Гормональні порушення у жінок. Як скинути зайву вагу

Гормональні порушення у жінок. Як скинути зайву вагу Принципи харчування і схуднення

пише:

Гормональні порушення у жінок. Як скинути зайву вагу

Гормональний збій і зайва вага у жінок

Жінці, що вирішила раз і назавжди покінчити з зайвими кілограмами, доводиться боротися з власною лінню, з образом життя, з кулінарними вподобаннями і поганими звичками.

Найпоширеніша причина, що заважає схуднути – порушення гормонального фону . Ви постійно наступаєте на горло власній пісні, проявляєте чудеса витривалості і самовладання, але стрілка ваг не зрушується ні на йоту.

В даному випадку ви практично безсилі, бо вами керують гормони. Саме гормони несуть відповідальність за зайві кілограми, що відкладаються у вас на стегнах, животі та сідницях. Але це ще не підстава для опускання рук і смиренності з ненависним 56 розміром, а всього лише привід задуматися, як можна подолати цей бар’єр і нормалізувати діяльність ендокринної системи.

Жіночі статеві гормони

Тим, що жіноча фігура має чимало приємних округлостей, ми зобов’язані жіночим статевим гормонам естрогену і прогестерону. І це не випадково, адже вони потрібні організму жінки у великих кількостях, а підшкірна жирова клітковина бере участь у їх синтезі нарівні з яєчниками і наднирковими.

Перший гормональний вибух припадає на статеве дозрівання. У цей період будь-яка зайва їжа перетворюється в жирові запаси. Мозок швидко засвоює інформацію про те, що потрібно робити з надлишками – відкладати про запас. Організм буде і надалі діяти по закріпленій програмі, а тіло поступово обростати непотрібним баластом. Уникнути таких неприємних наслідків у такому юному віці досить просто – допоможе елементарний контроль харчування і фізичні навантаження.

Найбільша кількість проблем чекає на жінку бальзаківського віку. багато зустрічають своє сорокаріччя зі значними приростами ваги в області талії і стегон. Саме в цей період починаються гормональні перебудови. подготавливающие жінку до наступу менопаузи. Кількість гормонів, що виробляються яєчниками, падає дуже повільно і поступово, і так само невблаганно ростуть жирові накопичення організму.

Перешкоджати цьому практично марно, ЧИТАТИ ДАЛІ

Написав

03.05.2011, оновлено 03.05.2011

Також:

  • гормональні порушення
  • гормональні порушення зайва вага