Грейпфрутова дієта, грейпфрут для схуднення, відгуки, меню

Грейпфрутова дієта, грейпфрут для схуднення, відгуки, меню Грейпфрутова дієта

Дієтологи рекомендують грейпфрут як фрукт, чудово справляється з розщепленням жирів завдяки наявності в ньому відповідних ферментів, а тому вживання його рекомендується для бажаючих схуднути і тримати свою вагу в нормі.

Завдяки грейпфрутової дієті можна за тиждень схуднути на 3-5 кг.

Головна перевага дієти – те, що фрукт цей – джерело вітамінів. а також і дієтичний продукт. Завдяки великому вмісту вітамінів, він відновить сили, особливо взимку та ранньої весни, коли багато хто страждає від авітамінозу. Велика кількість вітаміну C в грейпфруті допоможе протистояти вірусам, вітамін C є антиоксидантом, необхідний, в тому числі для здорової шкіри. З грейпфрута ми отримаємо також вітаміни B, D, Р. A.

Грейпфрут для схуднення . Чому ефективна дієта з грейпфрутом?

Дослідники з Університету Західного Онтаріо (Канада) виявили, що хімічна речовина, яка надає грейпфруту гіркуватий смак (цитрусовий флаваноїд нарингенин), змушує печінку спалювати жири, а не накопичувати їх. Крім того, ця речовина дозволяє збалансувати рівень інсуліну і глюкози.

Регулярне вживання грейпфрута приведе в норму травну систему, допоможе відновним процесам печінки, нормалізує тиск. Корисний він і для профілактики захворювань серцево-судинної системи.

Протипоказання:

    якщо у вас гастрит або виразка шлунка – грейпфрутова дієта не для вас. Також обережніше з грейпфрутом треба бути жінкам у постменопаузальному віці, так як деякі дослідження за участю жінок цього віку припускають зв’язок між щоденним прийомом грейпфрута і розвитком раку грудей.

Крім того грейпфрути не можна вживати разом з прийомом деяких ліків.

Грейпфрутові дієти для схуднення

Варіацій грейпфрутових дієт багато, основне правило – для схуднення потрібно з’їсти половину плоду грейпфрута перед кожним прийомом їжі для отримання ферментів, що спалюють жири. А також зменшення калорійності споживаної в добу їжі до 800 кКал.

М’ясо допускається тільки пісне. Нежирна риба, можна їсти рибні консерви, приготовлені у власному соку (кращий варіант – тунець).

Заборонені цукор, сіль, соуси, спеції, крім червоного перцю.

Чай – переважний зелений, але в кожному разі не міцний.

Кава – бажано не розчинна, а свіжозварений.

Грейпфрутова дієта: один з варіантів

1-й день

Сніданок: половина грейпфрута або свіжовичавлений грейпфрутовий сік, 50 г нежирної шинки, каву або чай.

Обід: половина грейпфрута, овочевий салат, заправлений лимонним соком (овочі, що не містять багато крохмалю і зелень), каву або чай.

Також:

  • грейпфрутові дієти