Калорійність відвареної картоплі » ZhenSovet. info – журнал порад для жінок від жінок

Калорійність відвареної картоплі » ZhenSovet. info – журнал порад для жінок від жінок Калорійність відвареної картоплі

Варена картопля – популярне самостійне блюдо, яке дуже часто з’являється на столі в кожному будинку. Також, вона є відмінним гарніром і незамінним інгредієнтом в складі багатьох блюд. Багато фахівців рекомендують своїм клієнтам включати її у свій раціон не тільки тому, що вона є низькокалорійним продуктом, а й багата такими поживними речовинами, як вітаміни групи В, С, Е, К і РР.

З вареною картоплею в організм людини потрапляють кальцій, залізо, магній, натрій, мідь, цинк та інші макроелементи. Вона, також, містить велику кількість крохмалю. Саме крохмаль – це відмінний засіб, яке дозволяє утамувати відчуття голоду при споживанні невеликої кількості їжі.

Скільки ж калорій містить в собі варена картопля? У ста грамах вареної картоплі міститься до вісімдесяти калорій .

Калорійність вареної картоплі складається з наступних складових:

1. Білків, вміст яких не перевищує двох грам.

2. Жиров в розмірі 0.4 грама.

3. Вуглеводів у кількості, що не перевищує вісімнадцять грам.

Незважаючи на свою невисоку калорійність, варена картопля дуже живильна і корисна.

Переваги вареної картоплі

За відмінності від смаженої, тушкованої і печеної картоплі, яка містить в собі багато калорій, калорійність вареної картоплі низька. У ній, також, міститься багато клітковини, яка дає можливість швидко вгамувати голод. Потрапляючи в шлунок, клітини картопляного крохмалю з’єднуються з молекулами води і розбухають, що дозволяє створити додатковий обсяг у шлунку і зрадити людині почуття повної ситності при досить малій енергетичної цінності з’їденого. Якщо людина виключить зі свого раціону варену картоплю, то його організм втратить можливість в потрібному обсязі отримувати жізненоважние вітаміни і елементи, які необхідні для його нормального та повноцінного існування. Крім цього, варена картопля має такі переваги: ??

1. Ефективно впливає на організм в процесі схуднення.

Також:

  • незвичайні гарніри з картоплі