Методика підтягування на турніку

Методика підтягування на турніку Методика підтягування на турніку Методи підтягувань на перекладині.

Підтягування на турніку – це саме універсальне і популярне силова вправа. Ви можете підтягуватися як вдома для підтримки форми, так і для схуднення на спеціальному турніку прибитому до стінки. У парку, у дворі, школі, на пляжі тренувати силу, швидкість і витривалість, або навіть в гойдалці додати ще одну вправу для набору величезною м’язової маси, для всього цього підходять підтягування на турніку.

Ніяке інше силове вправа на турніку не зможе дати спортсмену стільки сили і “маси” тіла як підтягування. Вся справа тільки в тому, як і скільки треба підтягуватися, а про це ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

При підтягуваннях дуже добре прокачиваются спина, біцепс і передпліччя, а також і прес при деяких комбінаціях. По скільки при підтягуваннях ви працює з власною вагою, то виробляється сила хвата, а в комбінації з утяжелением, підтягування взагалі робить чудеса.

ТЕХНІКИ ПРИ підтягувань на турніку.

Тепер ми розглянемо основні техніки при підтягуванні на турніку. Для того, що б підтягуватися на турніку правильно і з максимальним бажаним ефектом, потрібна правильна техніка виконання підтягувань. Якщо ви переслідуєте мету саме прокачати м’язи, то не слід гнатися за кількістю підтягувань, роблячи їх аби як, краще робити менше але якісно, ??а не смикатися вгору і вниз.

Для формування хорошої техніки та відчування своїх м’язів, при підтягування слід дотримуватися деяких правил.

1. Перед підтягуванням слід прийняти правильно положення вису на турніку – хват не важливий, тому як він вибирається вами індивідуально, головне – ноги схрещені один з одним і зігнуті під кутом 90 градусів (це виключає ривки ногами).

2. Чи не смикатися на турніку (не допомагати собі ногами і тазом піднімати тіло вгору, а здійснювати підтягування тільки силою м’язів . Рук і спини).

3. НЕ підтягуватися на турніку швидко (виключення складають вправи на «силу» і на «масу») чим повільніше тим краще.

4. По можливості прокачувати групу м’язів тримати в напрузі при підтягуванні і опусканні тіла.

5. При підтягуванні намагатися використовувати правильну техніку дихання. початок підтягуючи ВДИХ, закінчення ВИДИХ.

При підтягуванні на турніку можна зробити ухил або на прокачування «сили», або «маси».

І так. Розглянемо основні види хватів на турніку.

Підтягування Вузьким, Середнім і Широким хватом.

Для розподілу навантаження і більш якісного прокачування потрібних Вам м’язів необхідно використовувати різні види хватів.

Існує три основних види розташування рук по ширині на турніку:

1. Підтягування на турніку Вузьким хватом.

2. Підтягування ну турніку Середнім хватом.

Також:

  • підтягування з додатковою вагою
  • метод похудання
  • методика підтягування
  • методика похудання
  • підтягування на перекладині методика
  • скільки треба підтягуватися