Мерідія сибутрамін – таблетки для схуднення. Відгуки лікарів і пацієнтів. | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів

Мерідія сибутрамін – таблетки для схуднення. Відгуки лікарів і пацієнтів. | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів Меридіа – ліки від апетиту

Препарат для схуднення «Мерідія» виробляється німецькою фармацевтичною фірмою «Кнолль АГ», яка при розробці ліків використовувала свій багатий досвід, отриманий при виробництві антидепресантів нового покоління.

Основний діючий компонент, який входить до складу Меріда – «Сибутрамін» (сибутраміну гідрохлориду моногідрат). Потрапляючи в організм людини, це з’єднання проникає з потоком крові в мозок і викликає зниження апетиту.

Пацієнт перестає відчувати голод, він відчуває себе ситим і більш ніж на 30% знижує свої потреби в їжі. Дослідами доведена висока ефективність «Меріда» і довготривалий ефект від її прийому – препарат тестувався за допомогою 20 000 добровольців по всьому світу, при цьому будь-яких серйозних побічних проявів фахівцями компанії виявлено не було. Підтверджує такий стан справ і медичний підрозділ розробника. До достоїнств препарату виробники відносять те, що в процесі його прийому у пацієнтів з надмірною вагою нормалізується в крові рівень жирних кислот і цукрів, поліпшується якість гемоглобіну крові, краще засвоюється їжа.

Втім, існують і офіційно підтверджені протипоказання – для людей з порушеннями діяльності печінки і нирковою недостатністю прийом препарату протипоказаний. Також було відмічено наступне: у пацієнтів, які приймають препарат, часто підвищується артеріальний тиск, пульс прискорюється і має тенденцію до частих змін. Це викликало занепокоєння у незалежних медиків, які зажадали провести ретельний хімічний аналіз препарату. Дослідження показали – сибутрамін, який міститься в таблетках, викликає підвищений ризик виникнення інфаркту та інсульту, в тому числі і у абсолютно здорових людей. Однак схильні до такого побічного дії препарату далеко не все: основну групу ризику представляють люди з прихованими серцевими захворюваннями, а також ті, хто піддає свій організм серйозним фізичним навантаженням під час курсу прийому таблеток.

Несомтря на це, Європейське агентство з лікарських засобів ратує за заборону використання МІРІД, як потенційно небезпечного препарату. У Росії ж вільне застосування препаратів містять сибутрамін повністю заборонено. Встановлено, що він викликає звикання і тому ставиться до сильнодіючих препаратів, відпуск яких в аптечній мережі без рецепта лікаря не вирішується. Психотропну дію сибутраміну на кору головного мозку достовірно встановлено. Тому на його застосування накладені обмеження, як і на інші наркотичні препарати. Фахівці застерігають, що при тривалому використанні подібних медикаментів у пацієнтів можуть розвиватися нервові розлади і психози. Також варто відзначити, що «Мерідія» протипоказана людям у похилому віці і пацієнтам, що страждають від нападів безсоння. Тому перш ніж починати цикл прийому препарату, обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем.

Також:

  • меридія купити