Кинула курити і набрала вагу! / /

Кинула курити і набрала вагу! / / Кинула курити і набрала вагу!

Далеко не всі, у кого є проблеми із зайвою вагою можуть потрапити на прийом до хорошого фахівця. І «Комсомолка» вирішила прийти на допомогу таким людям.

Тепер будь-який бажаючий зможе отримати особисту консультацію відомого доктора, лікаря-дієтолога, к. м.н. Маргарити Корольової . Надсилайте нам свої наболілі питання (форма для письма нижче) і доктор спробує вам допомогти.

У мене проблема з вагою. Зріст 164. Вага 71. Харчування нерегулярне, п’ять місяців тому кинула палити і пішов набір ваги, не знаю, що робити.

Влаштовую собі дієту кефіру і вашу «9 днів», але результат теж мінімальний і потім починаю набирати. Порадьте, як почати скидати вагу, дуже хочу досягти 62 кг.

Відповідає МАРГАРИТА КОРОЛЬОВА:

Дійсно, в найближчі три-чотири місяці після того, як людина кинула курити, вага набирається до 5% від початкової маси тіла.

До того ж, Анна, ви ще й харчуєтеся нерегулярно, а це теж сприяє накопиченню «зайвих» кілограмів.

Насамперед, я вас раджу переключитися психологічно: займіться новим для себе видом діяльності. Вам зараз підійдуть будь-які цікаві для вас заняття, а ще краще – якщо вони будуть пов’язані з фізичним навантаженням. Почніть ходити в спортзал, наприклад. Займіться танцями, відвідуванням басейну.

Цим ви прискорите обмінні процеси в організмі і тим самим забезпечите спалювання надлишкової енергії.

І вже коли ви змогли відмовитися від такої шкідливої??звички, як куріння, заведіть собі нову корисну звичку – регулярно харчуватися.

Зниження ваги почнеться відразу після того, як впорядкуйте систему прийому їжі. Ви побачите, що насправді, це не так вже й складно. Втягнетеся швидко, варто тільки почати. Або сильно захотіти.

А почати знижувати вагу можете зі знайомих вам вже розвантажувальних днів, результат від яких ви вже отримували.

Отже: ваше завдання зараз – зберегти регулярність харчування і фізичних навантажень. А результати, яких ви бажаєте досягти не змусять себе довго чекати.

Я бажаю вам успіхів та натхнення!

Шановні читачі! Свої запитання Маргариті Королевою ви можете поставити тут: