Ідеальна дієта / Як стати стрункою

Ідеальна дієта / Як стати стрункою Ідеальна дієта

Я сиділа на різних дієтах, і мене постійно переслідував якийсь замкнутий неприємний коло. Спочатку був дискомфорт через те, що обмежувала себе у всьому, а потім починалася трагедія через те, що я знову одужувала, і всі муки виявлялися марними.

Як же бути? І що таке взагалі повнота? Я прочитала у доктора Юлії Чехонін, що єдиною причиною надмірної ваги є надмірне харчування. Ми споживаємо більше калорій, ніж витрачаємо.

Вплив гормональних порушень

Як пише Чехоніна, на вагу деяких людей впливають гормональні порушення. Але і цей фактор впливає лише на підвищення апетиту, і люди просто переїдають.

Я переконалася в тому, що треба просто уважніше ставитися до свого організму, робити аналізи, показуватися лікарям, якщо щось турбує. У підсумку я скористалася порадами доктора Чехонін і вирішила виконати всі її рекомендації.

Як харчуватися правильно

Насамперед, я відмовилася від голодних днів. Вони володіють підступним наслідком – після них сповільнюється обмін речовин. Організм повинен отримувати щодня 800 ккал, інакше він через нестачу харчування починає голодувати. Тому бувають зриви, і відбувається значний набір ваги.

Боротьба із зайвими кілограмами – це боротьба з собою. Через це люди впадають у дієтичну депресію.

Я не відмовляла собі в солодкому і борошняному, але тільки їла ці продукти на сніданок, щоб встигнути витратити ці калорії протягом дня.

Але на сніданок не можна з’їдати лише одне тістечко, потрібно додати страву нежирне і білкове (наприклад, сир).

До обіду я робила ще один перекус. З’їдала яблуко або випивала склянку кефіру.

Обід у мене був повноцінним. Наприклад, овочевий суп, відмінно втамовує голод, хоча в ньому і мало калорій.

Через пару годин я знову перекушувала. Це міг бути йогурт або знову фрукти. Цей перекус допомагає виключити вечірній обжерливість.

На вечерю, якщо я хотіла їсти, знову з’їдала овочевий суп. Якщо цього було мало, хвилин через двадцять їла нежирний шматочок м’яса або риби, а на гарнір овочеву нарізку.

За годину до сну я випивала склянку кефіру.

Завдяки такому вечері я лягала спати без почуття голоду. Крім того, вранці я прокидалася, маючи хороший апетит, і могла з’їсти повноцінний сніданок.

Разом в день я з’їдала: тарілку супу, п’ять-шість фруктів, три білкових нежирних страви. Важливо обмежувати смажене, копчене, жирне, цукор. Обсяг порцій повинен контролюватися. І більше рухів!