Каталог дієт. Японська дієта – переваги і недоліки

Каталог дієт. Японська дієта – переваги і недоліки. Японська дієта – переваги і недоліки

Чому саме японська дієта? Як відомо в Японії дуже мало повних людей. Багато в чому це обумовлено правильним харчуванням японців, і вживанням в їжу низькокалорійних страв.

Таке харчування сприяє прискоренню обміну речовин в організмі. Саме на цих принципах засноване меню японської дієти .

Якщо ви зважитеся на японську дієту, щоб вона проходила на більшому позитиві, уявіть себе на деякий час жителем Японії. Образний ефект можна підсилити використовуючи при прийомі їжі японські палички і посуд. І не забувайте, що японці люди – не терплять поспіху і суєти. Приймайте їжу неквапливо й статечно.

    види японської дієти переваги і результати японської дієти недоліки японської дієти відгуки про японську дієту меню японської дієти

Види японської дієти: Існує три види японської дієти: Японська дієта на 7 днів у неї є істотний мінус т. к. протягом тижня досягаються результати виведення зайвої рідини з організму Японська дієта на 13 днів – найбільш часто використовувана дієта. Саме з цієї причини ми будемо розглядати меню саме цього варіанту Японська дієта на 14 днів, відрізняється від попередньої 13-ти денної дієти, всього на один день. Принципових відмінностей не має. Використовується зазвичай за бажанням або самопочуттю худнуть. Переваги та результати японської дієти:

За два тижні застосування японської дієти можна домогтися колосальних результатів – схуднути на 8 кілограм. За умови якщо у вашому організмі є зайві кілограми.

Якщо ж зайвої ваги немає, а ви, тим не менш, перейнялися темою дієти, то варто почитати розділ присвячений анорексії і її наслідків, або зазирнути на нашу гумористичну сторіночку присвячену дієт.

Якщо вам дійсно необхідно швидко схуднути, японська дієта якраз відноситься до розряду дієт, які дозволяють отримати результат в короткі терміни.

Перевага японської дієти полягає в тому, що її дія може поширюватися на тривалий термін від 2 до 3 років. При цьому протягом це терміну повторно застосовувати японську дієту не буде потрібно. Обумовлюється це тим, що завдяки японській дієті регулюється обмін речовин, перебудовуючи роботу організму.

При японській дієті відбувається детоксикація організму, тому що вона виключає вживання алкоголю, цукру, солі і борошняних продуктів.

Дієта не дивлячись на свою жорсткість, переноситься організмом легко, як правило не викликаючи почуття голоду, і не знижуючи життєвої енергії.

Чи є у японської дієти недоліки:

Японська дієта відноситься до розряду строгих дієт, тому має ряд обмежень. Під час застосування японської дієти з раціону потрібно виключити:

Вживання будь-яких алкогольних напоїв. Спиртовмісні напої затримують вихід токсинів, тому організм отримує додатковий стрес. Використання солі при приготуванні їжі, тому що сіль затримує вихід рідини з вашого організму. Вживання продуктів, що містять прості вуглеводи, які сприяють відкладенню жирів. До таких продуктів належить цукор і хлібобулочні вироби з борошна пшениці.

Якщо ви не зможете протриматися два тижні без цих вищезгаданих елементів, то не варто розраховувати на ефект від японської дієти. Скоріше вона заподіє шкоду, тому що навантаження, пов’язане з перебудовою обміну речовин значна і додаткові стреси не підуть на користь вашому організму.

Ще одним недоліком японської дієти є, те, що вона не збалансована. У меню японської дієти міститься мало вітамінів і мікроелементів, що не враховує достатніх потреб організму. Японська дієта – це жорстка дієта. Тому часте застосування японської дієти категорично забороняється.

Деякі лікарі висловлюються категорично проти японської дієти, з причини того що, вона дає велике навантаження на нирки, тому що її меню містить велику кількість білків.

Японська дієта відгуки учасників, лікарів, творців дієти:

Будь-яка дієта, в тому числі і японська, вимагає контролю з боку лікарів дієтологів. Якщо ви зважилися на настільки сувору дієту, варто звернутися за консультацією до лікаря. Є ряд захворювань, які є протипоказанням до застосування японської дієти.

Сердечникам і гіпертонікам можна користуватися такою дієтою, тому що одним з обов’язкових складових японської дієти є чорна кава.

Людям, страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки або нирок, варто обов’язково звернутися до лікаря, перш ніж вдаватися до японської дієті, яка насичена білками.

Якщо протипоказань немає, лікарі, як правило, не висловлюються проти цієї дієти. Але категоричні в питанні частого її застосування. Максимальна кількість 1 раз на рік.

За відгуками учасників японської дієти, 7-ми денна дієта не настільки ефективна. Це й зрозуміло – на першому тижні з організму виводиться рідина, яка може повернутися в короткий термін. Другий тиждень сприяє зменшенню обсягів талії, стегон і інших частин тіла. Власне до чого ми і прагнемо.

Розробники японської дієти, говорять про те, що умовою отримання бажаного результату, є:

    Суворе дотримання меню, кожного дня. Неприпустимі перерви і відхилення від меню. Не варто мінімізувати кількість рекомендованих продуктів. Т. к. це може привести до зворотного ефекту. В організмі в даному випадку сповільнюється обмін речовин і при виході з дієти відбудеться зворотній набір ваги. Не варто різко входити і різко припиняти дієту. Наступного дня після закінчення 2-х тижнів, можна поступово ввести повноцінні сніданки, залишаючи обід і вечерю зразковим за складом японської дієти.

Так само варто пам’ятати про те, що при будь-якій дієті і особливо при японської організм втрачає багато рідини. Щоб не допустити зневоднення організму рекомендується випивати протягом доби до 1,5 літрів води.