Леова худнемо за тиждень відгуки

Леова худнемо за тиждень відгуки Леова худнемо за тиждень відгуки худнуть

По телевізору і в інтернеті рясніє реклама програми харчування компанії «Ельовіт» – «Худеем за тиждень» Літц якої стала Ксенія Бородіна. Відгуки худнуть сильно розділилися на «за» і «проти», давайте розберемося, чому? Для того, щоб адекватно володіти інформацією, ми запропонували нашим читачкам скористатися комплексом «Худеем за тиждень» і надати нам відгук після закінчення 5-ти денного терміну. Нам залишилося трохи почекати і відгуки не змусили себе довго чекати.

Три людини надали повноцінні відгуки про програму харчування «Худеем за тиждень», і, як і дивно, їх думки розділилися.

Але, перед аналізом відгуків, поговоримо про те, що саме входить в цей «чудо» комплекс «Худеем за тиждень». На Ваш вибір надається декілька типів меню: м’ясне, середземноморське, японське і вегетаріанське. Вибирати Вам, але скажемо відразу: у всіх цих наборів однакова денна доза калорій, а саме 500 на день.

Купуючи цей товар, Ви отримуєте «чудо-валізка» з пестрящей картинками, типу, готових страв і красивою стрункої дівчини. Звичайно, виглядає багатообіцяюче. На коробці описані достоїнства цього комплексу та меню харчування на майбутні 5 дієтичних днів.

Вміст даної коробочки це – чай??для схуднення, знаменитий кави «Худеем за тиждень» капучино, кисіль очищающий, компот «Похудін» і пакетики з непрозорого блискучого матеріалу з різною їжею. На фото, сподіваємося, Вам все видно. Основна їжа являє собою різноманітний набір: гречка, локшина, супчики, рис і, звичайно, картопляне пюре, куди ж без нього?

На додаток Ви отримаєте програму харчування, в якій чітко розписані Ваші дії, які приємно здивують, адже, виявляється, це не повний набір харчування на ці 5 днів – дозволяється додати в раціон трохи нежирного м’яса, яйця і різноманітні салатики.

Тепер Ви повністю ознайомлені з цим «диво комплексом» схуднення, можна перейти і до довгоочікуваним відгуками.

Відгук 1й Лариса 43 року зростання 167см вага 93 кг

На цю дієту села без підготовки і сказати по правді ледь утрималася все 5ть покладених днів, сказати можу, що схудла на 3кг 400гр, вважаю це хорошим результатом. Після 2х днів вихідних (Не обжираловки звичайно) сяду на наступний чудо ларчик, мені ніби підходить і результат є, але напевно комплекс «Худеем за тиждень» не для кожного вирішувати Вам.

Відгук 2й Любов 34года зріст 171 см вага 76 кг

До цього досвіду пробувала подібні закордонні аналоги і впринципі, ніякої відмінності я не знайшла, тільки головний плюс, що всі російською мовою. Всі компотики і киселі вкуснінькіе, кашки і супчики цілком їстівні, звичайно порції маленькі, але ми ж начебто худнути зібралися. Всі п’ять днів пролетіли на одному диханні, (напевно позначився минулий досвід) у мене трохи підтягнувся животик, чого і домагалася скинула майже 2 кг. В цілому задоволена результатом і залишу позитивний відгук, але хочу підмітити ці супчики і кашки ми можемо готувати вдома і самі, просто потрібно мати силу волі, терпіння і почуття міри якого іноді так не вистачає….

Відгук третій Маргарита 27 років зріст 177 см вага 91 кг

була до цього на різних дієтах зокрема на зеленому чаї, і тепер є з чим порівняти, порадувало різноманітність продуктів чимось схоже на дієту 7 пелюсток, але не так ситно як хотілося б та воно й зрозуміло все заради результату. У підсумку промучившись 5 діб я скинула трохи більше 2х кг в принципі це і обіцяє виробник, але як показує мій досвід, є і більш щадні дієти з більш привабливим результатом, так що моя думка можна віднести до розділу негативних відгуків про комплекс «Худеем за тиждень ».

Безсумнівно, цю програму харчування можна взяти на озброєння нашим худне читачам, але, як показала практика, підходить далеко не всім.