Комплекс фізичних вправ для схуднення для чоловіків

Комплекс фізичних вправ для схуднення для чоловіків Комплекс фізичних вправ для схуднення для чоловіків

Всі ми прагнемо бути красивими, здоровими і стрункими. Чоловіки так само, як і жінки переживають з приводу зайвої ваги і намагаються знайти спосіб не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і знайти рельєфну, красиву фігуру.

Як правило, в гонитві за рельєфною фігурою, красивими біцепсами і кубиками на пресі чоловіки купують абонемент в спортзал і користуються послугами фітнес-тренерів.

Однак, на жаль, ритм сучасного життя не завжди дозволяє нам виділити час на відвідування спортзалу, та й коштують ці заняття не дешево. Альтернативним способом занять для схуднення для чоловіків можуть стати фізичні вправи, які з успіхом проводять у домашніх умовах. Саме про таких вправах ми і поговоримо в сьогоднішній публікації. Тому, рекомендую вам уважно прочитати статтю до кінця і взяти до відома наступні рекомендації.

Зазначу, що фізичні вправи, які допоможуть схуднути чоловікам, істотно відрізняються від комплексу вправ для схуднення, які призначені для жінок. Справа в тому, що чоловіки можуть витримати більш тривалі за часом заняття, та й навантаження у них серйозніше, ніж у жінок. Враховуючи ці відмінності, чоловікам слід розробити чоловічий тренувальний план для схуднення будинку.

Завдання плану складається з трьох пунктів:

  Спалювання жиру. Силове тренування. Зміцнення серцево-судиDної системи.

Необхідний інвентар для занять вдома:

Мета плану для схуднення для чоловіків:

  Прибрати зайву вагу. Зміцнити м’язи.

Суть програми схуднення для чоловіків полягає в тому, що силові вправи будуть чергуватися з кардиотренировках.

Адже силові вправи спрямовані на тренування м’язів, а кардиотренировки дозволяють позбавлятися від зайвої ваги. Режим тренувань повинен бути складений таким чином: понеділок, середа, п’ятниця – силові тренування, вівторок, четвер – кардиотренировка. В якості кардиотренажера підійде звичайна скакалка, чередуемих з бігом. Якщо ні бігової доріжки, то в дні кардиотренировок рекомендується бігати вранці.

Комплекс вправ для силового тренування повинен бути розроблений з урахуванням навантаження на всі групи м’язів:

  понеділок – біцепс, трицепс, плечі. середу – груди, спина, трапеція. п’ятницю – стегна, ікри, прес.

Комплекс вправ на три дні

понеділок

  Біцепс і трицепс:

Згинання рук з гантеллю з положення, стоячи або сидячи. розгинання рук в нахилі з гантеллю – в. п. стоячи, корпус нахилений вперед, рука зігнута в лікті і тримає гантель, виробляємо розгинання руки назад.

  Плечі:

Розведення рук з гантелями в сторони.

середу

І. П. лежачи на лаві, руки з гантеллю відведені за голову і злегка зігнуті в ліктях. Ритмічно виробляємо тягу гантелі, не змінюючи кут зігнутих рук.

Тяга гантелі в нахилі, з положення стоячи, корпус нахилений вперед. Тяга гантелі виконується по черзі, кожною рукою.

10 разів з широким хватом, 10 раз вузьким, 10 раз на кулаках.

п’ятницю

І. П. стоячи, коліна напівзігнуті, в руках гантелі. Повільно присядьте, в нижній точці стегна паралельні підлозі. Зробіть паузу в нижній точці, потім поверніться у вихідне положення.

Присідання з гантелями. І. п. стоячи, гантелі в опущених руках, виробляємо підйоми на шкарпетки. Вправа виконується з великою кількістю повторів.

  Прес:

Підйом корпусу працює верх преса. І. П. лежачи, ноги зафіксовані, руки за головою, виконуємо підйоми корпусу. Підйом ніг – основне навантаження йде на нижні м’язи преса. І. П. лежачи, руки за головою, виробляємо підйом прямих ніг вгору до кута в 90 градусів.

Вправи слід виконувати не менше 10 разів для кожної групи м’язів, поступово збільшуючи навантаження.

Удачи вам і прекрасних результатів!

Також:

 • Комплекс вправ у спортзалі для схуднення для чоловіків
 • комплекс фізичних вправ у клімактеричному періоді
 • правильне харчування і комплекс вправ для худіння
 • силові вправи в спортзалі для схуднення
 • физични вправи для чоловіків
 • чоловічий план для схуднення
 • як похудати в спортзалі чоловікові
 • як похуднути для чоловіка
 • які вправи в спортзалі допоможуть схуднути