Імена для хом’яків хлопчиків

Імена для хом’яків хлопчиків Імена для хом’яків хлопчиків

Хом’яки-хлопчики дуже активні і милі тварини. Враховуючи їх не особливо довгу тривалість життя, можна говорити про цінність кожної хвилини в будинку. Імена для хом’яків хлопчиків краще вибирати просто і ті, які складаються з одного-двох складів, щоб тварина швидко адаптувалося до знайомих звуків, а крім цього, початок на них реагувати.

Особливості практичного догляду за пухнастим звіром

Маленькі тварини дуже рухливі і, щоб не мати проблем у майбутньому, бажано відразу привчити тваринного спати вночі. Це робиться настільки елементарно, накривається клітина непрозорою легкою тканиною, щоб не потрапляв в неї світло. Якщо ж хом’як і після цього прийому продовжує крутити колесо, тоді на ніч його просто потрібно заблокувати. Хороші імена, як Вілі, Біллі, Джекі, Чанні, Поні, Бонні. Тварина легко реагує на один ударний склад, крім цього кличка носить в собі легкий відтінок, як би вказуючи на веселий характер тварини.

Великі імена – табу для хом’яка

Навіщо називати тваринного довгими іменами, коли можна знайти легке скорочення. Наприклад, Веніамін – Веня, Бенджамін – Бажі, Бедді, Аркадій – Аркаша. Навіть остання кличка, незважаючи на багато складів, звучить легко. Намагайтеся не використовувати вживаються імена людей, хоча Гриша, Стеха, Гаврюша звучать оптимально для цього маленького домашнього улюбленця.

Чи необхідно екзотичне ім’я для джунгарского хом’яка?

Імена для хом’яків хлопчиків, у тому числі і джунгарской породи, повинні частково відповідати або забарвленні, або характером, або звичкам. Так, можна назвати хом’яка Точилка, Лускунчик, Хропушка (хропунів). Фанні, Смайл, Пупсик. Уникайте кличок, які називають предмети, наприклад Машина, Каструля, Сковорода, Балкон, а от Вітер, Барабанщик (Барабан), Свистун – підходять оптимально. Добре звучить вже звикла кличка Гризун, Дорри, Торт, Дорн, Борн. Як показує практика, вони швидко запам’ятовуються улюбленцем.

Данина моді імен

Досить часто сьогодні можна почути і побачити хом’яків гламур, стрази, Фешина. Зрозуміло, і такі клички мають право на існування, тим більше вони ще не встигли перейти в розряд “типових”. Не варто вживати в іменах і назви інших тварин, а також птахів.

Постарайтеся якомога більше уваги приділяти вихованню свого маленького пухнастого щастя, і тоді воно точно буде радувати Вас натомість своїм хорошим поведінкою.

Також:

  • імена для хом\яків хлопчиків
  • які імена хом яків
  • породи хомяків назви
  • клички хомяків
  • клички хом\яків
  • клички для хлопчиків хом\яків
  • Імина для хомячків
  • імена для хомяків
  • ім\я для хом\яка хлопчика
  • ім'я для хомяка