Красива шия | Фітнес, як схуднути, правильне харчування, дієти на МойШарм. ру

Красива шия | Фітнес, як схуднути, правильне харчування, дієти на МойШарм. ру Як зробити шию красивою

Коротка, складчаста або увінчана подвійним підборіддям – ось найбільш часті претензії наших дам до шиї. На жаль, з довжиною шиї ми нічого не в змозі зробити. Якщо вона від природи коротковата, ніякі вправи її не витягнуть. Однак створити оптичний ефект довгої шиї може правильна постава і в поєднанні з красивою лінією плечей і відсутність подвійного підборіддя. «Подовжувати» шию слід на уроках Боді Балету і Пілатеса. Ці системи дозволять не тільки випрямити хребет і розгорнути плечі, але і не дадуть вам накачати «трапецію», як, наприклад, підтягування на перекладині. Крім того, ці системи відмінно привчають нас до простого “подовжує” трюку – тримати плечі опущеними, не втягувати в них голову ні за яких обставин.

Як виправити складки на шиї

Складки на шиї можуть бути викликані як абсолютно природними віковими змінами, так і звичкою нахиляти голову вниз, опускати підборіддя. Якщо ви молоді, а складки є, постежите за підборіддям. У постановці голови на місце можуть допомогти як вищевказані види фітнесу, так і примітивне «бабусине» вправа – 10 хвилин на день присвячувати ходьбі з книгою на голові.

Як позбутися жирових валиків на шиї

Іноді шия виглядає так, нібито на ній самій утворилися жирові валики. Це може свідчити не стільки про проблеми з вагою, скільки про відхилення в роботі щитовидної залози. Якщо є подібний ефект варто пройти профілактичний огляд. А позбутися «краси» допоможе просте чергування гарячого і холодного душу і водоростеві обгортання.

Як позбутися від подвійного підборіддя

Ну а «подвійне підборіддя» відмінно йде, якщо щоранку починати з двох вправ з системи Бодіфлекс – «Лев» та «Потворна гримаса». Крім того, ця неприємна деталь зовнішності залишить вас, як тільки ви впораєтеся з проблемою зайвої ваги і набряків.

Як не зіпсувати шию фітнесом

Якщо ви займаєтеся силовим фітнесом, дуже важливо не порушити плавну лінію шиї і плечей розгойданими м’язами трапеції. Зазначена проблем типова для тих, хто багато часу працює з кабельної тягою, підтягуванням і жимом гантелей через голову.

Насамперед, дівчатам не варто робити будь-які вправи, якщо вони включають в себе підйом плечей. Це відноситься до широко поширених «шрагам» і тязі гантелі або штанги до підборіддя. В останньому випадку, так само як і при роботі з кабельної тягою, слід примусово опускати плечі вниз, не брати занадто велику вагу, для роботи з яким потрібен читинг і притискати лопатки до хребетного стовпа. Ця проста техніка дозволить зберегти лінію шиї жіночною навіть при серйозних заняттях силовими видами фітнесу.

Авторська стаття персонального тренера з фітнесу Селіванової Олени

© 2010 – 2011, Фітнес, дієти і як схуднути швидко на МойШарм. ру. Авторська стаття. Копіювання, у тому числі часткове, і використання в комерційних цілях матеріалів авторської статті суворо заборонено! Стаття є власністю сайту mon- Всі права захищені.