Клітковина: правила прийому, як засвоюється, як діє. Клітковина – сибірський натуральний продукт

Клітковина: правила прийому, як засвоюється, як діє. Клітковина – сибірський натуральний продукт. Клітковина Короткий опис

Клітковина рослинна, що міститься в овочах і фруктах, неочищених злаках і інших продуктах – найважливіший елемент харчування людини. Незважаючи на те, що клітковина зовсім не засвоюється організмом, роль її в роботі ШКТ не можна переоцінити. Користь клітковини полягає в тому, що за рахунок обсягу вона створює відчуття ситості і таким чином, перешкоджає переїдання, а також стимулює моторику товстого кишечника і сприяє зниженню рівня холестерину.

Організм повинен отримувати клітковину природним чином в процесі прийому їжі людиною. Однак для цього потрібен відповідний раціон харчування – необхідна присутність сирих овочів і фруктів, круп, хліба з борошна грубого підлоги і т. п. На жаль, за статистикою, такі продукти рідко становлять основу харчування сучасних жителів мегаполісів, а це неминуче веде до виникнення таких проблем, як хвороби органів травлення, непрохідність кишечника, ожиріння і т. д. Щоб заповнити недолік клітковини, дієтологи рекомендують вживати спеціальні біологічні добавки. До таких добавок, зокрема, відноситься і Сибірська клітковина.

Властивості і склад сибірської клітковини

Сибірська клітковина – це препарат групи БАДів, створений на основі натуральних рослинних волокон, отриманих з злаків, фруктів і ягід. У складі клітковини також присутні оболонки житнього або пшеничного пшона, ягідні і фруктові добавки (шматочки сушених ягід і фруктів), горіхи (здебільшого кедрові). Іншими словами, Сибірська клітковина має комплексний склад, завдяки чому засіб не тільки забезпечує високу ефективність при боротьбі із зайвою вагою, але і працює як полівітамінний препарат, забезпечуючи організм потрібними вітамінами і мікроелементами. Важливий нюанс – в Сибірської клітковині немає хімічних добавок і штучних ароматизаторів. Сибірська клітковина – це на 100% натуральний продукт, повністю готовий до вживання.

Харчова клітковина, застосування і схема прийому

Клітковина найчастіше використовується як елемент комплексної терапії при боротьбі із зайвою вагою, а також як засіб очищення організму. Не дивно тому, що в назві містять клітковину препаратів часто можна зустріти слова «клітковина очищає» або «клітковина для схуднення». І дійсно, при схудненні клітковина дозволяє досягти вражаючих результатів. Щоб переконатися в цьому, достатньо в будь-якій пошуковій системі набрати відповідний запит, наприклад, «Сибірська клітковина для схуднення, відгуки» і ви побачите сотні, якщо не тисячі висловлювань про позитивний досвід використання клітковини. Однак перед тим як самим приступити до прийому клітковини, варто дізнатися кілька нюансів щодо схеми її застосування. Так, слід знати, що перед вживанням клітковину потрібно розвести у воді, а після прийому препарату його необхідно запити великою кількістю рідини (інакше очікуваного ефекту попросту не буде). Добову норму, а це 3-4 столові ложки, рекомендується ділити на 3-4 прийоми. Вживати клітковину краще перед їжею приблизно за півгодини до основного прийому їжі.

Де купити клітковину

Щоб купити препарати на основі клітковини, в тому числі БАДи Сибірська клітковина, Клітковина очищає, а також інші натуральні засоби для схуднення, досить просто відвідати наш сайт. У каталозі товарів нашого інтернет-магазину ви не тільки зможете знайти масу лікувальної продукції, але й ознайомитися з її описом, дізнатися про склад і спосіб вживання. Якщо вам потрібен певний препарат, наприклад Сибірська клітковина, купити його дуже просто – досить задати в рядку пошуку назву, і ви відразу побачите всю актуальну інформацію (ціна, наявність на складі), зможете замовити і придбати обрану позицію. При необхідності на ваші запитання про продукції магазину завжди готові відповісти наші досвідчені консультанти.

Також:

  • клітковина рослинна як приймати