Китайські таблетки для схуднення, відгуки худнуть

Китайські таблетки для схуднення, відгуки худнуть Китайські таблетки для схуднення, відгуки худнуть

Так сталося, що ця дивовижна країна викликає неоднозначні асоціації. З одного боку, це оповиті таємницею секрети східної медицини, незвичайна культура. Але, в той же час, Китай давно вже став ім’ям прозивним для всього неякісного й недовговічного. І коли мова заходить про здоров’я, віра в чудо стикається зі скептицизмом, особливо якщо тема обговорення – китайські таблетки для схуднення.

Користь і шкода китайських таблеток для схуднення викликає гарячі дискусії. Перш ніж зробити який-небудь вибір, стоїть ближче познайомитися з цим незвичайним засобом.

Популярні китайські таблетки для схуднення

Відверто кажучи, тим, хто шукає просте і швидко чинне ліки від зайвої ваги, знову не пощастило. Скептики перемагають, і хоча китайські таблетки для схуднення відгуки отримують різні, негативних значно більше. На жаль, найчастіше продукція, до якої можна отримати доступ на ринку, далека від східної мудрості і чарівного лікування, і нерідко старанність шанувальників всіляких пілюль закінчується близьким знайомством з вітчизняною медициною.

Як правило, дію будь-яких таблеток для тих, що худнуть засноване на одному з небагатьох принципів. Найчастіше це сечогінний і послаблюючий ефекти, які не надто добре розщеплюють жири, зате з вражаючою швидкістю виводять рідину з тіла на клітинному рівні, а разом з нею і життєво важливі мікроелементи і вітаміни. Дієвість таких препаратів давно викликає сумнів, тому що втрачена рідина повертається в повному обсязі після першого ж випитого склянки, а шкоду, заподіяну організму, звернути дуже складно.

Для тих, хто не хоче проводити багато часу у вбиральні, розроблені таблетки, стимулюючі кровообіг і підвищують артеріальний тиск. Як правило, вони містять кофеїн і аналогічні компоненти. До цієї групи можна віднести китайські таблетки для схуднення «Бомба», що містять частуху-подорожник і L-карнітин. Згідно виробникові, цей чудо-препарат дарує море енергії і абсолютно нейтралізує відчуття голоду. Однак не можна ігнорувати масу побічних ефектів, серед яких самими безневинними є слабкість, спрага, тремтіння в руках і ногах, безсоння. Штучна стимуляція почуття ситості може подарувати не тільки струнку фігуру, але і серйозні проблеми з шлунком.

На жаль, більшість китайських препаратів для схуднення містять добавки різного характеру. Окремо вони цілком можуть володіти корисною властивістю, але разом надають непередбачуване дію. Ті, хто пив китайські таблетки для схуднення «Білайт», відзначають скачки настрою, порушення емоційного фону, безсоння і тривогу, роздратування. Фактично подібні препарати здатні призвести до тяжких неполадкам серцево-судинної системи.

Реклама рясніє обіцянками швидкого схуднення без проблем та наслідків. Але навіть якщо і є ефективні препарати китайського виробництва, досить складно знайти справжнє засіб. Все, що пропонується за мінімальною ціною в якості контрабанди, – груба підробка, яка, в кращому випадку, залишить по собі неприємний осад від викинутих на вітер грошей, в гіршому – укладе на лікарняне ліжко. Оригінальні таблетки, такі як «Білайт» і йому подібні препарати, обов’язково повинні мати відповідні документи, сертифікати, що підтверджують якість і справжність. І головне, таблетки – це тільки частина успіху, без здорового харчування і спорту не обійтися.

Опубліковано: 26 лютого 2013.

Також:

  • Китайські пігулки для похудіння
  • припарати від яких швидко худають
  • схуднення китайські пігулки
  • таблетки від яких швидко худнуть