Індивідуальна дієта – «Схудла на 18 кг! Гречка, сир і сир. »| Відгуки покупців

Індивідуальна дієта – «Схудла на 18 кг! Гречка, сир і сир. »| Відгуки покупців Схудла на 18 кг! Гречка, сир і сир.

Переваги: ?? результат-зниження ваги. економія бюджету

Недоліки: не повноцінна вітамінами

Отже, почнемо. Я вирішила сісти на дієту коли зрозуміла що важу як корова, і далі так тривати на може. Вийшло так, що досить довгий час я сиділа вдома, ну природно їла, їла, їла, сама не помічаючи як набираю вагу. Найцікавіше що в дзеркало я себе теж не бачила! Ні, звичайно я дивилася на себе, розуміла що поправилася, але не сильно. Взялася за себе остаточно коли мені принесли фото з святкового застілля, це було щось. Істерика, як же так вийшло, ну і тому подібне. Стала міряти свої речі, про жах, на мене не налізли брюки, кофта і улюблену сукню! Ну банальна історія правда адже? У кого так було? Я думаю у багатьох дівчат така ж історія як і в мене. Все до того як поправилась був 72 кг, а став 85! Ви навіть не уявляєте на кого я була схожа. Це словами не передать. Мое схуднення почалося з березня 2010 року і тривало до іюля. На даний момент я важу 63 кг при зрості 170, що не худну. просто підтримую свою вагу. Ну тепер перейдемо до діете. Дело в тому, що багато лікарі-дієтологи “за” правильне схуднення. Можу сказати наступне, моя дієта не є 100% позбавленням від зайвої ваги, все залежить від особливостей організму, також вона не є здоровою, і це не зовсім правильне схуднення, хоч в ній і присутні вітаміни – білки. жири і вуглеводи. Отже. зламаєм – що я їла все 4 місяці. Солодке я повністю виключила в перший місяць похуденія. Мой раціон такий – сніданок (2 яйця і 100 грам сиру) Майонез, масло та інші калорійності я не їла. (Помідор, шматочок сиру і гречка 120 грам) гречку їла тільки “Містраль» не варену, але можна варити. при варінні гречки корисних речовин ставати менше, краще просто заливати окропом. На вечерю знову гречка, 100 грам, огірок і помідор. І так все 4,5 місяці, за цей час я скинула 18 кг. Ну а потім, просто дотримувалася принципу “менше їсти” і скинула інші кг. Вообщем ось така ось дієта. Можна сюди ж додати помідори і огірки, але в меру. В гречку можна додавати цибулю, або кріп, ну або на ваш вибір будь-який овоч в розумних колічествах. На дієті не зашкодить келих сухого вина, природно теж в меру. Еслі вам хочеться солодкого с’еште, це не зашкодить, одна плитка в тиждень погоду не сделает. Я іноді відходила від дієти, коли вага ні в яку не хотів йти я робила 2 завантажувальних дня, тоесть їла що хотіла, тільки в міру, і вага сдвіагался дальше. Ето звичайне явище на дієті, через це проходить кожен. Наш організм не здатний щодня втрачати вагу, це свого роду реакція на дієту, захист. Ну ось власне і все.

P / s Чи не худніть за допомогою препаратів (таблетки і інша гидота) це вам не поможет. Сіла волі і бажання бути красивою – гарантія зниження веса. А ще краще, позбавлятися від ненависних кг під наглядом дієтолога.

Моя дієта не є повністю здоровою, це означає що необхідно приймати вітаміни, в іншому випадку у вас будуть проблеми зі здоров’ям.

Успіхів вам у схудненні, будьте красивими і стрункими!