КИНУТИ ПАЛИТИ І не видужала. Як зміниться фігура, якщо кинути курити?

КИНУТИ ПАЛИТИ І не видужала. Як зміниться фігура, якщо кинути курити? Як кинути курити Народу Як кинути курити.

Міфи і лжепольза: відтепер кинути палити – значить схуднути.

Вважається, що кинути палити найважче саме жінкам . Однак я впевнений, що у нас все вийде, якщо ви налаштовані серйозно і вирішили надовго покінчити з курінням.

Кидаємо курити – спеціально для жінок.

Багаторічні спостереження показали незвичайну річ:

Якщо курить худий – він стає ще більш худий, живіт збільшується, м’язи тануть на очах і вони якісь непоказні – тут є, а там стирчать кістки.

Якщо палить товстий – то ця людина постійно ще більше поправляється, росте живіт, боки, підборіддя. Поступово така людина починає ставати схожим на повний мішок з картоплею. Не вірите? Зверніть увагу на кращих, подивіться навколо! Саме так в 99% і відбувається.

кидаємо 20.01.2012

Я, як колишній курець з величезним стажем чітко обчислюю курця.

– Якщо до мене напрявляются такий собі худий слабак, череп – костягі, але подекуди стирчать рідкісні м’язи від роботи, погляд невпевнений, чи не сміливий – це курець. І він прет до мене, запитати сигарету.

– Якщо сидить такий собі мішок, не підходить, не ворушиться, дивиться на людей, руки як у людей похилого віку при непомірному великому корпусі, погляд повільний і важкий – це курець товстун. Все. По-іншому не буває.

Якщо у вас гарна спортиDа фігура і ви давно курите – це величезна рідкість. Точніше, вас навіть треба по телевізору показувати. Чи вас не існує.

Ви все ще роздумуєте кидати чи ні? Будете курити, щоб не погладшати?

При підвищеній вазі кинути палити особливо важливо.

Якщо у вас зайва вага – навіть і не сумнівайтеся – кидайте курити скоріше. Ну як же так, що курить адже повинен худнути? Невірно. Так, що курить виглядає якось блідіше і не пишніше некурящого. Але аж ніяк не як струнка гімнастка! Навпаки, ви втрачаєте найкрасивіше в тілі і набираєте найжахливіше. Що вийде? Якщо про фігуру, то в першу чергу, якщо ви палите, у вас деградують саме м’язи.

Ось вам мій секрет – отруєні нікотином і смолами м’язи тануть в сотню разів швидше жиру. Зараз опишу: Якщо ви не кинете курити, все ваше життя буде дуже обмежена в русі. Хворий – значить мало рухається. А без руху організм різко змінює свій напрямок. Без руху організм різко стренмітся до вимирання, самознищення. М’язовий корсет тане. А саме він створює красу і користь тіла. Я не про біцепси. Я про м’язи, які існують внаслідок найрізноманітнішого руху. А такий рух можливо тільки у бадьорого, що кинув курити людини.

Киньте палити, і ви станете живим, рухливим. Ви будете любити руху. Якщо ви кинете, ви будете танцювати, гуляти, стрибати і веселитися. Як тільки ви кинете, ви будете рухатися і рухатися. Жир спаде, а м’язовий корсет відновиться.

Ви ще думаєте кинути палити? – Тепер уявіть людину: скелет, а на ньому висить жир. Це красиво?

Чому, якщо не Брост курити, ми потрапимо в замкнуте коло?

Вся справа в тому, що якщо ви курите, то ви не позбавляєтеся від зайвого жиру, а затруює організм, і він припиняє працювати як треба, а разом з ним і шлунок. У підсумку порушується обмін речовин. Тепер, поки ви голодні, жир не йде, не тане на підживлення руху, не перетворюється в енергію – тому що якщо ви не кинули палити – у системі енергообміну – вірус. Киньте палити, тому що вам потрібно вигнати вірус, який заразив систему, що перетворює жири в енергію, в рух.

А ви знаєте, що якщо не кинути палити, тіло потрапляє в замкнуте порочне коло: не можна в тренажерку, отруєні органи не дозволяють приймати навантаження, отруєний мозок шепоче тілу »не рухайся”. І той хто не кинув палити – скелет, живіт і боки. Це та фігура, яку ви отримали курінням.

У бік медиків, терміни. Тепер я знаю точно: якщо ви вникли в суть і кинете курити, будете активно рухатися, ефект схуднення буде миттєвим.

У курця порушується приплив вітамінів і харчування до тіла. Якщо не кинути палити, живіт і боки – будуть рости гарантовано.

А що якщо якщо курити кинути.

ЯКЩО ВИ КИНЕТЕ ПАЛИТИ, ТІЛО У ВАС БУДЕ НАБАГАТО МОЛОДШЕ, свіжих і цікавих.

З’явиться купа плюсів, починаючи від тонкого аромату від вас замість запаху прокуреній одягу (точнісінько як у п’яниць будинку) і закінчуючи посвіжілої

А тепер розглянемо, що буде з вашим животом і боками, якщо ви кинете курити. Ви кинули. Ви сильніше. Сила волі виросла. Рухи – з’явилися. Обмін речовин, шлунок – все працює правильно. А правильно – це всі жири підуть на рухи і на підживлення організму, поки ви голодні.

КИНУТИ ПАЛИТИ – ЗНАЧИТЬ НЕ ПОХУДЕТЬ, ЯК худнуть ХВОРІ, А СТАТИ СВИДУ СПОРТИВНИХ, красивою і здоровою.

Я ж вам гарантую схильність – тягу до тіла гімнаста, якщо ви кинете курити, будете рухатися, з величезною радістю грати в спортивні ігри, танцювати і бувати в тренажерке, як на святі.

У підсумку, коли ви кидаєте палити, настає відмінний момент одночасно зайнятися своєю фігурою. Я вам більше скажу – доведіть самі собі, що ви на щось здатні, кинувши палити, і у повірите, що ви швидко впораєтеся і з зайвою вагою.

Ми постійно додаємо сюди ідеї з усього світу, як кинути палити і не погладшати. Слідкуйте за випусками, заглядайте, занесіть сайт в закладки, підписуйтесь на RSS.

КРАСИВО худнути – це окрема тема. Спосіб життя, вправи, розклад, дієта, дисципліна, самонавіювання, якісні препарати і грамотність, а то і фахівець – ось складові, щоб схуднути. Але ніяк не курити. Сьогодні ми куримо, щоб не товстіти, а завтра що, будемо жувати мухомори і дихати вихлопом? А що, дуже багато їдять якусь отруйну гидоту, щоб худнути.

2012.08.23

Якщо ви знайшли корисне, поставте у себе посилання або закладку на цей сайт. Спасибо.

Також:

  • мязи ростуть коли куриш
  • Ростуть мязи якшо куриш
  • що зміниться якщо кинути курити
  • що змінтиться якщо кинути курити