Горохова дієта і відгуки про неї. Дієта на горосі для схуднення

Горохова дієта і відгуки про неї. Дієта на горосі для схуднення Горохова дієта

Однією з популярних методик схуднення є горохова дієта. Горох – сам по собі корисний і смачний продукт, одночасно з цим ще й чудово пригнічує відчуття голоду. Завдяки цій властивості він і використовується для позбавлення від зайвих кілограмів.

Цей продукт унікальний і тим, що будучи низькокалорійним, він, тим не менш, швидко насичує людський організм. Саме тому горохова дієта – цілком затребуваний метод схуднення.

Корисні властивості гороху

Горох багатий різними мікро-і макроелементами, вітамінами, мінеральними солями цинку, заліза, фосфору, кальцію, магнію і калію. Цей продукт сприяє виробленню незамінною для організму людини амінокислоти під назвою лізин.

Амінокислотний склад гороху дуже близький до м’ясо, тому його часто включають в раціон вегетаріанці.

Загальні положення дієти

Суть горохової дієти зводиться до того, що соблюдающему її людині необхідно замінити один із звичних страв низькокалорійним блюдом з гороху. Завдяки такій заміні можна за один тиждень втратити до 3 зайвих кілограмів.

огляду на те, що горох виводить з організму шлаки, під час схуднення за допомогою даної методики, необхідно вживати великий об’єм рідини. Рекомендується віддавати перевагу несолодким чаїв на основі трав, сокам, мінеральної і простий питній воді. Зрідка можна побалувати себе чашкою несолодкого кави.

Особливості меню

Дотримуючись горохову дієту потрібно, щоб основний прийом їжі (як правило, це обід) включав в себе приготоване з гороху блюдо. Це може бути каша, гороховий суп. салат з горохом та ін

При цьому дуже важливо відмовитися від м’ясних страв, так як потреба організму в білках буде задовольнятися за рахунок містяться в горосі рослинних протеїнів.

На сніданок можна з’їсти мюслі з додаванням нежирного молока або домашнього йогурту, а також зелене яблуко.

На вечерю рекомендується з’їсти салат, приготований зі свіжих або відварених овочів.

На ніч випити склянку кефіру.

Горохова дієта дозволяє в проміжках між прийомами їжі влаштовувати перекушування, під час яких можна їсти фрукти або ягоди.

Переваги горохової дієти

    Втрата зайвих кілограмів не тягне втрату м’язової маси. Горохова дієта досить добре переноситься організмом. Дієта добре збалансована, а тому організм не буде відчувати брак в тому чи іншому вітаміні. Вхідні в меню дієти продукти недорогі, а тому доступні кожній людині. Рецепти основних страв настільки прості, що під силу навіть починає господині. Горох – дуже ситний продукт, а тому, дотримуючись дієти, не доведеться страждати від почуття голоду. Дотримуючись горохову дієту можна не тільки втратити зайву вагу, але і поліпшити свій зовнішній вигляд, так як горох сприяє омолодженню клітин шкіри.

Недоліки горохової дієти

    Тривале дотримання даної методики схуднення може привести до підвищеного газоутворення в кишечнику. Для приготування «горохових» страв необхідно затратити певну кількість часу.

Горохова дієта підходить не всім, тому що має свої протипоказання. Дотримуватися її не рекомендується при наявність запального процесу в кишечнику і шлунку, подагри або гострого нефриту. А при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, зі всіляких горохових страв можна вживати тільки пюре.

Також:

  • горохова дієта відгуки