Ірида-Україна: Кава допомагає схуднути

Ірида-Україна: Кава допомагає схуднути Кава допомагає схуднути

Чашечка кави перед заняттями в спортзалі допомагає позбутися зайвої ваги. Речовини, що містяться в каві, підвищують метаболізм і заряджають енергією, в результаті чого ми займаємося більш інтенсивно і швидше худнемо.

Кофеїн змушує наші м’язи використовувати енергію із запасів жиру замість цукру і глюкози, що робить нас стрункіше. Варто відзначити, що цей ефект не довгостроковий і залежить від людини. Кофеїн також підвищує витривалість, посилюючи здатність організму черпати енергію з жирових запасів.

Кава є сечогінним засобом. Сечогінні речовини витягають воду з нашого організму, знижуючи обсяг і масу тіла.

Кофеїн впливає на рівень таких речовин в організмі людини. Як допамін, серотонін і ацетилхолін. Низький рівень серотоніну змушує нас хотіти продукти з високим вмістом вуглеводів. Кава знижує рівень серотоніну, пригнічуючи тим самим позив з’їсти що-небудь солодке або борошняний.

Кофеїн підвищує рівень окису азоту в крові, що призводить до збільшення припливу крові до м’язів. Це допомагає тренуватися більш тривало і старанно. Також, кофеїн блокує певні хімічні речовини, які викликають запалення і біль в м’язах після тренування. Крім того, чорна кава майже не містить калорій.

Чорна кава допомагає схуднути, але зловживання цим напоєм може спричинити проблеми зі здоров’ям. Занадто багато кофеїну може викликати безсоння, нервозність, неспокій, дратівливість, головні болі і т. д. Таким чином, щоб насолодитися позитивним ефектом кави, його слід вживати в помірних кількостях.

Компанія ” Леово ” посилила натуральні властивості кави і розробила ефективний напій для контролю маси тіла і зниження ваги – “Кава для схуднення” Жиросжигающие комплекс . При регулярному вживанні даний продукт:

* Сприяє зниженню ваги.

* Прискорює метаболізм.

* Зменшує апетит.

* Перемикає енергообразующую процеси на спалювання жирів.

* Надає тонізуючу дію.

* Нормалізує травлення.

* Підтримує хороше самопочуття і настрій.