Гречана дієта Ласкіна – Антиракова дієта

Гречана дієта Ласкіна – Антиракова дієта Гречана дієта Ласкіна – Антиракова дієта

В. Ласкін відомий лікар-онколог протягом багатьох років лікував своїх хворих хіміотерапією, що в більшості випадків призводило до летального результату. Але одного разу він прочитав статтю японського лікаря Д. Озави про лікування ракових хворих за допомогою злакової дієти . Д. Озави використовував коричневий рис. В. Ласкіну ця методика сподобалася, але так як в той час коричневого рису в продажу не було, він вирішив спробувати гречку. Лікування дало дивовижні результати. Лежачі хворі після 2-4 тижнів прийому гречи вставали на ноги, а після тривалого прийому повністю виліковувалися. В. А.Ласкін вилікував своєю методикою хворих раком кишечника, простати, молочної залози. Але мало хворі витримували таку дієту . що в кінцевому результаті не призводило ні до яких результатів. За статистикою з 100 хворих тільки 5-6 чоловік могли дотримуватися рекомендований режим харчування. Спокуса смачної їжі був великий, і хворі переставали мучити себе виснажливої?? гречаної дієтою .

Антиракова дієта Лакскіна – у чому ж успіх?

Успіх полягає в тому, що в гречці міститься рекордна зміст біофлавоноїду кверцетину – 8г в 100г крупи. У ракових клітинах ген р53 ламається, а кверцетин відновлює його або замінює його функцію. Ген р53 регулює розмноження клітин. Пухлини кишечника, головного мозку, молочної залози на 50% позбавлені гена р53.

Гречана дієта В. Ласкіна містить 300 грам гречки вE4ень, що складає 24 грами кверцитин. Доктор прописує режим роздільного харчування з повним виключенням солі і цукру. Рекомендує вживати фрукти, овочі, горіхи і шипшина. Дієта проходить у два етапи.

Методика застосування гречаної дієти – антиракова дієта доктора Ласкіна – 1-ий та 2-ий етапи

1-й етап суворої дієти: подрібніть в кавомолці 100г плодів шипшини. 1 столову ложку отриманого борошна розведіть водою до утворення кашки і додайте трохи меду. Повільно пережовуючи отриману суміш, скористаєтесь нею повністю за 30 хвилин до сніданку. Порошок шипшини можна придбати в аптеках в пакетиках чаю.

На сніданок: 0,5 склянки гречи залийте двома склянками води, і варіть 15 хв. У приготовлену кашу додайте одну столову ложку висівок і дві столові ложки оливкової олії. Через годину випийте зеленого чаю без цукру, можна з родзинками.

Обід і вечеря повторіть як сніданок. Під час дієти приймаються не менше 2 літрів рідини. Крім води і зеленого чаю потрібно пити свіжі соки: цитрусові, ананасовий, чорничний. Кожен день обов’язково пити свіжі соки не менше 250 мл

2-й етап: починається через 47 днів суворої дієти . Тут вже можна урізноманітнити свій раціон: за 30 хв до сніданку суміш з однієї столової ложки борошна шипшини, розведена водою з додаванням меду.

Сніданок: гречана каша або вівсяна каша з пластівців, або каша з коричневого рису з висівками і оливковою олією; зелений чай без цукру з родзинками, можна 50 грам хліба з борошна грубого помолу. Через годину – свіжу чорницю або виноград. За 30 хвилин до обіду – каша з борошна шипшини з квітковим медом, як на сніданок.

На обід можна вживати: боби, цибуля, селера, морква, рибу, помідори, кріп, свіжий зелений перець, курчата з імбиром і цибулею

На вечерю будь вегетаріанське блюдо, арахіс, горіхи мигдальні, бразильські. Зелений чай з родзинками.

Співвідношення кількості вживаних овочів до кількості риби або курчати має бути 3:1.

Цієї дієти лікар радить дотримуватися 6 місяців.