Коктейлі Енерджі Дієт для схуднення: відгуки худнуть, інструкція

Коктейлі Енерджі Дієт для схуднення: відгуки худнуть, інструкція Програма очищення Енерджі Дієт – коктейлі для схуднення

Продукція Енерджі Дієт – БАДи для схуднення, що припускають зниження апетиту, зменшення кількості калорій і підвищення рівня загальної енергійності на кожен день.

Цей виробник випускає безліч продуктів, що заміняють собою щоденні прийоми їжі, а не доповнюють їх. У першу чергу, це так звані коктейлі та пюре з різними смаками, як «солодкими», так і звичайними (наприклад, омлету, помідора, курки).

Вартість цих продуктів досить висока – близько 1500 рублів за баночку.

Коктейлі для схуднення Енерджі Дієт

Після курсу коктейль для схуднення Енерджі Дієт рекомендується виводити з раціону поступово, в три етапи: на першому коктейлі, супи і пюре замінюють собою всі продукти харчування повністю, на другому в раціон додаються овочі, а частина коктейлів видаляється, а на третьому ви вживаєте звичайні низькокалорійні страви завжди, крім вечірнього прийому їжі – тут як і раніше залишається коктейль. Відгуки повідомляють, що смакові якості коктейлів і пюре, що імітують смаки «других страв», залишають бажати кращого і деяких це відштовхує, проте «солодкі» смаки (наприклад, шоколад або кава) здобули у тих, що худнуть розташування.

Так чи інакше, під час всього курсу вам необхідно випивати щодня багато води (не менше 2 л), і виключити цукор з напоїв (несолодкі чай і каву можна пити в будь-якій кількості).

Програми очищення Енерджі Дієт

Виробник повідомляє, що існує три програми очищення і зниження ваги від Енерджі Дієт, взаємопов’язані між собою – програма старт, закріплення і контроль. Ці програми декларують за час вживання трансформацію харчових стереотипів, що є найважливішим фактором в схудненні, а в процесі виключають почуття голоду (через дозованого надходження білків і вуглеводів), втоми, підтримують енергійність і м’язову масу, але змушуючи організм витрачати жирові запаси. Програма очищення старт триває 5 днів та інструкція її передбачає рівень споживання калорій до 1500 в день, дві решта повинні закріпити результат.

Чаї для схуднення Енерджі Дієт – склад

У Енерджі Дієт існує кілька видів чаїв – щоденні (чорний, зелений і червоний), оздоровчі (вони ж фіточаї), “преміум” (Не надто відрізняються від звичайних елітних чаїв) і так звані сухі напої, це не чаї в строгому сенсі слова, а сушені ягоди (обліпиха, чорниця, журавлина і так далі) з додаванням інших компонентів.

Як свідчить інформація на сайті виробника, в чай??енерджі дієт доданий екстракт грибів рейши (ганодерми лакованої), японських грибів, що відносяться до класу лікувальних і мають багато позитивних властивостей (серед яких декларуються навіть такі, як протиалергічний і холестеріносніжающее). У стародавній Азії цей гриб вважався корисним і дуже дорогим. Інші елементи складу чаю досить звичайні для чаїв взагалі, а не для чаїв для схуднення, і залежать від того, який перед нами чай: наприклад, складу червоного, Every Red, містить каркаде, а в чорному є м’ята.

Чай цей розвішаний в пакетиках, які слід заварювати так само, як і звичайні пакетики чаю.

Інструкція з використання продукції Енерджі Дієт

Замінювати продукти харчування коктейлями і пюре, що імітують продукти, потрібно з обережністю. Чи не харчуйтеся виключно ними більше п’яти днів, після цього терміну повинна набути чинності наступна програма, що додає звичайні овочі, а потім – інші страви і що виключає потроху БАДи. Більше однієї баночки за прийом їжі їсти не можна в будь-якому випадку.

В цілому, ці продукти містять гуарану і протеїни, що може призвести до ефекту енергійності, але основну роль в схудненні грає все ж, швидше за все, обмеження калорійності, яка виходить при вживанні виключно цих продуктів. З’їдаючи одну приписану баночку, ви вже не будете одолеваеми спокусою доїсти залишок з пательні, тому що його там не може бути. Однак будь-які хімічні добавки, у тому числі енергетичні, можуть погано позначитися на здоров’ї людей з хронічними захворюваннями.

Негативні відгуки свідчать, що вага від таких добавок тільки додається, але точність ні того, ні іншого думки ще не доведена. Більш природно, тим не менш, звичайно, вживати звичайні овочі та дотримуватися низькокалорійну дієту у поєднанні з фізичними вправами. Нове харчова поведінка і спорт дадуть не тільки ефектний результат, а й попередять набір ваги надалі надійніше, ніж добавки.

У період вагітності та годування, а також за наявності хронічних захворювань, особливо харчового тракту, з будь-якими БАДами, в тому числі Енерджі Дієт, без консультації лікаря експериментувати не можна.

Цікава стаття? Поділіться з друзями: