Лікування зайвої ваги. Схуднути назавжди

Лікування зайвої ваги. Схуднути назавжди Схуднути! Скинути зайву вагу!

Ви кожен день сидите за комп’ютером?

А вдома любите полежати на дивані перед телевізором?

Пожувати чіпси з газованою водою?

Про останню прогулянці вже не пам’ятаєте?

Багато сидите і мало рухаєтеся, підсумок – зайва вага!

Як схуднути?

Ожиріння стало серйозною проблемою для жителів розвинених країн. Зайва вага викликає багато захворювань. лікування яких, а тим більше профілактику, нерідко можна звести до лікування ожиріння – правильному та ефективному схудненню.

Чи дійсно у вас є зайва вага? Не прагніть до пропорцій топ-моделей. Ваш ідеальний вагу залежить від індивідуальних особливостей організму і від вашої тренованості. Розрахуйте свій ідеальний вагу!

Ожиріння з’являється через порушення (ослаблення або уповільнення) обміну речовин. Енергії (калорій) надходить в організм більше, ніж згоряє. Але це – наслідок. Основні причини, що викликають ожиріння:

    нераціональне харчування; недостатня рухливість, мала фізична активність; неправильний спосіб життя; неадекватна реакція на стресові ситуації; надмірно довгий сон, сон у денний час; застосування гормональних препаратів.

Клініка зниження ваги

Аскерханов Рашид Гамідовіч, к. м.н, доцент кафедри хірургії МДМСУ, дійсний член асоціації баріатричних хірургів Росії і IFSO.

Вже 6 років я займаюся лікуванням ожиріння. Щодня я консультую 5-6 пацієнтів, і більшість з них скаржаться на супутні захворювання пов’язані з ожирінням: підвищення артеріального тиску, проблеми з хребтом, болі в суглобах, цукровий діабет, зупинки дихання уві сні. Не кажучи вже про соціальні проблеми. Населення у віці 15-69 років, що мають перевищення маси тіла на 20% більше ідеальної, вмирають на 30% частіше, ніж люди з нормальною вагою. Смертність від раку підвищується на 15%, від інсульту на 60%, від нефриту на 80%, на 140% від діабету. Після наших операції з приводу ожиріння, коли людина втрачає зайву вагу, велика частина супутніх захворювань, пов’язаних з ожирінням, зникає. Ці люди стають більш активними, вони просуваються по службі, отримують додаткову освіту, відмовляються від соціальних допомог, знаходять роботу (оскільки у них поліпшується імідж, роботодавці з більшим полюванням беруть стрункої людини). Людина отримує можливість спати вночі, він може сісти у крісло з підлокітниками, вести машину, ходити без болю, у цих людей поліпшується психологічний стан, оскільки вони перестають бути мішенню для насмішок. Поліпшується самооцінка, оскільки людина знаходить роботу, починає рости його банківський рахунок. Ці люди перестають бути тягарем для суспільства.

Щоб записатися на безкоштовну консультацію, зателефонуйте

(495) 642-22-89

З історії нашої пацієнтки:

«Вашого розміру немає», – кричить мені озлоблений продавець, а адже я ще й у магазин-то увійти не встигла… «Платіть за два місця!» – пред’являє мені водій маршрутки. Від образи замахнулася на нього сумкою, так… сил не вистачило дістати! Дійти б до будинку і нареветься… Ноги набрякають так, що взуття тріщить по швах, довго не походиш, болять суглоби, задишка… Я втомилася! Треба терміново для себе вирішувати – чи заслуговую я такого життя? «Ні, не заслуговую!» – 2 роки тому вирішила для себе наша пацієнтка Юлія Майорова. Ця жінка за довгі роки боротьби із зайвою вагою перепробувала на собі всілякі дієти, таблетки і чаї для схуднення. Але результату вистачало зовсім ненадовго. Це зрозуміло, апетит, бажання втамувати голод рано чи пізно беруть гору. Неефективність всіх, без винятку, дієт давно науково доведена. Життя показує, що через рік-два люди повертаються до своєї колишньої ваги, а часто набирають навіть більше. І, що найстрашніше, у повних людей, як правило, порушена робота інсулінового апарату, що не тільки ускладнює зниження ваги, але і є першим кроком на шляху до цукрового діабету.

Юлія Майорова

Московська обл. Балашиха

Чи можна схуднути швидко?

Можна, але не потрібно. Зараз активно рекламуються всякі “чудові” методи схуднення, зниження ваги на десятки кілограмів за один-два місяці. Які тільки засоби для схуднення нам ні нав’язують: капсули для схуднення, таблетки для схуднення, чаї для схуднення. “Як схуднути без дієт і вправ!”, “Скинути вагу за тиждень без зусиль!”. – Скільки разів на день ви бачите подібну рекламу?

Дійсно, суворо виконуючи подібні рекомендації, використовуючи різноманітні біодобавки та інші препарати для схуднення, ви можете помітно і швидко схуднути. Але якою ціною? Всі подібні методи зниження ваги шкідливі для організму, призводять до його виснаження, до багатьох хвороб. А коли ви припините знущатися над собою, ваша вага і габарити швидко повернуться до колишніх, а можуть стати і більше. Занадто швидке схуднення не тільки небезпечно для здоров’я, але і практично ніколи не приносить довготривалих, стабільних результатів! Безпечно тільки плавне зниження ваги, на 10-15% від початкового за 6-8 місяців. Схуднення такими темпами не приведе до повторного набору ваги і шкоді для здоров’я.

Проте, реальна можливість схуднути (більше ніж на 10 кг), і при цьому зберегти результати назавжди, ІСНУЄ! І про це добре знають люди, яким ми вже допомогли позбутися зайвої ваги раз і назавжди. У тому числі і Юлія Майорова, якій за 1 рік вдалося схуднути на 40 кг. У чому ж секрет? Йдеться про єдино існуючому нині способі вирішити проблему зайвої ваги раз і назавжди – про хірургії зайвої ваги або баріатричних хірургії. Ви, безумовно, чули про те, що в світі такі операції робляться, але ніколи не думали, що до вас це може мати саме пряме відношення. Хочете вирішити для себе, чи потрібно вам думати про операцію по зниженню ваги?

Що б дізнатися який саме метод лікування Вам підійде, запишіться на безкоштовну консультацію.

Чи є у вас зайва вага?

Зайва вага – питання не тільки зовнішньої естетики, а й одне з перешкод на шляху до хорошого самопочуття. Які причини появи зайвої ваги? І чи варто вважати свою вагу надлишковою?

Також:

  • ликування зайвои ваги ривне