Методи боротьби із зайвою вагою в сауні | Для схуднення і здоров’я

Методи боротьби із зайвою вагою в сауні | Для схуднення і здоров’я Методи боротьби із зайвою вагою в сауні

Цей досить приємний спосіб схуднення підійде всім любителям сауни. За місяць відвідувань сауни вам вдасться скинути близько 5 кг. Для компанії з трьох осіб ви витратите на даний метод близько двох тисяч рублів на місяць.

При великому бажанні скинути зайві кілограми необхідно пам’ятати, що схуднути можна тільки за допомогою двох способів: обмежити вживання їжі або витрачати більше енергії. При одночасному поєднанні цих двох методів позитивний результат буде досягнутий за більш короткий проміжок часу. На жаль, багато хто з нас не можуть відмовити собі в задоволення смачно поїсти і не мають можливості збільшити фізичні навантаження, тому жоден з даних способів їм не підходить.

У всіх засобах масової інформації щодня рекламується безліч дієт, призначених для схуднення: кремлівська дієта, дієта Протасова-Кіма, японська дієта, гречана дієта, картопляна дієта і багато-багато інших. З кожним днем??дієт стає все більше, а толку від них – все менше. Якщо і вдається за допомогою них скинути парочку зайвих кілограмів, але варто тільки трохи відійти від дієти, так зайва вага набирається знову, та ще в геометричній прогресії.

Тим не менш, існує прекрасний спосіб скинути зайві кілограми, регулярно відвідуючи сауни Санкт-Петербурга. Ходити в сауну краще компанією з декількох подруг, також спантеличених проблемою зайвої ваги. Худнути в лазні можна трьома методами.

ДпF першого методу слід вибрати одну з недорогих саун СПб, відому своєю чудовою парилкою, і відвідувати її два рази на тиждень по дві години. Заходити в парилку слід часто, але на нетривалий час. Під час худения потрібно обмежити споживання пива, солодких напоїв, а також чаю та кави з цукром. У результаті цього нескладного методу можна схуднути на 1,5 кг за один тиждень. За місяць відвідувань сауни вам вдасться скинути близько 5 кг. Для компанії з трьох осіб ви витратите на даний метод близько двох тисяч рублів на місяць. Чим компанія більше, тим витрати на сауну, зрозуміло, будуть нижче.

Для другого методу також знадобиться сауна з пристойною парилкою, при якій є прохолодна купіль або басейн. Після кожного відвідування парильні потрібно буде занурюватися у воду і намагатися активно рухатися в ній. Дані контрастні процедури сприяють прискоренню обміну речовин в організмі і інтенсивному спалюванню калорій. При використанні цього методу краще перейти на роздільне харчування і строго обмежити споживання борошняних продуктів. Таким чином, за місяць можна схуднути на 6 кг. Вартість даного способу трохи вище, ніж першого і становить 2500 рублів на місяць для компанії з трьох осіб.

Третій метод схуднення за допомогою відвідування саун є найдієвішим. Вибирається елітна сауна Санкт-Петербурга з великим асортиментом додаткових послуг. Крім перебування в парилці і плаванні в басейні, необхідно приймати такі процедури, як масаж, в тому числі і антицелюлітний, спа-процедури, душ Шарко і душ Алексєєва. Хороший ефект досягається шляхом занять аквааеробікою. Всі ці послуги не тільки допомагають позбавитися від зайвої ваги, але також і сприяють підтримці організму людини в доброму здоров’ї тривалий час. У результаті даної методики можна схуднути за місяць на 10 кг, при цьому ціна питання залежить виключно від ваших матеріальних можливостей.

Сьогодні також дуже популярний метод схуднення в сауні за допомогою пояса Сауна Белт.

Таким чином, сауни СПб є не тільки місцем приємного проведення часу, але і також дієвим способом у боротьбі із зайвою вагою.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Також:

  • модели з вагою 44кг