Кефірна дієта для схуднення живота – меню на кожен день

Кефірна дієта для схуднення живота – меню на кожен день. Дієта на кефірі від живота

Настільки популярна останнім часом кефірна дієта для схуднення підійде далеко не всім: багато в чому її ефективність обумовлена??жорсткістю і строгістю. Не всі можуть витримати такий раціон, який пропонує дієта на кефірі. Щоб не нашкодити власному організму, рекомендується перед таким способом схуднення обов’язково проконсультуватися з дієтологом. Дієта носить також й інші назви: дієта доктора Сайкова або Лариси Доліної.

Кефірна дієта: принцип дії

Кефір – дуже корисний для організму напій. Ефект сталого схуднення за допомогою цього продукту пояснюється тієї колосальної роботою, яку він проводить в організмі:

– покращує мікрофлору шлунково-кишкового тракту;

– очищає від шлаків;

– дріжджоподібні грибки, що входять до складу кефіру, прискорюють процеси обміну речовин в організмі в кілька разів;

– ці грибки прискорюють і процес перетравлення їжі: разом з лактобактеріями вони ефективно спалюють калорії, що надходять в шлунок з їжею;

– завдяки бактеріям кефіру, засвоєння їжі відбувається дуже швидко, і жири не встигають відкладатися – тому дієта кефіру для схуднення живота вважається оптимальним варіантом;

– основною частиною кефіру є кальцій, який прискорює енергообмін в організмі і допомагає відкладеному жиру витрачатися максимально ефективно;

– молочний жир, що міститься в кефірі, засвоюється організмом на 100%.

Однак не варто забувати, що кефір володіє підвищеною кислотністю, тому при тривалій дієті кефіру без додавання допоміжних компонентів у вигляді інших продуктів можна дуже серйозно порушити роботу шлунка.

Дієта на кефірі: строки

Настійно рекомендується не використовувати дієту кефіру для схуднення занадто часто, так як вона є справжнім стресом для організму. Дієта може тривати від 3 днів до тижня. Повторити курс можна буде лише через два місяці.

Щоденне меню на тиждень дієти кефіру

Існує кілька видів дієт кефірів, принцип дії яких один і той же, але терміни різні.

1 дієта

Дана дієта кефіру для схуднення відноситься до розряду монодієт і підходить лише тим, у кого немає хронічних захворювань і загальний стан здоров’я дозволяє таке суворе обмеження в їжі. Протягом 3 днів потрібно випивати щодня півтора літри кефіру без цукру за 6 прийомів (проміжки часу між ними повинні бути рівні).

2 дієта

Друга дієта більш щадна: термін розтягується на 5 днів, а в щоденний раціон дозволяється включати щодня по півкіло свіжих фруктів і овочів. Дози кефіру залишаються колишніми.

3 дієта

Дана дієта найбільш популярна і проводиться протягом тижня. Зразок меню може бути наступним.

5 підходів до їжі через рівні проміжки часу (наприклад, в 7.00, 10.00, 13.00, 16.00 і 19.00). За один підхід з’їдати одну варену (або печену) картоплину середнього розміру і випивати 300 грам кефіру.

Підходи до їжі залишаються тими ж, але з раціону залишаємо тільки кефір. О 13.00 можна з’їсти 100 грам вареної курки (краще відварити грудку).

Курку попереднього дня замінюємо на 100 грам вареного нежирного м’яса. В іншому все залишається без змін.

В 13.00 можна з’їсти 100 грам вареної риби або знежиреного сиру.

У кожний з підходів можна з’їсти по одному дрібному фрукту (виключити виноград і банани) або овочу.

Залишаємо тільки кефір.

Кефір повністю замінити на негазовану мінеральну воду: 1,5 літра розподілити на 5 підходів в той же час.

Можна влаштувати собі кефірний розвантажувальний день, а можна сісти на смугасту дієту, в основі якої теж лежить кефір. Деякі різновиди дієти кефіру пропонують випивати в день всього по 500 грам кефіру, але це вже дуже сувора і жорстка дієта, на яку можуть зважитися не все. Не варто експериментувати і додавати в дієту щось від себе: це може призвести до найнесподіваніших і не завжди очікуваним результатам.

Загальні рекомендації до дотримання дієти кефіру

Щоб дієта кефіру для схуднення принесла відповідні результати, потрібно дотримуватися деяких правил, недотримання яких буде чревато всілякими ускладненнями. Якщо ви вирішили, що тільки дієта кефіру допоможе вам у боротьбі із зайвими кілограмами, запам’ятаєте декілька нюансів.

1. Кефір для дієти вибирайте середньої жирності.

2. Не можна намагатися підсолодити собі життя в цей важкий період цукром: навіть кефір повинен бути несолодким.

3. Додаткові компоненти дієти (картопля, м’ясо, рибу) потрібно варити і їсти без солі.

4. Виходити з дієти потрібно дуже обережно: протягом трьох днів після голодування не включайте в раціон копченості, маринади, гостру і жирну їжу. І обов’язково в ці три дні постарайтеся щодня випивати склянку кефіру, щоб шлунок відвикав від нього поступово.

5. Дієту краще супроводжувати нескладної гімнастикою або легкою ранковою пробіжкою. Але виснажливі фізичні навантаження в тренажерному залі краще припинити на час дієти.

Правила достатні жорсткі, зате дієта кефіру для схуднення має самі позитивні відгуки як в плані втрати ваги, так і в плані загального самопочуття. Досить подивитися на Ларису Доліну – саме вона є живим прикладом схуднення за рахунок дієти кефіру.

Дієта на кефірі: результати

Яких результатів можна очікувати після тижня кефірного голодування?

– По-перше, втрата ваги може скласти від 5 кг до 9 кг, залежно від індивідуальних особливостей організму.

– По-друге, ви станете стрункішою: дієта кефіру для схуднення живота дуже ефективна.

– третє, ви знайдете неймовірне почуття легкості у всьому тілі.

– четверте, кефір наведе порядок у вашому організмі і налагодить роботу шлунково-кишкового тракту.

Зважуючись на дієту кефіру, об’єктивно оціните можливості власного організму і не забудьте проконсультуватися з лікарем. Тільки в цьому випадку вона принесе бажані результати і подарує вам відчуття полегшення і стрункість тіла.

дієта кефіру для схуднення дієта кефіру для схуднення живота дієта кефіру для схуднення відгуки