“Легкий спосіб скинути вагу” Аллен Карр (книга і аудіокнига) скачати безкоштовно

“Легкий спосіб скинути вагу” Аллен Карр (книга і аудіокнига) скачати безкоштовно Аллен Карр «Легкий спосіб скинути вагу»

Loading.

Спочатку дану книгу, Аллен Карр мав намір назвати «Легкий спосіб важити рівно стільки, скільки Ви хочете», саме цю назву максимально добре відображає її суть, але аж надто довге воно вийшло. Чому «Легкий спосіб»? Аллен Карр є автором найдієвішою на сьогоднішній день програми з позбавлення від куріння, що й дала назву методикою. «Важити рівно стільки, скільки Ви хочете» – більшість людей страждають надмірною вагою, але не варто забувати і про тих, хто хоче його набрати. Насправді, сама цифра, що відображає вагу – не має ніякого значення. Унікальна методика, описана в книзі, дозволить схуднути або ж набрати вагу, в залежності від мети.

Як і у випадку з курінням, цей спосіб не тільки ефективний, але і насправді приємний. З невеликою поправкою, його можна застосувати для позбавлення від будь-якої залежності, що має психологічну природу. Саме, не звикання до певних речовин, як стверджує більшість фахівців, а рішення психологічної проблеми – ключ до позбавлення від залежності.

Аллен Карр стверджує, що для того, щоб привести своє тіло в порядок абсолютно не обов’язково володіти силою волі. Якщо вона є, це чудово, але це не є обов’язковою умовою, як би складно не було в це повірити.

Суть методу спрямована на усунення причини, що змушує людей вести неправильний спосіб життя, зокрема переїдати. Копаючись в причинах, автор знайшов багато спільного між проблемою куріння і переїдання – і те й інше викликають задоволення, що затьмарює почуття порожнечі. І якщо від куріння можна позбутися раз і назавжди, то у випадку з прийомом їжі такий варіант не працює. Прийом їжі – життєво необхідні процес, і разом з тим, джерело задоволення. Саме тому спосіб, що так ефективно працював для позбавлення від нікотинової залежності, виявився безсилим у плані схуднення.

Але лише варто було порівняти куріння не зі споживанням їжі, а з переїданням, як все раптом ставало ясним. Справа в тому, що раніше, автор ніколи не розмежовував 2 поняття: переїдання і прийом їжі, а адже саме в цьому і укладає ключ до розгадки. Як і курці помиляються, вважаючи, що їм подобається курити, так і люди з зайвою вагою переконані, що вони просто занадто сильно люблять поїсти. Не розуміють лише того, що їм подобатися саме ЕСТЬ, але навряд чи кому або приносить задоволення переїдати. В останньому випадку, єдине що можна відчути – тяжкість в шлунку, печія, і цілий комплекс почуттів на психологічному рівні: каяття совісті, емоційні страждання, депресія, незадоволеність собою, образа, злість, роздратування, ненависть – це далеко не повний список того, що може відчувати до себе такий чоловік. Яке вже тут задоволення чи насолода? При тому, що насолода така людина не отримує не тільки після, але і під час їжі.

Залишилося лише розібратися з тим, як зрозуміти той самий момент, коли вживання їжі переходить у свою деструктивну фазу, і зуміти зупинитися. Все дуже просто – про це і розповість Аллен Карр у своїй аудіокнизі.

Автор з усією відповідальністю заявляє, що аудіокнига «Легкий спосіб скинути вагу» почне діяти ще до того, як читач дочитає до кінця цю книгу.

Аллен Карр “Легкий спосіб схуднути” скачати книгу безкоштовно:

Також:

  • скинути безкоштовно книгу
  • Аленн карр-легкий спосиб схуднути
  • аудіокниги по психології про любов скачати безкоштовно
  • книга сімейне харчування для зниження ваги скачати безплатно
  • психологія харчування скачати книга
  • якщо курити можна зкинути кг?