Ірина Олександрівна – як схудла і знайшла підтягнуту фігуру

Ірина Олександрівна – як схудла і знайшла підтягнуту фігуру Як схудла Ірина Олександрівна Агібалова

Голосувати!

Loading.

Багато фанатів реаліті шоу Дом2 задаються єдиним питанням Ірина Олександрівна як схудла? Оскільки популярність програми набирає обертів, а рейтинги б’ють всі рекорди без цікавих сенсацій і оригінальних особистостей ніяк не обійтися. Одним з таких персонажів і стала телезірка Агібалова.

Навіть глядачі, що не мають стовідсоткового зору, без праці помітили разючі зміни в зовнішності цієї неординарної учасниці. Разючі зміни торкнулися зовнішності Агибалової Іриною Олександрівною, причому за невеликий проміжок часу. Погодьтеся, скинути майже тридцять кілограм зайвої ваги – завдання не з легких і тому дуже цікаво дізнатися, що ж допомогло нашій героїні здійснити цей подвиг.

Ліпосакція або пухлина

Ця подія породило безліч чуток і пліток. Причому кожен з джерел по-своєму пояснює стрімке набуття Іриною Олександрівною колишньої юнацької стрункості. У першу чергу це були чутки (які однак не знайшли реального підтвердження) про перенесеної операції ліпосакції. Говорили також про операційний втручанні, завдяки якому видалили пухлину. На думку журналістів саме ці події, а також стреси, пов’язані з ними, стали основними факторами схуднення.

Що ж насправді стало причиною, в результаті якої і зникли жирові відкладення. Перший фактор, другий або щось інше не відомо насправді і єдине, що залишається – тільки роздумувати. Щоб припинити подібні вигадки, Агібалова вирішила сама більш-менш докладно розповісти про чудодійні методи догляду за своїм тілом.

речі ви знаєте що є такий жиросжигающий суп, який допоможе скинути зайві кілограми без дорогих операцій і в домашніх умовах. Цей суп для схуднення вариться з селери.

Без хірурга не обійшлося

Виявляється, домогтися настільки значних результатів їй допомогли лікарі однієї з клінік, що спеціалізується на пластичній хірургії, питань по зниженню ваги і загальної медицині. Точкою відліку можна назвати хірургічну кругової підтяжку обличчя. Звичайно багато порахують цю процедуру не зовсім вдалим досвідом, але після курсу реабілітації та відновлювальних процедур побачені в дзеркалі результати здивували не лише «супер-бабусю», але і її шанувальників.

Крім того спонукали зірку проекту не зупинятися на досягнутому і продовжити перетворення своєї зовнішності з подвоєним завзяттям. Досвідчені фахівці та дієтології по зниженню ваги розробили індивідуальну програму. Дана дієта, що включає в себе ряд заходів, розроблена таким чином, щоб максимально ефективно підходити саме цієї конкретної пацієнтці. Слід зауважити, що з такою ж ретельністю був складений план дієтичного харчування.

Крім оновленого раціону харчування Іриною Олександрівна проходила ряд обов’язкових заходів. Процедури ЕЛОС-ліфтингу, еЛОС-омолодження, біоармірованіе тканин, яке включає і біореструктурізацію, LPG-моделювання – це далеко неповний список рекомендованих процедур для позбавлення від небажаних жирових накопичень. Ірина Олександрівна перепробувала на собі практично весь доступний сучасній жінці арсенал допоміжних засобів терапії і косметологічних процедур, а результат задовольнив не тільки її, але і всіх її фанатів.

Затягніть ремінець і все вийти

Зупинимось детальніше на одному з головних пунктів програми по позбавленню від зайвої ваги Ірини Агибалової. За її словами це було бандажування шлунка, яке виконали фахівці клініки DoctorPlastic. Щоб присікти різні домисли пояснимо докладніше, що ж собою являє ця операція. Фахівці клініки також дали відповідні пояснення, оскільки різні ЗМІ описують цю процедуру як ушивання шлунку.

Насправді в ході даної операції вводиться невеликий, виконаний з силікону, ремінець. Через прокол, вироблений в області пупка, його одягають на шлунок. В результаті насичення організму настає набагато раніше, а споживання продуктів, необхідних для цього, різко скорочується. Ще одним плюсом є те, що обмеження дієтологів не примушують відчувати дискомфорт.

Таким чином, немає необхідності сидіти на жорстких дієтах і виснажувати себе довгими і болісними тренуваннями. За допомогою незначного фізичного втручання можна зменшити кількість споживаної їжі в рази. А разом з цим і позбутися від ненависних кілограмів.