Купити Пояс для схуднення Вібратон (Vibra Tone) оптом за ціною 590 р. в магазині z29.ru дивовижні товари для телемагазинів оптом

Купити Пояс для схуднення Вібратон (Vibra Tone) оптом за ціною 590 р. в магазині z29.ru дивовижні товари для телемагазинів оптом Пояс для схуднення Вібратон (Vibra Tone) оптом

Упаковка з перекладом: Так

Інструкція з перекладом. Так

Позбутися зайвої ваги на проблемних ділянках тіла вам допоможе вібромасажер Vibra Tone

Він виключно простий у застосуванні: одягніть масажний пояс навколо проблемної ділянки тіла, встановіть необхідний режим і ввімкніть пристрій. Найбільш ефективно дію пояси на таких ділянках, як: талія, стегна, сідниці.

Крім цього, ще більш вражаючих результатів вам допоможе домогтися особлива дієта, книжку з якою ви отримаєте в подарунок від нашого інтернет-магазину! У цій книзі ви виявите рецепти смачної та дієтичної їжі, які допоможуть вам оптимізувати свій денний раціон. Правильне збалансоване харчування і систематичні вправи – це самий надійний і безпечний шлях до досконалої фігурі і хорошому самопочуттю!

Це пристрій – справжній спортивний тренажер маленьких розмірів, але великих можливостей. Він може накачувати ваші м’язи і видаляти накопичилися жирові відкладення. Ви забудете про те, що вам ніколи займатися спортом, адже використовувати цей вібромасажер можна коли завгодно без зайвих витрат часу і сил!

Ви можете улушать своє тіло, позбавлятися від зайвої ваги і качати м’язи хоч кожен день, одночасно займаючись іншими справами. Масажний пояс vibra tone також стане прекрасним доповненням для професійних спортсменів, яким потрібна як слід розігріти м’язи перед тренуванням. Ви сміливо можете використовувати цей пристрій незалежно від вашого віку і фізичної підготовки!

  Багато російські спортсмени і тренери рекомендують використання вібромасажера Vibra Tone під час тренувань. Масажний пояс дає можливість швидко привести м’язи в змагання, готове до серйозних навантажень. Вібромасажер Vibra Tone сприяє збільшенню ефекту від занять спортом в кілька разів, завдяки чому час тренувань може бути істотно скорочено.

Якщо вам потрібно зняти напругу в м’язах і сухожиллях після важких спортивних тренувань або важкого робочого дня скористайтеся вібромасажером Vibra Tone, і ви відчуєте, як через кілька хвилин ваші м’язи знову знайдуть хорошу форму.

  Ефект від масажного пояса порівняємо з ефектом від професійного медичного масажу в салоні; Вібромасажер Vibra Tone ефективно знімає втому і напругу, що нагромадилася у всьому тілі; Він виключно корисний після важких тренувань.

Нарешті то ви з легкістю позбавитеся від обридлого зайвої ваги, поліпшите фігуру і підвищите загальний тонус організму. Усього кілька хвилин систематичного використання масажного пояса допоможуть вам досягти прекрасної форми!

Створити ідеальну фігуру за короткий термін і без зусиль можливо! Спеціальний масажний пояс схуднення Vibra Tone прибере підшкірний жир і скоректує проблемні зони на тілі:

  Тільки вібромасажер Vibra Tone допоможе позбутися «апельсинової кірки» без зусиль; Дієта, яку ви отримуєте в подарунок, дозволить прискорити і поліпшити результат, зробивши тіло ідеальним; Масажний пояс – це ідеальне придбання для тих, хто хоче мати гладку і підтягнуту шкіру в будь-якому віці!

Переваги масажера вібраційного Vibra Tone:

Висока ефективність вібромасажера повністю доведена! Ви можете самі переконатися, наскільки вражаючі результати показує цей пристрій!

  Масажний пояс для схуднення Vibra Tone стимулює скорочення ваших м’язів зі швидкістю до 50 разів на секунду, що набагато краще зміцнює їх, ніж заняття на звичайних тренажерах. Завдяки інтенсивній вібрації забезпечується руйнування підшкірних жирових клітин. Крім того, вібромасажер стимулює зростання швидкості серцебиття і швидше спалює калорії. Важлива перевага масажного пояса схуднення Vibra Tone – це ефективне спалювання жирових відкладень в найкоротші терміни без фізичних навантажень. Ви зробите своє тіло струнким і сексуальним, поліпшите кровообіг і загальний тонус організму.

Компактні розміри масажного пояса для схуднення Vibra Tone дають можливість завжди брати його з собою!

Вібромасажер компактний і забезпечений зручною упаковкою, що дозволить вам завжди мати його під рукою.

  Ви можете використовувати його завжди: вдома, на роботі або в дорозі. Поки ви відпочиваєте або займаєтеся своїми справами, масажний пояс для схуднення Vibra Tone працює, стимулюючи зростання ваших м’язів. При купівлі поясу, ви отримаєте зручну сумку в подарунок, яка допоможе вам завжди мати Vibra Tone при собі. Інтуїтивно просте управління і велика кількість масажних режимів дасть вам можливість без праці вибрати потрібний режим (від релаксації до інтенсивного навантаження на м’язи).

Виберіть відповідний режим та інтенсивність масажу:

Масажер забезпечений функціональним пультом управління, з яким ви можете легко вибрати необхідний режим роботи. Виберіть з 5 програм складності те, що Вам потрібний зараз і отримуйте задоволення від результату! Переваги масажного пояса:

  Інтуїтивно зрозуміле управління. Наявність автоматичного режиму. П’ять швидкісних режимів