Ліполітікі: як діють ін’єкції схуднення і які препарати колють

ліполітікі: як діють ін’єкції схуднення і які препарати колють ліполітікі і їх дія

Для придбання ідеальної фігури потрібно трудитися багато і довго – саме так вчили нас багато років. І жінки сідали на дієту, займалися в тренажерних залах до нестями, мазали своє тіло різними кремами, обертали його плівкою – тільки результат все ніяк не наступав. Особливо прикро спостерігати такий стан речей тим красуням, у кого є тільки незначні «надлишки» жирових відкладень.

Саме для таких випадків, коли звичайні способи корекції фігури не допомагають, і існує напрямок в косметології – ін’єкції ліполітікі. Що це таке і чого чекати від ін’єкційного ліполізу, буде розказано трохи пізніше, а зараз поговоримо про ті препарати, які допомагають «спалювати» жири.

Як діють ліполітікі?

У людському організмі постійно відбуваються процеси синтезу і розпаду. У нормі вони перебувають у стані рівноваги, але в деяких випадках один з процесів може переважати над іншим. Якщо людина мало рухається, неправильно харчується, то процеси синтезу ліпідів завжди переважатимуть над їх розпадом. Ці «зайві» жири відкладаються на стінках судин, між м’язовими волокнами, але найбільше їх в підшкірно-жировій клітковині. Саме для боротьби з підшкірними відкладеннями і були винайдені липолитические препарати.

За допомогою тонких голок певну кількість ліки вводиться в обрану область, і там під його впливом відбувається активізація процесів ліполізу – розпаду жирів до жирних кислот. Щоб утворилися продукти обміну не повернулися в початковий стан, до складу ліполітікі входять речовини, що активізують мікроциркуляцію і стимулюючі виведення жирних кислот з обробленої ділянки за допомогою кровоносної та лімфатичної систем.

Застосування ліполітікі може допомогти зменшити шар жирової тканини на 4-6 см. Найчастіше дана процедуру призначають при запущених стадіях целюліту, коду є підшкірні горбки.

Результати терапії

Протипоказання до застосування ін’єкційного ліполізу

Як і багато інших методів косметологічного впливу, ліполітікі для схуднення не можуть застосовуватися всім. Існує ряд протипоказань для їх використання:

Онкопатологія будь-якого походження. Захворювання нервової системи, зокрема – епілепсія. Вагітність. Період лактації. Різні порушення згортання крові. Алергічна реакція на лецитин – один з компонентів ліполітікі. Запальні та гнійничкові висипання в передбачуваній зоні обробки. Загострення хронічних захворювань. Чим відрізняється мезотерапія та ін’єкції липолитических препаратів?

Прочитавши про ін’єкції в шкіру, ви можете задуматися, а чи не є дана процедура одним з підвидів мезотерапії? Ніяк ні – мезотерапія ліполітікі неможлива через декілька причин:

Для проведення мезотерапії препарати вводять всередину дерми – шару, який складається з сполучної тканини і зовсім не містить жирів. Введення в дерму ліполітікі не дасть бажаного ефекту. Мезотерапія увазі введення препаратів на глибину не боле 6 мм. Щоб досягти жирового шару, необхідно проколоти шкіру на 12 мм. Основне призначення мезотерапії – підвищення пружності і гладкості шкіри, а ліполіз застосовують для боротьби з целюлітом, при цьому ніякого впливу на шкіру не виявляється.

Так що спільне для мезотерапії і ліполізу лише одне – використання мікроін’єкцій для введення препарату в потрібну точку, відмінностей ж – набагато більше.

Які зони тіла можна коригувати за допомогою ліполітікі

Багато методи видалення жирових відкладень відрізняються високою травматичністю і неприємними залишковими явищами у вигляді сильних набряків або синців, тому їх не можна використовувати для корекції делікатних зон – обличчя, шиї, кистей рук. Застосування липолитических препаратів дало можливість жінці стати красивою скрізь без особливих неприємних наслідків. Шляхом проб і помилок були визначені ті ділянки, де ліполітікі дають максимальний ефект:

Область підборіддя. Повіки. Щоки. Шия. Жирові відкладення на кистях, в області суглобів. Плечі. Область живота і сідниць. Всі сторони – зовнішня і внутрішня – стегон.

Результат терапії

Перелік та короткий опис препаратів для ліполізу Фосфатидилхолін

Цей ліполітікі створений на основі одного з фосфоліпідів, який є незамінною складовою клітинної мембрани. Його основне призначення – регуляція роботи клітинних механізмів:

Обмін іонів. Тканинне дихання. біоокислення. Енергетичний обмін. Нормалізація ліпідного обміну. ??

Також фосфатидилхолін регулює білковий обмін, стимулює відновлення функціональної активності макрофагів і лімфоцитів.

Введення даного препарати проводиться на глибину 10-12 мм. Курс – 4-10 сеансів, перерва між якими становить близько 15 днів. Найчастіше застосовується для ліполізу в області живота, рук, зовнішньої сторони стегон, підборіддя.

Протипоказання:

Алергічні реакції на лецитин. Захворювання сечовидільної системи. МРХ-липолитический комплекс

У кілька разів ефективніше фосфатидилхоліну, його застосування ще називають безопераційної ліпосакцією. Крім потужного розщеплення жирів, він володіє діуретичною активністю.

Склад МРХ-липолитического комплексу:

3% дезоксихолат натрію – дана речовина сприяє швидкій деструкції мембрани жирової клітини, також підсилює сечовиведення. 0,1% Бензопірони – зменшує активність запальних процесів і знімає набряки. 10% L-карнітину – сприяє зв’язуванню вивільнених жирних кислот, їх транспортуванні в мітохондрії, де вони окислюються. 2% екстракту лікарського кульбаби – покращує мікроциркуляцію, посилює діурез, що призводить до швидкого виведення продуктів розпаду липоцитов. 1% лідокаїну – надає анестезуючий ефект. дезоксихолат натрію

Даний препарат викликає порушення цілісності мембрани адипоцитів, вивільняє жирні кислоти. Курс терапії – 5-15 сеансів. Найчастіше застосовують при наявності локальних або великих жирових відкладень, які не піддаються впливу інших ліполітікі. Є основним діючою речовиною препарату Аквалікс.

Протипоказання до застосування ліполітікі, містять вищеописане речовина:

Підвищена чутливість до компонентів ліки. Період вагітності. Годування груддю. Aminomix

До складу цього ліполітікі входять амінокислоти, що беруть активну участь у процесах жирового обміну, енергетичного та основного.

300 мг L-карнітину – зв’язує жирні кислоти, що призводить до їх швидшої транспортуванні в мітохондрії. Також гальмує білковий і вуглеводний розпад. 150 мг L-орнітину – зменшує схильність до кумуляції жирової тканини, бере участь в обміні м’язової тканини. 250 мг L-фенілаланіну – є попередником речовин, контролюючих апетит. 200 мг Прокаїну – має протимікробну активність і виявляє анестезуючу дію.

Є певні нюанси в застосуванні аміномікс:

I тиждень – 2-3 сеанси, одномоментно можна вводити 2-10 мл препарату. II тиждень – тільки 2 ін’єкції, доза – така ж або менше на 20-25%. III-IV тижня – разове введення препарату зменшується на 30-50% від первісної дози, кількість ін’єкцій – 1-2 (залежить від вираженості целюліту). Курс – 3-4 тижні, підтримуюча терапія – 1 ін’єкція в 3-4 тижні.

Протипоказання:

Фенилкетонурия. Алергічна реакція на складові препарату. Dermaheal LL

Складається з 3 основних компонентів:

Інсуліноподібний фактор росту, який підвищує активність розпаду жирової тканини і покращує кровопостачання тканин. Фосфатидилхолін – також стимулює руйнування липоцитов. L-карнітин – покращує транспорт жирних кислот в мітохондрії.

Також до складу Дермахіла входять гіалуронова кислота, вітамінні комплекси і амінокислоти.

Даний препарат зменшує вираженість целюліту, надає ліфтинговий ефект.

Протипоказання:

Період вагітності та лактації. Цукровий діабет. Пухлинні процеси. Загострення хронічних патологій. Можливі ускладнення

Застосування ліполітікі – це втручання в обмінні процеси вашого організму. Найчастіше дана процедура залишає після себе лише позитивні зміни, але можливе виникнення та ускладнень. Найбільш частими неприємними наслідками липолитических ін’єкцій вважаються:

Алергічна реакція на введений препарат. Ділянки гіперпігментації в обробленій зоні. Розлади з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювота. Освіта щільних вузликів в місцях уколів.

Щоб запобігти можливі ускладнення, перед процедурою потрібно пройти повне обстеження вашого організму і проконсультуватися з фахівцем в області липолитической терапії.

Реабілітація та догляд за обробленої зоною

Відразу після проведення ліполізу пацієнт повинен відпочити хвилин 30-40, а також випити близько 500 мл води. Перші кілька днів в області проведення уколів може виникнути відчуття печіння або свербежу, з’явитися набряк і гіперемія шкіри. Щоб цього уникнути, прохолоджуйте оброблену зону протягом перших 24 годин. Вищеописана симптоматика йде через 3-4 дні самостійно (без застосування будь-яких особливих засобів). Але якщо цього не відбувається – зверніться до лікаря.

Косметологи рекомендують перший тиждень після процедури уникати надмірної інсоляції, фізичних навантажень і інтенсивного впливу теплом (сауна, баня, гарячі ванни).

Які ще методи застосовуються для корекції фігури?

Також:

  • для чого ліполітики