Карр легкий спосіб скинути зайву вагу – Усі матеріали за темою

Карр легкий спосіб скинути зайву вагу – Усі матеріали за темою Аллен Карр. Легкий спосіб скинути вагу –

Аллен Карр. Легкий спосіб скинути вагу Передмова

Дослідження в галузі медицини постійно доповнюють наші уявлення про виникнення і розвитку хвороб. Проте ми як і раніше не вміємо користуватися вже наявними знаннями, щоб боротися з численними хворобами і уникати передчасної смерті (з якою у нас так часто доводиться стикатися). Про шкоду куріння заговорили ще в ті часи, коли вперше було виявлено зв’язок між смертністю лікарів і їх пристрастю до куріння. З’ясувалося, що рак легенів майже завжди пов’язаний з курінням.

На терапевта вже давно покладено обов’язок закликати пацієнтів кинути палити і вести здоровий спосіб життя в цілому. На жаль, багатьом лікарям не вистачає часу і сил на цю роботу. Авторитет медиків не так великий, як вплив реклами сигарет, орієнтованої в першу чергу на молодь.

З Алленом Карром мене познайомив один з пацієнтів, який одного разу здивував мене повідомленням про існування легкого способу кинути палити. З тих пір я рекомендував “Легкий спосіб кинути курити” Аллена Карра всім своїм пацієнтам і спостерігав вражаючий успіх методики. Інтерес до неї спонукав мене особисто дослідити особливості цього підходу.

Надавши допомогу безлічі бажаючих кинути палити, Аллен Карр трансформував свій досвід в ефективну методику, корисну і для бажаючих позбутися зайвої ваги, – зараз цією проблемою стурбовані чимало людей. Вивчивши підхід Аллена Карра до настільки серйозного питання, я з подивом спіймав себе на майже мимовільному прагненні взяти на озброєння його мудрість. Позитивні результати не змусили себе довго чекати: тепер мені легше рухатися, наприклад, на тенісному корті, я відчуваю себе більш бадьорим і здоровим. Я щиро радий такій зміні, хоча раніше анітрохи не переживав через кілька зайвих кілограмів в області талії. Ваше знайомство з книгою Аллена Карра буде одкровенням, справжнім відкриттям, ви самі переконаєтеся, як просто можна вирішити проблему надмірної ваги.

Доктор МАІКЛ Брей, бакалавр медицини, бакалавр хімії, викладач коледжу лікарів загальної практики

Легкий спосіб скинути вагу

Цю книгу, строго кажучи, слід було б озаглавити “Легкий спосіб важити рівно стільки, скільки ви хочете”. Але дуже вже довгим вийшло б таку назву.

Якщо ніщо людське вам не чуже, значить, і вас, досить імовірно, турбує надмірна вага. Однак врахуйте: мій метод, який я далі буду називати “Легкий спосіб скинути вагу”, в рівній мірі ефективний і для тих, хто хоче схуднути, і для тих, хто бажає набрати вагу. Спостереження за ВАГОЮ – і в цьому суть справи – має другорядне значення в порівнянні з головною метою методу. Ця мета донезмоги егоїстична й проста – всього-навсього радіти життю!

Але хіба можна радіти життю, якщо постійно відчуваєш себе млявим, втомленим і обділеним, турбуєшся і мучиться докорами сумління за завдані самому собі збиток і страждання, як психічні, так і фізичні, – всі ці наслідки зайвої ваги?

Ймовірно, ви вже знаєте, що я придбав популярність кілька років тому, розробивши не тільки простий, але і приємний спосіб кинути курити, придатний для будь-якого курця. В даний час мене вважають визнаним в усьому світі фахівцем з позбавлення від нікотинової залежності. Курці, які застосували мій метод і розібралися в тому, як він діє, називають мене і моїх учнів єдиними справжніми експертами в цьому питанні.

Пізніше я виявив, що той же метод (з одним примітним винятком) не менш ефективно позбавляє від будь-яких залежностей, що мають, в основному, психологічну природу, у тому числі від алкоголізму і пристрасті до інших видів наркотиків. Багато претенденти на звання експертів з таких залежностям вважають основною проблемою звикання до тих чи інших речовин і фізичні симптоми. якими супроводжується утримання від них. Тому вирішити проблему вони намагаються хімічним способом – підбором замінників. Насправді проблема має просте і легке психологічне рішення.

Загальновідомо, що сьогодні на проблемі боротьби з ожирінням будується бізнес з мільярдними прибутками. Щотижня чергова знаменитість рекламує відеокасету, книгу або тренажер, комплекс вправ або принципово нову дієту, які чудесним чином дозволять ваші проблеми з вагою. Я переконаний, що існує дуже тісний фізична і психологічна зв’язок між курінням і харчуванням, а схожість між відмовою від куріння і схудненням ще помітніше. І курець, і прихильник дієт страждають від відчуття насувається шизофренії. У мозку у них безперервно і з перемінним успіхом йде боротьба “за” і “проти”. Аргументи курця, з одного боку, – “це брудна, огидна звичка, вона мене вбиває, обходиться мені в ціле стан і поневолює мене”, з іншого – “це моє задоволення, моя опора, моя компанія “. Людина, що сидить на дієті, переконує себе: ” Я товстий, млявий, нездоровий, виглядаю жахливо і відчуваю себе ще гірше “. І тут же заперечує себе: “Але як же я люблю поїсти!” Тому ви маєте право припустити, що я просто примазався до вигідного бізнесу і тепер наживаються на власній репутації.

Запевняю вас, цей висновок нескінченно далекий від істини. Навпаки, довгий час тим самим примітним винятком у моїй роботі, про який я згадував раніше, була регуляція ваги. Роками я дотримувався думки, що для стеження за вагою мій метод не підходить – але, як з’ясувалося, помилявся.

А на своїй репутації я цілком міг би розбагатіти іншими способами. Я отримував десятки пропозицій рекламувати найрізноманітніші товари, у тому числі і для схуднення. І всі ці пропозиції я відхилив, і не тому, що нечувано багатий і не потребую додаткових фінансових доходи: просто я ціную свою репутацію і готовий захищати її так само люто, як левиця захищає дитинчат. Крім того, я жодного разу не бачив реклами за участю відомої особи, яка не виглядала б фальшивою. Офіційно заявляю: “Легкий спосіб скинути вагу” – це не реклама чужих ідей. Як і “Легкий спосіб кинути палити” – це мій метод. Я був упевнений в ефективності способу відвикання від куріння ще до того, як випробував його. Незабаром і ви переконаєтеся, що “Легкий спосіб скинути вагу” подіє перш, ніж ви дочитаєте цю книгу.

Також:

  • Аллен Карр Книга називається Легкий спосіб кинути палити
  • аудіокнига як кинути курити