Інжир для схуднення. Корисні властивості інжиру

Інжир для схуднення. Корисні властивості інжиру Інжир для схуднення

Зовсім скоро почнеться сезон дозрівання одного з найдавніших на планеті плодів – інжиру. У серпні-вересні їм можна поласувати в свіжому вигляді в місцях його зростання в Абхазії, на Чорноморському узбережжі Росії та України, в Узбекистані. Транспортувати плід майже не можливо, не дарма його називають «винна ягода»: досить потримати його кілька годин на сонці, і він починає бродити. Саме тому в північних широтах він з’являється найчастіше в в’яленої вигляді. Останні дослідження показують, що, правильно використовуючи інжир для схуднення . можна домогтися істотного зниження ваги.

Корисні властивості інжиру

Смачний інжир ще й корисний для здоров’я, в азіатських країнах, де він у великій кількості виростає, його використовують як продукт для схуднення. Вся справа в його здібностях очищати судини від холестерину і благотворно впливати на травлення.

В цій дивній ягоді в невеликих кількостях містяться вітаміни групи В, вітамін С, каротин, нікотинова кислота, яка необхідна для нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту і профілактики атеросклерозу.

Однак найцінніше в инжире для схуднення – це що входять до його складу мінерали. Цей плід займає друге місце після горіхів за вмістом калію. Саме калій відповідає за нормальний водний баланс організму, за роботу всіх м’язів і судин, підвищує опірність, знімає втому, займається профілактикою атеросклерозу. Саме тому людям, які захоплюються дієтами і регулярно худнуть, необхідно достатнє споживання калію.

В инжире міститься також велика кількість і таких важливих для здоров’я та правильного функціонування організму елементів, як залізо, кальцій, фосфор, натрій і магній.

Інжир для схуднення

Знаючі як правильно худнути. розуміють, що інжирні дієти не існує, оскільки плід містить багато цукрів. У 2-3 свіжих ягодах близько 50 ккал, а от на 100 грамів сушеного припадає 250 ккал. Є інжир у великих кількостях дієтологи не рекомендують, а от 10-15 плодів у день припадуть як не можна до речі.

Якщо за 30-40 хвилин до обіду з’їсти 1-2 ягідки, то відчуття голоду зникне, і під час трапези відчуття ситості настане раніше. 4-8 ягід цілком можуть замінити вечерю або полудень. Дієтологи рекомендують влаштовувати розвантажувальні інжирні полуденки, коли в їжу вживають тільки плоди і який-небудь несолодкий напій.

Цікаво, що солодкі ягоди інжиру не викликають потреби запивати їх водою, соковиті плоди дають організму і їжу і питво. 20 плодів інжиру в день забезпечать добову норму людини в калії, кальції і залозі.

Регулярні розвантажувальні полуденки зі свіжим інжиром можливі тільки в сезон його збору, який триває близько місяця. Однак навіть за цей час за допомогою вживання інжиру для схуднення можна не тільки позбутися кількох кілограмів зайвої ваги, але і відмінно відновити життєві сили, зміцнити м’язи і підвищити імунітет.

Також:

  • інжир застосування для схуднення