язані з цією дієтою.

Не варто думати, що староанглийская дієта стала популярною за браком інших конкурентних дієт. Її раціон відповідає все вимогам, що пред’являються до дієвих системам харчування. Меню не надто мізерне, але істинно англійське – дієтичне і низькокалорійне. Всі продукти, що використовуються в дієті, недорогі і сьогодні продаються в будь-якому магазині. Адже Ви пам’ятаєте, що їжа повинна була бути недорогий, (тому керівництво пансіонів прагнуло заощадити), і простий (оскільки того вимагала церква).

Вівсянка, чай, вершкове масло, пшеничний хліб… Чистий англійська раціон.

Суть Староанглійський дієти

Поєднання простої їжі без складних вуглеводів – це і є суть Староанглійський дієти. Її ефективність анітрохи не поступається нинішнім сучасним дієт-методиками. Всього за 5 днів результат дієти може досягти 8-10 кілограмів. Дієта триває саме 5 днів, оскільки в суботу і неділю вихованки відвідували церкву або виїжджали на звані вечори та інші світські заходи, де дотримуватися дієти вже не було можливості.

Основні інгредієнти дієти – популярні в Англії продукти, отримані шляхом натурального рослинного і тваринницького господарства на фермах і полях (курячі яйця, вівсянка, хліб, вершкове масло, молоко, сир, садові овочі, бобові та фрукти, м’ясо).

Дотримуватися дієти нескладно, Вам не доведеться готувати якісь спеціальні страви або блукати по супермаркету в пошуках чергового інгредієнта меню. Ви відчуєте позитивні сторони простого харчування на своєму шлунку, не буде ні ваги, ні печії. А ефект від дієти буде помітний вже з самого першого дня.

Чи корисна дієта?

Англійська дієта корисна для організму саме своєю простотою. До її складу входять продукти, які людство вживає не одну сотню років. Як показали недавні дослідження, така їжа на генетичному рівні показана нашому організму. Травний тракт легко засвоює її, без праці виводить всі непотрібні речовини і елементи, і що найважливіше – швидко позбавляється від зайвої ваги. У той час як при дієтах, не властивих нашому щоденного раціону (тропічна, японська і т. д.) страждає і шлунок, і печінка, і кишечник, і травна система в цілому.

Ну, і звичайно, як же без чаю? Найвідоміша дієта в країні чаювань не може обійтися без цього божественного напою. Про те, як корисний чорний чай для схуднення ми розповідали Вам в дієті на чорному чаї. Тому в подробиці вдаватися не будемо, а просто нагадаємо Вам, що чорний чай у величезній мірі сприяє здоровому і природному схудненню.

Меню Староанглійський дієти

понеділок

Сніданок: 1 тарілка вівсяної каші. 1 чашка міцного чаю без цукру. Обід: 1 чашка міцного чаю без цукру. 1 тарілка курячого бульйону з сіллю і 1 кусень пшеничного хліба. Чай: 1 чашка міцного чаю без цукру. Вечеря: 1 чашка міцного чаю без цукру. 1 сендвіч з пшеничного хліба з вершковим маслом.

Також:

  • Дієта 10кг за 5днів