Методи для схуднення за 3 дні! Чи можливо?

Методи для схуднення за 3 дні! Чи можливо? Як схуднути за 3 дні

Всім давно відомо, що схуднення – процес досить довгий і комплексний. Позбавиться від зайвих кілограмів і зрадницьки звисаючих складок на животі та стегнах можливо лише при правильному харчуванні і регулярних фізичних навантаженнях протягом довгого періоду часу. Іншими словами, схуднення – це спосіб життя на тривалий термін.

Якщо мова йде про десятки зайвих кілограмів, скинути їх за лічені дні не вдасться. Якщо ж справа лише в парі сантиметрів на талії, за яких не вдається влізти в улюблене вечірнє плаття, ситуацію можна виправити за допомогою так званої експрес-дієти.

Потрібно віддавати собі звіт, що позбавиться від жиру за три дні неможливо, йдеться про зменшення обсягів і зниженні ваги завдяки розвантаженню органів травлення, очищенню організму від шлаків, токсинів, солей і холестерину, виведенню надлишків води. Яка б експрес-дієта не була обрана, вона створить стрес для організму. Було б не зайвим завчасно проконсультуватися з лікарем.

Дієти на 3 дні, які приносять результат

В Інтернеті і жіночих періодичних виданнях щодня пропонується випробувати всі нові і нові «ефективні» дієти на три дні. Чи буде від них толк – питання спірне. Існує кілька класичних варіантів для швидкого скидання ваги, перевірених тисячами жінок.

Наприклад, дієта на гречці і кефірі. Перевагами цієї дієти є доступність продуктів, простота приготування страв і відсутність необхідності голодувати. Гречку не потрібно варити. Її заливають окропом у пропорції 1 до 2, залишають настоятися на ніч. Є її можна в необмежених кількостях, бажано часто і дробовими порціями. У добу так само можна випивати до 1,5 літра кефіру. Ідеально використовувати саме триденну гречано-кефірну дієту, більш тривале одноманітне харчування може надати на організм негативний вплив. Очікуваний ефект – позбавлення від 3-4 кілограм або мінус один розмір одягу.

Приємною, щадить і такою, що дає гарні результати, є фруктова. У раціон на три дні можна включити будь-які фрукти, окрім бананів, винограду і динь. Не рекомендується вживати інші напої крім негазованої води і зеленого чаю. В результаті можна схуднути на 3 кілограми.

Серед бажаючих швидко скинути зайву вагу популярні також дієта на сирі, яблучна, рисова та інші монодієти.