Комплекс “Худнемо за тиждень”. АМТ: міні-довідник ліків і БАД; замовлення в аптеках Москви

Комплекс “Худнемо за тиждень”. АМТ: міні-довідник ліків і БАД; замовлення в аптеках Москви Комплекс “Худнемо за тиждень”

Комплекс “Худнемо за тиждень” – оптимальний набір продуктів для зниження ваги. Призначений для тих, хто не встигає готувати собі спеціальну їжу, займатися спортом, не готовий сильно обмежувати себе в харчуванні.

Склад:

Комплекс “Худнемо за Тиждень” – сніданок, обід і вечеря на тиждень (п’ять раціонів).

Комплекс “Худнемо за Тиждень” містить тільки натуральні компоненти: овочі, фрукти, крупи, вітаміни та ін

Властивості:

Комплекс “Худнемо за Тиждень” – це інноваційна програма збалансованого низькокалорійного харчування для зниження ваги.

Низькокалорійна дієта складається з 5 раціонів на кожен день з урахуванням сніданку, обіду і вечері. Вона збалансована за вмістом білків, жирів, вуглеводів, а також вітамінів і мікроелементів. Різноманітність меню робить процес схуднення комфортним, приємним і не вимагає значних самообмежень.

Страви “Худеем за Тиждень” приготовлені виключно з натуральних продуктів: свіжих овочів, фруктів, круп, зелені, прянощів. Їх особливість полягає в тому, що вони не містять барвників, консервантів, шкідливих добавок, підсилювачів смаку, кольору і запаху.

Комплекс “Худнемо за Тиждень” забезпечує організм всіма необхідними корисними речовинами. У них спеціально включені продукти, що сприяють зниженню ваги: ??гречка, томати, прянощі, спеції, водорості.

Крім того, в дієту “Худнемо за Тиждень” входять лікувально-профілактичні засоби для схуднення – компот Похудін і кисіль Очищуючий, які містять трави, мікроелементи, ягоди, прянощі і спеції, що сприяють зниженню ваги. Вони посилюють ефективність низькокалорійної дієти і сприяють більш легкої переносимості обмежень у харчуванні.

Комплекс “Худнемо за Тиждень” розроблений провідними російськими фахівцями з харчування з урахуванням рекомендацій Інституту Харчування РАМН, Американської дієтологічної асоціації і досліджень дієт М. Монтіньяка, К. Шитса, М. Грінвуда-Робінсона. Програма “Худнемо за Тиждень” рекомендована інститутом харчування РАМН Росії, де пройшла клінічну апробацію. “Худнемо за Тиждень” поставляється в США, Німеччину, Угорщину та країни СНД.

Показання:

Програма “Худнемо за Тиждень” – оптимальна схема постійного зниження ваги. Комплекс “Худнемо за Тиждень” призначений для тих, хто не встигає готувати собі спеціальну їжу, займатися спортом, не готовий сильно обмежувати себе в харчуванні.

Спосіб застосування:

Всі меню комплексу “Худнемо за Тиждень” – моментального приготування. Приготувати сніданок, обід або вечерю легко вдома, в офісі і навіть у відрядженні: страви заварюються крутим окропом і витримуються 1-5 хвилин.

Можливий додатковий прийом свіжих фруктів і овочів, а також риби.

худнемо за тиждень, комплекс худнемо за тиждень, довідник, інструкція, опис, анотація, властивість, дію, показання, застосування, доза, протипоказання, побічний, вказівка, обережність, взаємодія, склад, фармакологія, ліки, медикаменти, бад < / tags>