Лариса Вербицька: “Щастя складається з дрібниць”

Лариса Вербицька: “Щастя складається з дрібниць” Лариса Вербицька: “Щастя складається з дрібниць”

З раннього ранку зарядити телеглядачів оптимізмом – завдання не з легких. Лариса Вербицька справляється з нею відмінно.

Тільки у нас на сайті – повна версія інтерв’ю з телеведучою, опублікованого в червневому номері журналу “Здоров’я”.

Дивно, наскільки гармонійно в цій жінці поєднуються жіночність і сила, тендітна краса і залізна воля. Вона не побоялася брати участь у такому екстремальному проекті, як «Останній герой», а в зрілому віці вперше встала на ковзани і разом з партнером стала найбільш романтичною парою «Льодовикового періоду». Здається, їй вдається все. Чому?

СПОРТИВНИЙ ПІДХІД

Лариса, вашій зовнішності заздрять не тільки ровесниці, а й молоді дівчата. Напевно, фундамент був закладений ще в дитинстві?

Все вийшло якось само собою. Поруч з нашим будинком був стадіон, і син з дитинства серйозно займався легкою атлетикою. Зараз,

5 ФАКТІВ Про ЛАРИСІ Вербицький

1. Навіть на відпочинку Лариса встає рано, щоб як слід розім’ятися: це може бути пробіжка, вправи на розтяжку, плавання.

2. Телеведуча вважає, що відмінно виглядати потрібно не тільки в ефірі: це звичайна ввічливість по відношенню до оточуючих. Вона не користується послугами стилістів – вважає, що свій стиль кожна жінка творить сама.

3. У «Льодовиковий період» вона вперше в житті встала на ковзани, і шоу стало для неї випробуванням: «Виснажлива біль, падіння, тріщина в зап’ясті, стерті в кров ноги… Це таке подолання своїх «не можу»! Зате потім ти бачиш в очах сім’ї непідробне повагу, тому що ти це зумів. І це ще одна сходинка становлення тебе як особистості ».

4. Вербицька вперше спробувала талассотерапию на півдні Франції і залишається їй вірна довгі роки.

5. Лариса дуже не любить холод. Взимку намагається більше працювати, щоб відволіктися від сезонної хандри. І, якщо є можливість, хоч на тиждень збігає туди, де море і тепло.

будучи головою юридичної компанії, він три рази на тиждень ходить на скелелазіння, як хобі веде секцію з дайвінгу.

Також:

  • тріщина в запясті