Кориця з кефіром для схуднення – потужний рецепт зниження ваги!

Кориця з кефіром для схуднення – потужний рецепт зниження ваги! Кориця з кефіром для схуднення – потужний рецепт зниження ваги!

Коментарів: 2

Нова методика схуднення на основі кориці і кефіру дуже затребувана серед людей з надмірною вагою. Кефір здавна відомий своїми корисними властивостями, як для схуднення, так і для нормалізації роботи внутрішніх органів. І дієта кефіру існує, яка непогано допомагає схуднути за кілька днів на пристойну кількість кілограм. Доведено, що кухоль кефіру, випитого на ніч, виведе шлаки з організму і направить організм на природне зниження ваги. А кориця, додана в кефір, потроює корисні властивості другого. Таке поєднання компонентів є чудо-способом для досягнення ідеальної ваги!

Хочете прибрати жирові відкладення, поліпшити роботу внутрішніх органів, нормалізувати обмін речовин? Кориця з кефіром для схуднення – перше і головне засіб, з чого слід почати!

1-ий спосіб

Спосіб приготування чарівного напою для спалювання зайвих жирів: в 1 стакан кефіру 1% жирності всипати по 1/2 чайні ложки кориці і подрібненого (можна меленого) імбиру (без гірки), додати трохи гострого червоного перцю. Ретельно розмішати всі компоненти.

Ідеально проводити розвантажувальні дні з напоєм з кориці і кефіру, розподіляючи 1 літр приготованого кошти на 5-6 прийомів. Будь-яка інша їжа виключена, зате необхідно випивати за добу понад 2-х літрів чистої простої води.

2-й спосіб

Інший спосіб позбавлення від зайвої ваги за допомогою даного напою: за 15 хвилин до прийому їжі випивати по 1 склянці напою з кефіру з корицею. Всього за добу має бути випито 3 склянки. Требуется рівномірно розподілити їх на весь день.

Кориця з кефіром для схуднення починає діяти відразу після першого прийому: жирові відкладення розщеплюються і виводяться природним чином. Рекомендується обмежити себе у споживанні солодких і борошняних страв. Різко міняти свій спосіб харчування не потрібно. Також необов’язково навантажувати себе посиленими фізичними навантаженнями. Напій на основі кефіру і кориці діє самостійно і здатний за місяць прийому даного засобу позбавити людину від 15 кілограм зайвої ваги!

Також:

  • потужна дієта
  • як діе кориця схуднення