Кілька порад: як прибрати живіт і боки – на бебі. ру

Кілька порад: як прибрати живіт і боки – на бебі. ру Кілька порад: як прибрати живіт і боки

В юності я була худенькою і могла на заздрість подруг є що хочу і скільки хочу. Але після народження дітей здатність не товстіти покинула мене. І в один далеко не прекрасний день я помітила, що моя фігура залишає бажати кращого. Ось тоді я і перейнялася, як прибрати живіт і боки.

Для початку я вирішила розробити повний комплекс наступу на зайвий жир в проблемних зонах. Перечитавши гору літератури, я склала для себе план. По-перше, довелося повністю переглянути систему харчування. Для того, щоб худнути, виявляється, треба не голодувати і сидіти на строгих дієтах, а їсти частіше, але потроху. Мені довелося відмовитися від звички їсти двічі на день, ігноруючи сніданок. Вослед рекомендаціям дієтологів я організувала 4 – разове харчування. На ранок з’їдала швидко заварюю кашу на воді з медом. Всі керівництва, що розповідають, як прибрати живіт і боки радять вечеряти за 2-3 години до сну. Але якщо дуже хочеться їсти, то краще погризти перед сном свіжі овочі та фрукти, випити кефір або кисле, з’їсти бутерброд з пісним м’ясом. Головне – не захоплюватися знежиреними продуктами, яких в результаті з’їдаєш набагато більше, ніж звичайних.

Найдешевший спосіб для того, щоб стало ясно, як прибрати живіт і боки – це постаратися почати вести активний спосіб життя. Жир починає розщеплюватися під час аеробних навантажень через 20 хвилин після початку фізичних вправ (і будь-яких фізичних зусиль в принципі!). Проста енергійна ходьба вважається одним з найефективніших жиросжигающих вправ. Настільки ж хороший і біг. Так що можна з ранку здійснювати півгодинну пробіжку і закінчити її комплексом вправ. Я бігати не люблю, тому замінила його ходьбою на роботу і з роботи пішки. Виходило близько години на день, що цілком достатньо для того, щоб запустити механізм схуднення. Всю роботу по дому теж потрібно перестати довіряти електронним помічникам і почати робити самій в енергійному темпі. Виявилося, повноцінна суботня прибирання спалює калорій більше, ніж годинне тренування у фітнес залі. У вихідні ми з сім’єю взяли за правило вибиратися на лижну прогулянку, ковзанку, походи в ліс, на озеро. Навіть катання з гірки на бубликах з дітьми дуже непогано спалює зайві калорії – головне потім не переборщити з угамуванням голоду!

Для того, щоб підтягти фігуру в певних місцях я використовувала комплекс вправ т-тапп. Принцип т-тапп-виконувати рухи повільно з постійним сильним напруженням м’язів. Уподобання віддавати вправам на скручування, напруга сідниць, преса. У цьому випадку вже через 7 хвилин після початку заняття починає спалюватися жир, а м’язи дуже швидко підтягуються. В результаті фігура зменшується в об’ємах, тіло стає щільніше на дотик. Вправи потім можна робити будь-які, відомі вам, спрямовані на область живота і стегон – головне, дотримуватися принципу т-тапп при їх виконанні. Вже через пару тижнів такого способу життя результат не забариться себе чекати.