Мезотерапія для схуднення і від целюліту – вирішення проблем одним махом

Мезотерапія для схуднення і від целюліту – вирішення проблем одним махом Як діє мезотерапія для схуднення?

Все більше погляди тих, хто хоче довше залишатися молодими і привабливими, звертаються до процедури мезотерапії, яка по праву вважається однією з ефективних методів корекції фігури і омолодження шкіри. Мезотерапія в естетичній косметології застосовується для поліпшення стану шкіри обличчя, зміцнення волосся і для корекції проблемних зон тіла.

На що спрямована мезотерапія для тіла?

Середні шари шкіри називаються мезодермою, тому метод введення в цей шар корисних речовин за допомогою ін’єкцій отримав назву мезотерапії. З віком тургор шкіри і еластичність знижуються, обмінні процеси сповільнюються, внаслідок чого на тілі з’являються жирові складки, збільшуються обсяги і «наростає» целюліт.

Мезотерапія для схуднення та вирішення інших проблем увазі множинні ін’єкції мезококтейля, що складається з індивідуально підібраних компонентів, на глибину від 1,5 до 3,9 мм шкірного шару. В результаті локальної терапії настає швидкий ефект, який виникає через регенерації клітин і знищення запасів підшкірного жиру. Процедура може проводитися як вручну, так і за допомогою спеціального апарата – мезоінжектора.

Показання та протипоказання до мезотерапії тіла

    Для підтримки обсягів фігури, усунення жирових складок, профілактики появи зайвої ваги. У цьому випадку застосовується мезотерапія для схуднення. Для усунення целюліту в проблемних зонах застосовується мезотерапія від целюліту.

Мезотерапевтична терапія для схуднення і усунення целюліту користується найбільшим попитом. Але перед проведенням сеансів необхідно знати, що поєднувати їх не рекомендується, так як склад коктейлів для введення має суттєві відмінності.

    Запальні процеси шкірних покривів грибкової, вірусної та бактеріальної етіології. Порушення процесу згортання крові. Підвищення температури тіла і гарячковий стан. Період вагітності (годування грудьми). Індивідуальна непереносимість препаратів. Психічні відхилення, епілепсія і панічний страх перед голкою. Прийом медикаментів, що володіють ефектом фотосенсибілізації (тетрациклін, антибіотики групи фторхинолона). Проведення серединного лазерного пілінгу менше місяця тому.

Мезотерапія для схуднення

Для того щоб знизити загальну вагу, цей метод не підходить, так як в арсеналі косметологів є інші засоби. Мезотерапія для схуднення застосовується в тих місцях, де видалення жирових відкладень являє собою певні труднощі – внутрішня поверхня стегон, нижня область сідниць, коліна, зона талії і «галіфе».

Якщо ж перед пацієнтом постає завдання знизити загальну вагу на більшу кількість кілограм, метод може з успіхом поєднуватися з дієтотерапією, заняттями фітнесом, лікувальним масажем (крім зон для мезотерапії), голкорефлексотерапією та іншими методами.

Як коктейлів, що використовуються для проведення процедури, застосовуються в основному ліполітікі або речовини, здатні розщеплювати жирові клітини. Препарати мезотерапії для схуднення діють поетапно – спочатку одні з них розчиняють мембрани клітин (жовчна сіль), а інші переводять тверді жири в емульговані (лецитин), забезпечуючи їм легкість виведення і розщеплення.

Точкове вплив, депонування (накопичення) лікарських речовин і повільне їх розсмоктування забезпечують тривалий ефект. У тканинах при цьому відбувається поліпшення мікроциркуляції, стимуляції вироблення колагену і еластину, що благотворно позначається на загальному самопочутті та стані шкіри.

Для отримання ефекту мезотерапії для схуднення потрібно проводити сеанси з періодичністю 1 раз на 7-10 днів, а кількість сеансів визначає лікар-косметолог. Звичайно застосовуються від 4 до 10 процедур, що дозволяє зменшити обсяг талії на кілька сантиметрів.

Зазвичай в клініках фіксуються початкова стадія, проміжний стан фігури і кінцевий результат. Заміряються вихідні обсяги в проблемних зонах, а потім всі зміни демонструються клієнту, що мотивує самих пацієнтів на досягнення максимального результату.

Мезотерапія проти целюліту

Мезотерапія тіла проти целюліту є ефективною методикою, так як введення мезококтейля безпосередньо впливає на поліпшення обмінних процесів. Адже причина целюліту, як відомо, не просто затримка зайвої води, а порушення процесів обміну між жировою тканиною і клітинами шкіри. Тому застосування цього виду процедур може не тільки прибрати ненависну «апельсинову кірку», а й забезпечити ліфтинг, еластичність і молодість шкірних покривів.

Препарати, які використовуються для мезотерапії проти целюліту, можуть містити не тільки ліполітікі, а й ферменти, вітаміни, мікроелементи, а також речовини, що поліпшують лімфодренаж і стимулюючі синтез колагенових і еластинових волокон. Зазвичай ці коктейлі називають алопатичними.

Крім того, можуть застосовуватися і гомеопатичні коктейлі, у складі яких є препарати на основі рослинних компонентів у гомеопатичних дозах. Причому склад коктейлю підбирається лікарем-косметологом суто індивідуально, залежно від проблеми, яку потрібно вирішити.

Так як усунути целюліт на тривалий час являє собою непросту задачу, введення лікарських засобів проводиться за складною схемою, а склад коктейлю весь час змінюється. Спочатку вводяться препарати для поліпшення відтоку лімфи, потім на розщеплення жирових клітин, потім для поліпшення мікроциркуляції і, нарешті, для збільшення тонусу м’язів.

Мезотерапія проти целюліту добре поєднується з сеансами лимфодренажа, обгортань, масажу, а поєднання цих методів за 10 процедур можуть зробити чудеса! Залежно від стадії целюліту, можна застосовувати від 10 до 15 процедур, щоб відчути максимальний ефект. Частота проведення буде також залежати від стадії целюліту і становить від 1 до 2 сеансів на тиждень. Повторний курс терапії можна проводити через півроку мінімум (можна через рік).

Переваги методу

Мезотерапія для схуднення не випадково в останні роки набув такої популярності, а кількість шанувальників і прихильників з кожним роком стає все більше. Вся справа в перевагах терапії, до яких відносяться:

    Високий ступінь ефективності і перші результати, видимі через 2-3 процедури. Мала кількість препаратів, які вводяться в шкіру в складі мезококтейля, не надає великого навантаження на природні процеси в організмі. Тривалість отриманих результатів, які досягаються за рахунок ефекту депонування. Мінімалізація ризиків і невелика кількість можливих ускладнень. Рідкісне відвідування косметолога і можливість проводити процедури, не відриваючись від звичного графіка життя. Можливість комбінування цих методів корекції фігури з іншими методами естетичної медицини.

Як альтернативні або додаткових методів схуднення косметолог може запропонувати: