Кодування від зайвої ваги, кодування від ожиріння і лікування ожиріння в Єкатеринбурзі – в Клініці Доктора Василенко

Кодування від зайвої ваги, кодування від ожиріння і лікування ожиріння в Єкатеринбурзі – в Клініці Доктора Василенко Кодування від зайвої ваги

Одна зі спеціалізацій Клініки доктора Василенко – лікування ожиріння в Єкатеринбурзі.

Наш центр пропонує тільки індивідуальну методику схуднення і зниження ваги – психофізіологічне програмування. Ця методика особливо показана жінкам, переїдати в стані тривалого стресу (п’є чоловік або син), а так само тим, хто переживає депресію у зв’язку з втратою (розставання, важке розлучення). Крім того до нас приходять ті, хто розчарувався в «групових» методах схуднення.

Ця методика включає в себе 3 (три) індивідуальних сеансу тривалістю 2,5 – 3:00, проведених за 10 днів, і контрольну зустріч через 1 місяць.

Кодування від ожиріння: методики

Ми лікуємо саме харчову залежність. Запрограмоване дія йде на точки вуха – це схоже на голковколювання, але шкіра при цьому не пошкоджується, вплив електромагнітно-лазерне, тому майже безболісне. Рефлекторно скорочується обсяг шлунка, активуються механізми спалювання жиру в організмі. Одночасно проводиться психотерапевтичний вплив на блокування механізмів харчової залежності.

Крім того індивідуальна методика лікування харчової залежності показана пацієнтам, що страждають порушенням харчової поведінки: нервовою булімією, компульсивним (пріступообразним) переїданням.

Лазерне кодування від ожиріння за 1 (одне) відвідування впливає на 2 основні причини ожиріння. 1-я причина – підвищений апетит – призводить до того, що організм споживає їжі (джерела енергії) набагато більше, ніж потрібно. 2-я причина – обмін речовин поступово і все більше прагне до того, щоб не витрачати отриману енергію, а перетворювати її в жир.

Впливаючи на особливі точки тіла, після психологічної підготовки, ми перемикаємо обмін речовин в режим спалювання надлишкового жиру, одночасно вимикається підвищений апетит. Зниження ваги відбувається в 3 етапи. 1-й етап – швидке зниження ваги, за 3 тижні 4-7 кг. 2-й етап – зниження ваги сповільнюється, але триває зі швидкістю 1,0-1,5 кг. В тиждень і триває до повної нормалізації ваги. 3-й етап – організм адаптується до нового тілесному образом і вазі – близько 6 місяців. Завдяки цьому зберігається досягнутий результат.

Лазерне кодування включає: психологічну підготовку до процедури, процедуру кодування, рекомендації. Займає за часом 4-4,5 години, проводиться за 1 день.

Зниження ваги, лікування ожиріння у чоловіків

Проблема надмірної ваги, ожиріння все частіше хвилює чоловіків. Ожиріння – особливо до 40 років – знижує в організмі рівень тестостерону, основного чоловічого гормону. Це зниження відбувається і в абсолютних величинах (в крові) і зменшується його відносна кількість – у розрахунку на кілограм ваги. Це призводить до значного зниження енергетичного потенціалу організму, передчасного старіння і старіння.

Часто надмірна вага прогресує на тлі алкогольної залежності (горезвісний пивний алкоголізм). У цьому випадку успішно знизити вагу можливо, якщо усуваються симптоми алкогольної залежності.

Ми спеціалізуємося на допомозі таким пацієнтам. У цьому переваги нашої індивідуальної методики лікування ожиріння у чоловіків.

Протипоказання: ожиріння, викликане захворюваннями ендокринних органів (щитовидна залоза, надниркові залози); хронічні психічні захворювання та розлади.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на консультації.

Також:

  • Наскільки ефективне кодування від зайвої ваги?
  • рівне кодування від ожиріння ціна