Картопляна дієта для схуднення

Картопляна дієта для схуднення Картопляна монодієта – 1200 калорій в день

Картопляна дієта для схуднення (особливо варіант монодієти) відноситься до розряду швидких і ефективних. Важлива умова: вибирати для дієти картопля високої якості і тільки молодого врожаю.

Плюси і мінуси картопляної дієти для схуднення

Головна перевага картопляної дієти для схуднення – у легкій доступності і дешевизні її основного компонента, багатого на вітаміни B2 і C, калієм, залізом, амінокислотами, цінним рослинним білком туберін та ін Не зовсім справедливі та затвердження з приводу калорійності картоплі – енергетична цінність 100г вареного овоча без масла складає всього 70 калорій. До того ж, сидячи на картопляній дієті для схуднення, ви майже не будете відчувати почуття голоду, яке відмінно втамовує картопля.

Картопляна дієта для схуднення вважається низькокалорійної – всього 1200 калорій на добу. Це робить її непридатною для тривалого застосування, але при її короткочасному використанні може стати гарною підмогою в боротьбі із зайвою вагою.

Варіанти меню картопляної монодієти

Існують різні варіанти картопляної дієти для схуднення, що відрізняються за тривалістю і компонентам.

Картопляна дієта для схуднення № 1.

Тривалість від 5 до 10 днів. Сніданок – 1ст. знежиреного молока, обід – картопляне пюре із зеленню на знежиреному молоці, вечеря – відвареної або запечена картопля, 1 варене яйце, листя салату або огірок.

Картопляна дієта для схуднення № 2 – жорстка монодієта

У перші три дні з’їдати по 1,5 кг запеченого в духовці картоплі в 5-6 прийомів їжі без масла і солі. Протягом дня випивати 2л води без газу.

Наступні три дні – по 1,5 кг вареного в мундирі картоплі. У половину порцій можна додати оливкове масло, лимонний сік, сіль.

Ще 3 дні – 1,5 кг картоплі можна запікати в духовці або готувати на пару, а потім робити пюре з додаванням невеликої кількості оливкової олії і зелені.

Сувора картопляна дієта для схуднення є монодієтою, тому дієтологи не рекомендують дотримуватися її більше 9-ти днів. Яким би цінним продуктом ні картопля, він не містить всі необхідні для здоров’я речовини і елементи.