Калорії при бігу »все про біг на

Калорії при бігу »все про біг на Калорії при бігу Біг – правильний вибір

Вибравши біг, як шлях, що веде до здорового способу життя, Ви поступили абсолютно вірно. Заняття бігом – це найприродніший вид фізичної активності, при цьому він не вимагає ніяких матеріальних витрат.

На думку вчених, біг – це природний стан людського організму. Почавши займатися бігом, втягнувшись в регулярні заняття, через невеликий час вже неможливо повноцінно жити без улюблених пробіжок.

Калорії при бігу – скільки спалюється?

Багато людей, що мають зайву вагу, вибирають біг, як спосіб схуднути. Щоб правильно оцінити, через який час можна схуднути, регулярно бігаючи, і скільки зусиль доведеться при цьому затратити, необхідно чітко розуміти, скільки калорій спалюється при бігу.

Те, що біг спалює калорії, ніяких сумнівів не викликає. Витрата калорій при бігу залежить від ряду факторів:

    зокрема від Вашої ваги, від швидкості бігу, від тривалості пробіжки.

Наприклад, якщо Ваша вага 50 кілограм, і Ви біжите зі швидкістю 6 кілометрів на годину протягом 30 хвилин, Ви втратите 190 Ккал. Якщо ж Ваша вага 100 кілограм, і Ви здійснюєте абсолютно таку ж пробіжку, то Ваші втрати будуть вже 360 Ккал. Як бачите, калорії при бігу спалюються зовсім різні.

Допустимий витрата калорій при бігу в залежності від ваги

Уявіть, наскільки нелегко людині, що важить близько сотні кілограм, бігти протягом півгодини нехай навіть один кілометр за 10 хвилин, в порівнянні з людиною, що важить вдвічі менше.

Як правило, ті люди, вага яких у дорослому віці не перевищує 50-60 кілограм, при середньому зростанні, мають легку конституцію, вони сухорляві, «сухі», у них вузька кістка, дуже мало жирових відкладень. Їм дуже легко рухатися, навіть пройшовши або пробігши 10 кілометрів, така людина практично не втомлюється.

Але слід враховувати, що за одну пробіжку такій людині краще втрачати не більше 500 Ккал, так як «зайвий запас» у нього зовсім невеликий, а перевантаження може погіршити загальний стан здоров’я.

Для людей, у яких жировий запас, від якого вони прагнуть позбутися, набагато більше, допустимо за одну бігову тренування втратити не більше 700 Ккал, якщо спочатку немає ніяких проблем з серцем. У процесі бігу, такі люди набагато швидше починають потіти, тому що їм нелегко бігти з таким власною вагою, їх жирові клітини згоряють набагато швидше, ніж у їхніх струнких товаришів. Не можна сказати, що людина, що важить центнер, не може без особливої??праці пробігти 10 кілометрів. Дуже багато «здорованів», що важать і 150 кілограм, правильно дихаючи. долають дистанцію в 10 і більше кілометрів, і у них ще залишаються сили. Витривалість залежить від індивідуальних властивостей кожної людини, до того ж її можна розвивати.

Переваги бігу, як способу схуднути

Якщо Ви займаєтеся бігом, Ви не тільки відчуваєте, що біг спалює калорії, але помічаєте загальне поліпшення стану свого організму. Основні переваги бігу для схуднення:

біг дозволяє скинути зайву вагу за рахунок спалювання жиру; ранкові пробіжки підвищують настрій і заряджають бадьорістю на весь день; біг має загальним оздоровчим ефектом, зокрема стимулює травну систему; біг покращує циркуляцію крові в організмі; Біг підтримує здоровий серцевий ритм, збільшує запас фізичної енергії в організмі. Навігація по записах Калорії при бігу. 2 коментарі

Також:

  • все про біг